hej..

jestem tu troche na forum..duzo zrobiłyscie nie tylko dla mnie..pomogłyście mojej koleżance której sytuacja jest nie najlepsza..jeszcze raz dziękuje ja i także ona napewno i jej bliźniaki które nie długo skończa 5 miesięcy i już sie śmieją

obiecuje ze gdy tylko nie bedą potrzebne to przekaże innym mamom...mam jeszcze prośbe jak ktoś by miał na zbyciu jakieś kosmetyki dla nastolatki napiszcie chodzi o jakieś niepotrzebne tonik mleczko czy perfume błyszczyk jakiś krem itp....coraz częściej mi wspomina a mnie nie stety na wszystkie jej zachcianki nie stać... oczywiście nie jest to taka pilna sprawa..zdaje sobie sprawe ze mamy z tąd mają większe problemy ale to tak..i przepraszam ze zaśmiecam forum takimi wątkami