Forum Regionalne Łódzkie Łódź Łódź
ZMIEŃ
      niezadowolony

    niezadowolony

    (3 wyniki)
    • Witam, zazwyczaj trawię w sobie niską jakość świadczonych usług, ale tym razem już nie wytrzymałem. Kuriera sam nie wybierałem, z pośrednictwa tej spółki korzysta sklep internetowy, w którym zrobiłem zakupy. I za co ten klient jest niezadowolony? Ano za to, że chociaż za przewóz musiałem zapłacić 10 zł (Katowice-Łódź) to przesyłka dotrze do mnie później niż by szedł priorytet w poczcie polskiej. Prawie cały wczorajszy (3 lipca) dzień zarezerwowałem na czekanie na dźwięk domofonu i głos ...
    • "(...)Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi (...) stają się oni w końcu częścią naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jeśli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, są niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie, jak powinno wyglądać nasze życie. Natomiast nikt nie wie, w jaki sposób powinien przeżyć własne życie.(...)" [Paulo Coehlo - "Alchemik"]
    • Mamy w RetSacie lokalna grupe usenetową. Ostatnio coraz częściej raczej psioczy sie tam na RetSat - ceny robią się nieadekwatne do rynku w kontekście prędkości. I oto, co można otrzymać potem na skrzynkę, jeżeli za bardzo się podskakuje: "Szanowny Panie, W ostatnim czasie zamieścił Pan kilka wiadomości na serwerze news STK RET-SAT 1 godzących w dobre imię Stowarzyszenia. Nawoływanie innych użytkowników sieci STK RET-SAT 1 do zmiany operatora jest działaniem na niekorzyść Stowarzyszeni...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się