eenia
15.11.03, 12:22
Byłam dzisiaj u lekarza. Ciąża (7 tydz od ostat. mies) nie rozwija sie
prawidłowo, nie widać zarodka, jest za to krwiak- stąd krwawienie. Pobrali mi
krew żeby zbadać poziom hormonu, mam powtórzyć w poniedziałek rano żeby
sprawdzić czy się zwiększy, bo lekarz powiedział że ciąża może być młodsza.
Ale ja wiem że nie jest młodsza. Dla mnie właściwie klamka zapadła.
Przygotowuje się psychicznie na wywołanie poronienia.
Przez tydzień od ostatniego usg nic się nie zmieniło ( nie pojawił się
zarodek) oprócz tego krwiaka.
Proszę dziewczyny które już przeszły taki zabieg wywołania napiszcie mi jak
to wygląda, ile w szpitalu, co potem itp. Łatwiej mi będzie gdy będę
wiedziała co mnie czeka.
Dzięki