Gość: beti
IP: *.devs.wavenet.pl
05.06.06, 21:54
teraz jadę dla odmiany na taką tygodniówkę i ciekawa jestem, gdzie Alfa star
mnie umieści? Jaki hotel mi dadzą? Bo nie wybrałam żadnego konkretnego,
jedynie opcja Fortuna w hotelu 3* z opcją all incl..... Poradźcie!!!!!