arkadia110 04.04.08, 08:24 Czy wśród licznego grona Forumowiczów, spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Resort w Tabie? Interesują mnie opinie o hotelu. Czy rzeczywiście jest to rejon mniej popularny i dlatego w hotelach jest luźno. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amat1 Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 04.04.08, 21:05 Jeśli szukasz spokoju i wyciszenia, jeśli nie potrzebne Ci sklepy i zgiełk kurortowy to Sonesta spełni twoje oczekiwania. Swietne miejsce na wypad do Jordanii i Izraela Hotel zupełnie przyzwoity, kilka restauracji i barów, dyskoteka, dobre animacje, ładna plaża z ładną rafą. Byłem tam w październiku ub. roku. hotel był niemal pełny. Obsługa sprawna i miła, jedzenie i all jak na Egipt przyzwoite.. Hotel godny polecenia zerknij tu, tak to wygląda: mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/4348662.jpg pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
amat1 Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 04.04.08, 21:11 Tu znajdziesz pare zdjęć z hotelu fotoforum.gazeta.pl/72,2,889,57845872,57845872,0,2.html?v=2 Odpowiedz Link Zgłoś
arkadia110 Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 08.04.08, 11:34 Dziękuję za opinie i zdjęcia hotelu. Teraz już spokojnie będę czekać na wyjazd, to ma być wypoczynek a nie przepychanie sie w tłumie po sklepach za okazyjnymi towarami. Odpowiedz Link Zgłoś
ikalinska Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 26.05.08, 22:27 rozważam wybranie się do tego hotelu z 19 letnią córką czy ona będzie się tam dobrze bawiła? animacje , dyskoteki , zakupy ? Odpowiedz Link Zgłoś
dawid-aneta Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 18.04.08, 12:14 Witam Wybieramy się właśnie do tego hotelu w 30 czerwca 2008 wylot z Warszawy.Proszę o opinie po powrocie chyba że termin twojego urlopu jest wcześniejszy od naszego to my zdamy relacje z wyjazdu.Pozdrawiam.flips13-1981@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
arkadia110 Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 25.04.08, 11:00 Witam. Już wróciłam z Sonesty. W lipcu może być tam bardzo gorąco. Koniec kwietnia a mieliśmy 35-37 stopni w cieniu a plażowy termometr w słońcu pokazywał o godzinie 13 ponad 50 stopni. Hotel naprawdę ładny i czysty. Obsługa bardzo miła, wszystkie animacje w języku angielskim. Jedzenie bardzo dobre (wyśmienite ciasta!). Hotel zdala od Taby (60km), od wschodu morze a od zachodu góry, dlatego też o 17 już nie było słońca na plaży, o 19 już zupełnie ciemno. Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dawid-aneta Re: Czy spędzał ktoś urlop w Sonesta Beach Taba 25.04.08, 20:06 Witam, mamy parę pytań i w związku z tym czy możemy prosić cię o podanie e- maila.nasz e-mail to flips13-1981.o2.pl Pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś