Dodaj do ulubionych

Slascy rzezbiarze na polskich medalach

28.11.06, 12:49

Ciekawe z jakiej okazji wydano ten medal?
i11.ebayimg.com/06/i/000/7a/a7/7e7e_1.JPG
i13.ebayimg.com/05/i/000/7a/a7/7a4d_1.JPG
Obserwuj wątek
    • myha1 Re: Slascy rzezbiarze na polskich medalach 28.11.06, 14:34
      pewnie Meg bedzie cos wiedzieć na ten temat , przy dobrej woli podzieli sie z
      nami ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka