jeriomina 08.08.08, 10:22 Po usilnych poszukiwaniach kupiłam wczoraj czółenka tej firmy. Reprezentują typ peep-toe i są koloru ciemna fuksja. Szukałam konkretnych butów a nie firmy, dlatego pytam: czy macie jakieś doświadczenia z Hego's ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
papryczka_ag Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 10:55 Mam kilka par ale uzytkowane są sporadycznie więc o długofalowej jakości ciężko coś powiedzieć. Jednak są to jedne z moich najwygodniejszych butów. Odpowiedz Link Zgłoś
nonkonformistka Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 11:03 często mają strasznie nachalne wzory ale zadrzają się bardzo fajne - znalazłam kiedyś tam fajne białe szpilki, z taką płaską kokardką (teraz często sie zdarza), ale jeden z butów był bardzo obtarty - pani sprzedawczyni powiedziała, że się obtarł, bo go często przymierzano :D nie kupiłam - chciałam nosić nie przymierzać, a co by wtedy było?? /ceny koło 500-600) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 11:00 sama nie posiadam, ale pamietam kiedys watek o butach tej marki (chyba hotally miala jakies problemy najpierw z jakoscia, a potem z reklamacja) po ogledzinach w sklepie (czesto je odgladam :) wniskuje jednak, ze sa to porzdnie wykonane buty z duza dbaloscia o szczegoly Odpowiedz Link Zgłoś
monia515 Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 11:51 Porzadnie wykonane i oryginalne wzornictwo, ale jak dla mnie niewygodne. Mam 2 pary na obcasie 8-9 cm- nie do chodzenia. Tak jakoś sa źle wyważone, że nie daję rady w nich chodzić. A jestem przyzwyczajona do obcasów- noszę na codzień 8-10 cm. Odpowiedz Link Zgłoś
jeriomina Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 12:26 A może pomogłaby jakaś żelowa wkładka czy coś w tym rodzaju? Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 12:12 bardzo fajne wzory, jakosciowo tez jestem zadowolona ;] no i dobrze, ze jest mało sklepow w PL Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 12:36 kurcze cos chyba pokercielam, wydawalo mi sie, zekiedys pisalam o jakim "szklanym obcasie" ktory siostra pękla zakladajac Twoje buty bez pozwolenie i sklep nie chcial pomoc w naprawie? czy jakos tak... Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 12:43 juz znalazlam obcas nie byl szkalny tylko z rozana cyrkonia :) pekl w poziomie ale nie ma dalszego ciagu jak sie sytuacja rozwinela i czy producent naprawil napisz cos o tym... ja to zwsze wiem ze dzwonia, tylko nie wiem wktorym kosciele ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 13:31 Bo Moja siostra jest za gruba, aby taki obcas pod nią wytrzymał! Buty schowala przede Mną, abym nie znalazła, przez przypadek, szukając czegos innego je odkryłam i chcialam ZABIć! Sklep powiedział, że nie mają takich obcasów na wymianę, bo to był unikatowy wzór... eh.. Odpowiedz Link Zgłoś
jeriomina Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 15:43 A z czego był ten obcas?:) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 15:47 ja mialam jedna pare kozakow i zle doswiadczenia z reklamacja - w koncu udalo mi sie uzyskac zwrot pieniedzy, ale troche to trwalo Odpowiedz Link Zgłoś
paulinaa Re: Hego's buty - co sądzicie? 08.08.08, 16:40 nie mam doswiadczenia. podobają mi sie ale uwazam, ze są za drogie ale moze kiedys sie w koncu skusze na jakieś,.. Odpowiedz Link Zgłoś