Forum Aktualności i Media Świat
ZMIEŃ
      niezadowolony

    niezadowolony

    (11 wyników)
    • Przedstawiciel Rosji w Brukseli jest niezadowolony z faktu, że NATO chce decydować w swoich sprawach bez zgody jego rządu. "They [NATO] stubbornly refuse to link their system with ours, insisting on the principle that only NATO should be responsible for its own security and no one else should interfere with this task," rt.com/politics/russia-us-missile-defense-embassy-moscow-519/
    • Raczej Irakijczycy niezadowoleni z okupacji. Tytuł prostszy, i bardziej oddający sens
    • niemozliwe. przeciez w rosji wszystko jest super :))) oczywiscie rusofile stwierdza ze to nastepna propaganda :) swoja droga to juz nie sa zarty.slaba rosja to wymarzony kasek dla kaukaskich islamistow
    • Efekty działalności człowieka pokoju: Zniszczenie ( wyrwanie z korzeniami ,wyoranie) pół miliona drzew owocowych, 58.000 ha zasiewów , 151 kanałów nawadniających. Bohaterscy izraelczyzy wytruli jeszcze zwierzęta i ptactwo w 71 fermach hodowlanych, zniszczyła palestyńskie rolnicze i hodowlane ośrodki i instytuty eksperymentalne, zabiła1726 Palestyńczyków- w tym 863 dzieci i nieletnich. Mało, mało !!!! Tam jeszcze rosną jakieś drzewa i oliwki , żyją brudne arabskie osły, wielbłąd...
    • A czy u nas jest inaczej. Podyskutuj bez cenzury na naszym forum.
    • Kurdowie zrobili swoje (podczas ataku na Irak), Kurdowie już są niepotrzebni. Już drugi raz się przejadą na USA, podobnie jak w 1990.
    • "chociaż Kalniete nie ukrywała, że chciałaby stażować przy komisarzu ds. rozszerzenia. " Tak, ja to rozumiem :O)) I nareszcie zdecydowalem sie, kim chce byc w przyszlosci: Komisarzem ds. rozszerzenia
    • spadek o 40 punktow i 400 zolnierzy zabitych. Prosta matematyka, 1 punkt=10 zolnierzy
    • Moze zeczywiscie zle widza?
    • Fajnie jest, skoro już nawet Amerykanie nie wierza w wyroki własnych sądów.. ;D No ale skoro przysięgli trzymali się zasady domniemania niewinności, a nie chcieli przypodobać się społeczeństwu, to czemu się dziwić..??
    • "Te niewykrywalne dla radarów samoloty odegrały zasadniczą rolę podczas nalotów NATO na Jugosławię cztery lata temu. " Serbom udalo sie taki cos zestrzelic i przepraszali za to, ze nie wiedzeli iz to to jest niewidzialne. Ale to byl fuks. Fajnie jest. Na kogo wypadnie na tego bec. Oby tak dalej.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się