Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Hego's buty - co sądzicie?

    08.08.08, 10:22
    Po usilnych poszukiwaniach kupiłam wczoraj czółenka tej firmy. Reprezentują
    typ peep-toe i są koloru ciemna fuksja. Szukałam konkretnych butów a nie
    firmy, dlatego pytam: czy macie jakieś doświadczenia z Hego's ?
    Obserwuj wątek
      • papryczka_ag Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 10:55
        Mam kilka par ale uzytkowane są sporadycznie więc o długofalowej
        jakości ciężko coś powiedzieć. Jednak są to jedne z moich
        najwygodniejszych butów.
        • nonkonformistka Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 11:03
          często mają strasznie nachalne wzory
          ale zadrzają się bardzo fajne - znalazłam kiedyś tam fajne białe
          szpilki, z taką płaską kokardką (teraz często sie zdarza), ale jeden
          z butów był bardzo obtarty - pani sprzedawczyni powiedziała, że się
          obtarł, bo go często przymierzano :D nie kupiłam - chciałam nosić
          nie przymierzać, a co by wtedy było??
          /ceny koło 500-600)
      • foamclene Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 11:00
        sama nie posiadam, ale pamietam kiedys watek o butach tej marki
        (chyba hotally miala jakies problemy najpierw z jakoscia, a potem z
        reklamacja)
        po ogledzinach w sklepie (czesto je odgladam :) wniskuje jednak, ze
        sa to porzdnie wykonane buty z duza dbaloscia o szczegoly
        • monia515 Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 11:51
          Porzadnie wykonane i oryginalne wzornictwo, ale jak dla mnie
          niewygodne. Mam 2 pary na obcasie 8-9 cm- nie do chodzenia. Tak
          jakoś sa źle wyważone, że nie daję rady w nich chodzić. A jestem
          przyzwyczajona do obcasów- noszę na codzień 8-10 cm.
          • jeriomina Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 12:26
            A może pomogłaby jakaś żelowa wkładka czy coś w tym rodzaju?
      • hotally Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 12:12
        bardzo fajne wzory, jakosciowo tez jestem zadowolona ;] no i dobrze, ze jest
        mało sklepow w PL
        • foamclene Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 12:36
          kurcze cos chyba pokercielam, wydawalo mi sie, zekiedys pisalam o
          jakim "szklanym obcasie" ktory siostra pękla zakladajac Twoje buty
          bez pozwolenie i sklep nie chcial pomoc w naprawie? czy jakos tak...
          • foamclene Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 12:43
            juz znalazlam obcas nie byl szkalny tylko z rozana cyrkonia :)
            pekl w poziomie
            ale nie ma dalszego ciagu jak sie sytuacja rozwinela i czy producent
            naprawil
            napisz cos o tym...


            ja to zwsze wiem ze dzwonia, tylko nie wiem wktorym kosciele ;)
            • hotally Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 13:31
              Bo Moja siostra jest za gruba, aby taki obcas pod nią wytrzymał!
              Buty schowala przede Mną, abym nie znalazła, przez przypadek, szukając czegos
              innego je odkryłam i chcialam ZABIć! Sklep powiedział, że nie mają takich
              obcasów na wymianę, bo to był unikatowy wzór... eh..
              • jeriomina Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 15:43
                A z czego był ten obcas?:)
                • hotally Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 16:27
                  jakies tworzywo sztuczne
      • pinkpanther Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 15:47
        ja mialam jedna pare kozakow i zle doswiadczenia z reklamacja - w
        koncu udalo mi sie uzyskac zwrot pieniedzy, ale troche to trwalo
      • paulinaa Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 16:40
        nie mam doswiadczenia. podobają mi sie ale uwazam, ze są za drogie
        ale moze kiedys sie w koncu skusze na jakieś,..

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka