qtiq
11.10.16, 22:44
Jakich marek pieluch używacie? My od początku lecimy na Pampers Sensitive i są ok, ale mała ma już 4 miesiące skończone i zaczynam się pilniej przyglądać wydatkom.
Czy pieluchy z Rossmanna są ok? Są o połowę tańsze! A może macie doświadczenia z Dadą z Biedronki?
Dajcie znać, które marki warto kupować, a którymi się rozczarowałyście.