nocek1
06.08.07, 14:01
Mamy "nadmorskie" - poradźcie gdzie najbliżej Dębek i bez kolejek możemy zdjąć
synowi gips z obojczyka - jedziemy w połowie sierpnia na 2 tyg. do Dębek i
jedno z dzieci zagipsowane - termin zdjęcia gipsu przypada w połowie pobytu i
nie chcemy go niepotrzebnie więzić w tym pancerzu ani dnia dłużej - czy trzeba
jechać aż do Trójmiasta ? - a jeśli tak to gdzie, do którego szpitala/przychodni ?
--