zzaqq
28.09.08, 01:15
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5741308,Alarm_w_Watykanie___Kosciol_w_finansowych_tarapatach.html
Główny strateg Rydzyk głowi się:
"Gazeta przytacza również opinię anonimowego eksperta finansowego, który
stwierdza, że Stolica Apostolska, mimo obecnych trudności i "finansowej
zawieruchy, wydaje się być w dobrej sytuacji."
a najlepsze jest to. zgodnie z nauką Chrystusa"
"Watykan dysponuje 340 milionami euro w obcych walutach, 520 mln euro w
akcjach i obligacjach, 19 mln euro w złocie, którego w sztabkach ma około tony.
Majątek w nieruchomościach szacuje się na 424 mln euro, zaś łączną wartość
wszystkich dóbr watykańskich - na 1,4 miliarda euro."