Dodaj do ulubionych

gdzie w ok. Dębek na zdjęcie gipsu dziecku ?

06.08.07, 14:01
Mamy "nadmorskie" - poradźcie gdzie najbliżej Dębek i bez kolejek możemy zdjąć
synowi gips z obojczyka - jedziemy w połowie sierpnia na 2 tyg. do Dębek i
jedno z dzieci zagipsowane - termin zdjęcia gipsu przypada w połowie pobytu i
nie chcemy go niepotrzebnie więzić w tym pancerzu ani dnia dłużej - czy trzeba
jechać aż do Trójmiasta ? - a jeśli tak to gdzie, do którego szpitala/przychodni ?
--
Obserwuj wątek
    • ladybird15 Re: gdzie w ok. Dębek na zdjęcie gipsu dziecku ? 06.08.07, 15:01
      W Wejherowie w szpitalu; co prawda mojemu synowi tam zakładali gips na złamany
      bark (złamał w czasie pobytu w Dębkach), ale myślę że bez problemu również zdejmą.

    • minkapinka Re: gdzie w ok. Dębek na zdjęcie gipsu dziecku ? 06.08.07, 15:51
      szpital jest w Pucku i Wejherowie
    • bri Re: gdzie w ok. Dębek na zdjęcie gipsu dziecku ? 06.08.07, 15:53
      A to gipsu samemu nie można zdjąć?
      • nocek1 Re: gdzie w ok. Dębek na zdjęcie gipsu dziecku ? 06.08.07, 21:09
        wielkie dzięki za informacje :)
        ps. sama wole nie zdejmować (chociaż mąż jest chętny jak co :) - lepiej niech
        zobaczą czy sie dobrze zrosło i w razie (odpukać)potrzeby jakąś ósemkę czy coś
        założą
    • karambol45 Re: gdzie w ok. Dębek na zdjęcie gipsu dziecku ? 07.08.07, 08:00
      moja znajoma z warszawy była w zakopanem i złamała tam rekę ,
      założyli gips i spoko , po powrocie za jakiś czas trzeba było ten
      gips zdjąć więc poszła do swojej przychodni w warszawie już i
      powiedzieli jej że oni tego zrobic nie mogą!!! bo skoro zakopane
      założyli ten gips to i tam musi go zdjąć - chore wiem, obleciała
      całą warszawę , w końcu poszła prywatnie i jej zdjęli
      mam nadzieję że u ciebie tak n ie będzie
      • anna_geras Re: gdzie w ok. Dębek na zdjęcie gipsu dziecku ? 07.08.07, 08:51
        Na wszelki wypadek zadzwon do Pucka zanim sie wybierzecie i zapytaj czy sciagna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka