-
Witam, zazwyczaj trawię w sobie niską jakość świadczonych usług, ale tym razem
już nie wytrzymałem. Kuriera sam nie wybierałem, z pośrednictwa tej spółki
korzysta sklep internetowy, w którym zrobiłem zakupy. I za co ten klient jest
niezadowolony? Ano za to, że chociaż za przewóz musiałem zapłacić 10 zł
(Katowice-Łódź) to przesyłka dotrze do mnie później niż by szedł priorytet w
poczcie polskiej. Prawie cały wczorajszy (3 lipca) dzień zarezerwowałem na
czekanie na dźwięk domofonu i głos ...
-
"(...)Kiedy widzimy ciągle
tych samych ludzi (...)
stają się oni w końcu
częścią naszego życia.
A skoro są już częścią naszego życia,
to chcą je zmieniać.
Jeśli nie stajemy się tacy,
jak tego oczekiwali,
są niezadowoleni.
Ponieważ ludziom wydaje się,
że wiedzą dokładnie,
jak powinno wyglądać nasze życie.
Natomiast nikt nie wie,
w jaki sposób powinien przeżyć
własne życie.(...)"
[Paulo Coehlo - "Alchemik"]
-
Mamy w RetSacie lokalna grupe usenetową. Ostatnio coraz częściej raczej psioczy sie tam na RetSat - ceny robią się nieadekwatne do rynku w kontekście prędkości.
I oto, co można otrzymać potem na skrzynkę, jeżeli za bardzo się podskakuje:
"Szanowny Panie,
W ostatnim czasie zamieścił Pan kilka wiadomości na serwerze news STK
RET-SAT 1 godzących w dobre imię Stowarzyszenia. Nawoływanie innych
użytkowników sieci STK RET-SAT 1 do zmiany operatora jest działaniem na
niekorzyść Stowarzyszeni...