pablooss
05.02.06, 15:13
Stało się we wtorek jadę do Monachium! Będę opiekował się dwoma super
szkrabami:) Jestem ciekaw co radzicie zabrać z Polski, dokumenty również co
może być przydatne w Niemczech. Jestem ciekawy jak wygląda w Niemczech sprawa
telefonii komórkowej ! na początek chciałbym cos w rodzaju simplusa albo tak
taka tyle ze wersji niemieckiej. Wogóle co myślicie o Bawarii. Jak się tam
żyje. Jestem bardzo podekscytowany wyjazdem a jednocześnie troszeczkę się
obawiam czy sobie Pradze bądź co bądź w nowej sytuacji życiowej...
Pozdrawiam Wszystkich mocno: ::):)