jerry.s Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:01 za ile ? ja ostatnio jezdze na BP ... odkurzacz za 2zl ... ale ma takie ssanie, ze domowym odkurzenie samochodu zajeloby mi 15-20 minut ... tutaj w 5 minut mam czysciutko .. polecam :) Link Zgłoś
najderka Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:06 No właśnie czy przydaje się czy to tylko wyrzucanie pieniędzy? Przy dostępnych w marketach jedyny parametr jaki podają to 12V, nic o mocy. Czy macie doświadczenia w tej kwestii? Na pewno lżejsze i wygodniejsze ale czy skuteczne? podzielcie się uwagami Te które widziałam kosztują od 20 do 40 zł Link Zgłoś
tomi_22 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:11 A podasz jakies nazwy, bo ja szukam i nie moge znalezc... :( Link Zgłoś
sven_b Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:23 Mam odkurzacz i jest to wyrzucenie kasy. Ani razu nie uzylem. Moze i przydalby sie na wakacjach ale nigdy nie byl absolutnie niezbedny. Link Zgłoś
marekatlanta71 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 12:55 Lepiej wjechac do garazu i odkurzyc domowym - przynajmniej cos ciagnie - odkurzacze na 12V i na baterie ciagna raczej kiepsko... Link Zgłoś
eres4 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 13:40 Witaj! Skoda pieniędzy. Kupiłem takowy, zwykły marketowy i doprowadzał mnie do szału: - aby zebrać piasek w ilości łyżeczki do herbaty musiłem jeździć tym ustrojstwem 5 minut - coś większego od ziarenka piasku nie zostanie w ogóle zassane - włosy zostają tam gdzie były - hałas taki, że radia nie słychać - po pół godzinie boli kciuk od naciskania przycisku ON - po godzinie zrobione pół samochodu (moje auto nie jest autobusem przegubowym ;-) - po godzinie + 1 minuta akumulator się wyczerpał i resztę wyczyściłem zmiotką. Martwiąc się tym, że będę skazany na wizytę u laryngologa (stały szum w uszach), chirurga kostnego (zwyrodnienie kciuka) oraz u neurologa (dziwny nerwowy tik pojawiający się po każdym 20-tym przejechaniu tego samego miejsca), zainwestowałem 30zł w przedłużacz 30mb i od tego czasu używam odkużacza domowego. Odkurzacze na stacjach paliw też są dobrym rozwiązaniem. Nie wiem jak się zachowują odkurzacze markowe (nie marketowe) ale nie wierzę w to, aby było dużo lepiej. Link Zgłoś
eres4 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 13:42 eres4 napisał: > odkużacza ???!!! "odkurzacza" oczywiście Link Zgłoś
des4 Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 14:48 Kup, ale nie marketowy szajs, tylko firmowy sprzęt, który kosztuje w granicach 100-150 zł. Ja mam takiego philipsa. Ciągnie nie gorzej od zwykłego odkurzacza, no i jest wielką wygodą, zwłaszcza na wyjazdach, a mój młody lubi pogryzać w czasie jazdy ciasteczka i paluszki, wiadomo jak po tym wygląda tył samochodu ;) Link Zgłoś
okrutny_mariuszek Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 19:52 najlepsze są odkurzacze Rainbow oprócz samochodu wysprzątają cały dom, dom sąsiada i sąsiadki! (ktoś z Was miał toto?) Link Zgłoś
skorptom Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 15.12.05, 22:36 Nie kupuj. Wyrzucenie pieniędzy w błoto. Mam taki i nic nie sprząta. Link Zgłoś
erid Re: odkurzacz samochodowy- czy jest sens kupować 16.12.05, 00:55 Popieram przedmówców. Mam odkurzacz z marketu, cena ok. 40 zł. Elastyczna rura, kilka przyssawek, ale minimalna skuteczność i duży hałas. Eksploatacja bardzo uciążliwa,a efekty niezadowalające. Można sobie darować. Link Zgłoś