Dodaj do ulubionych

Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba

04.04.08, 08:24
Czy wśród licznego grona Forumowiczów, spędzał ktoś urlop w Sonesta
Beach Resort w Tabie? Interesują mnie opinie o hotelu. Czy
rzeczywiście jest to rejon mniej popularny i dlatego w hotelach jest
luźno.
Obserwuj wątek
    • amat1 Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 04.04.08, 21:05
      Jeśli szukasz spokoju i wyciszenia, jeśli nie potrzebne Ci sklepy i zgiełk kurortowy to
      Sonesta spełni twoje oczekiwania. Swietne miejsce na wypad do Jordanii i Izraela
      Hotel zupełnie przyzwoity, kilka restauracji i barów, dyskoteka, dobre animacje, ładna plaża z ładną rafą. Byłem tam w październiku ub. roku. hotel był niemal pełny.
      Obsługa sprawna i miła, jedzenie i all jak na Egipt przyzwoite.. Hotel godny polecenia

      zerknij tu, tak to wygląda: mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/4348662.jpg
      pozdrawiam
      • amat1 Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 04.04.08, 21:11
        Tu znajdziesz pare zdjęć z hotelu
        fotoforum.gazeta.pl/72,2,889,57845872,57845872,0,2.html?v=2
        • arkadia110 Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 08.04.08, 11:34
          Dziękuję za opinie i zdjęcia hotelu. Teraz już spokojnie będę czekać
          na wyjazd, to ma być wypoczynek a nie przepychanie sie w tłumie po
          sklepach za okazyjnymi towarami.
          • ikalinska Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 26.05.08, 22:27
            rozważam wybranie się do tego hotelu z 19 letnią córką
            czy ona będzie się tam dobrze bawiła?
            animacje , dyskoteki , zakupy ?
    • dawid-aneta Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 18.04.08, 12:14
      Witam Wybieramy się właśnie do tego hotelu w 30 czerwca 2008 wylot z
      Warszawy.Proszę o opinie po powrocie chyba że termin twojego urlopu
      jest wcześniejszy od naszego to my zdamy relacje z
      wyjazdu.Pozdrawiam.flips13-1981@o2.pl
      • arkadia110 Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 25.04.08, 11:00
        Witam. Już wróciłam z Sonesty. W lipcu może być tam bardzo gorąco.
        Koniec kwietnia a mieliśmy 35-37 stopni w cieniu a plażowy termometr
        w słońcu pokazywał o godzinie 13 ponad 50 stopni. Hotel naprawdę
        ładny i czysty. Obsługa bardzo miła, wszystkie animacje w języku
        angielskim. Jedzenie bardzo dobre (wyśmienite ciasta!). Hotel zdala
        od Taby (60km), od wschodu morze a od zachodu góry, dlatego też o 17
        już nie było słońca na plaży, o 19 już zupełnie ciemno. Jeśli macie
        jakieś pytania chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam
        • dawid-aneta Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 25.04.08, 20:06
          Witam,
          mamy parę pytań i w związku z tym czy możemy prosić cię o podanie e-
          maila.nasz e-mail to flips13-1981.o2.pl
          Pozdrawiamy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka