Dodaj do ulubionych

odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować

    • jerry.s Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:01
      za ile ?

      ja ostatnio jezdze na BP ... odkurzacz za 2zl ... ale ma takie ssanie, ze
      domowym odkurzenie samochodu zajeloby mi 15-20 minut ... tutaj w 5 minut mam
      czysciutko .. polecam :)
    • najderka Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:06
      No właśnie czy przydaje się czy to tylko wyrzucanie pieniędzy? Przy dostępnych
      w marketach jedyny parametr jaki podają to 12V, nic o mocy. Czy macie
      doświadczenia w tej kwestii? Na pewno lżejsze i wygodniejsze ale czy skuteczne?
      podzielcie się uwagami
      Te które widziałam kosztują od 20 do 40 zł
      • tomi_22 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:11
        A podasz jakies nazwy, bo ja szukam i nie moge znalezc... :(
    • sven_b Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:23
      Mam odkurzacz i jest to wyrzucenie kasy. Ani razu nie uzylem. Moze i przydalby
      sie na wakacjach ale nigdy nie byl absolutnie niezbedny.
    • marekatlanta71 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:55
      Lepiej wjechac do garazu i odkurzyc domowym - przynajmniej cos ciagnie -
      odkurzacze na 12V i na baterie ciagna raczej kiepsko...
    • eres4 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 13:40
      Witaj!

      Skoda pieniędzy.
      Kupiłem takowy, zwykły marketowy i doprowadzał mnie do szału:
      - aby zebrać piasek w ilości łyżeczki do herbaty musiłem jeździć tym
      ustrojstwem 5 minut
      - coś większego od ziarenka piasku nie zostanie w ogóle zassane
      - włosy zostają tam gdzie były
      - hałas taki, że radia nie słychać
      - po pół godzinie boli kciuk od naciskania przycisku ON
      - po godzinie zrobione pół samochodu (moje auto nie jest autobusem
      przegubowym ;-)
      - po godzinie + 1 minuta akumulator się wyczerpał i resztę wyczyściłem zmiotką.

      Martwiąc się tym, że będę skazany na wizytę u laryngologa (stały szum w
      uszach), chirurga kostnego (zwyrodnienie kciuka) oraz u neurologa (dziwny
      nerwowy tik pojawiający się po każdym 20-tym przejechaniu tego samego miejsca),
      zainwestowałem 30zł w przedłużacz 30mb i od tego czasu używam odkużacza
      domowego.

      Odkurzacze na stacjach paliw też są dobrym rozwiązaniem.

      Nie wiem jak się zachowują odkurzacze markowe (nie marketowe) ale nie wierzę w
      to, aby było dużo lepiej.
      • eres4 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 13:42
        eres4 napisał:

        > odkużacza

        ???!!!
        "odkurzacza" oczywiście
        • des4 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 14:48
          Kup, ale nie marketowy szajs, tylko firmowy sprzęt, który kosztuje w granicach
          100-150 zł. Ja mam takiego philipsa. Ciągnie nie gorzej od zwykłego odkurzacza,
          no i jest wielką wygodą, zwłaszcza na wyjazdach, a mój młody lubi pogryzać w
          czasie jazdy ciasteczka i paluszki, wiadomo jak po tym wygląda tył samochodu ;)
          • okrutny_mariuszek Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 19:52
            najlepsze są odkurzacze Rainbow
            oprócz samochodu wysprzątają cały dom, dom sąsiada i sąsiadki!

            (ktoś z Was miał toto?)
      • skorptom Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 22:36
        Nie kupuj. Wyrzucenie pieniędzy w błoto. Mam taki i nic nie sprząta.
        • erid Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 16.12.05, 00:55
          Popieram przedmówców. Mam odkurzacz z marketu, cena ok. 40 zł. Elastyczna rura,
          kilka przyssawek, ale minimalna skuteczność i duży hałas. Eksploatacja bardzo
          uciążliwa,a efekty niezadowalające. Można sobie darować.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka