braid 28.11.06, 12:49 Ciekawe z jakiej okazji wydano ten medal? i11.ebayimg.com/06/i/000/7a/a7/7e7e_1.JPG i13.ebayimg.com/05/i/000/7a/a7/7a4d_1.JPG Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
myha1 Re: Slascy rzezbiarze na polskich medalach 28.11.06, 14:34 pewnie Meg bedzie cos wiedzieć na ten temat , przy dobrej woli podzieli sie z nami ;) Odpowiedz Link Zgłoś