05.02.06, 15:13
Stało się we wtorek jadę do Monachium! Będę opiekował się dwoma super
szkrabami:) Jestem ciekaw co radzicie zabrać z Polski, dokumenty również co
może być przydatne w Niemczech. Jestem ciekawy jak wygląda w Niemczech sprawa
telefonii komórkowej ! na początek chciałbym cos w rodzaju simplusa albo tak
taka tyle ze wersji niemieckiej. Wogóle co myślicie o Bawarii. Jak się tam
żyje. Jestem bardzo podekscytowany wyjazdem a jednocześnie troszeczkę się
obawiam czy sobie Pradze bądź co bądź w nowej sytuacji życiowej...
Pozdrawiam Wszystkich mocno: ::):)
Obserwuj wątek
    • ewa553 Re: Udalo sie 05.02.06, 16:02
      trzymam kciuki za Ciebie!!! Jestes dzielny.
    • alesko Re: Udalo sie 05.02.06, 16:54
      hej
      jej fajnie ze jedziesz do bawarii, mieszkam juz w 3cim miescie niemieckim i
      powiem ci ze najlepiej wspominam to pierwsze czyli...monachium, fantastyczna
      atmosfera, architektura i mili ludzie (czego niestety nie moge powiedziec o
      innych czesciach reichu), moze troche powierzchowni ale za to b wyluzowani, w
      samym miescie jest mnostwo uroczych miejsc, ogrodow, no i te alpy...ktore widac
      z 3 pietra, najlepiej jak sie zmienia pogoda...rewelacja
      jedyny minus to duze koszty utrzymania:(((
      powodzenia
      • pablooss Re: Udalo sie 05.02.06, 17:57
        Dziękuję Wam za serdeczność.
        Być może zaglądam tu ostatni raz przed wyjazdem , no bo jutro czeka mnie
        jeszcze sporo załatwiania w kwestii organizacyjnej wyjazdu, ale na szczęcie
        też jestem dobrej myśli i mam nadzieje że będzie z górki. Jednak jak będziecie
        mieli coś do dodania proszę piszcie na pewno będę zaglądał...
        Pozdrawiam i również powodzenia Wszystkim!!!!
        • diegosia Re: Udalo sie 08.02.06, 10:48
          Jezeli malo telefonujesz (i nie do Polski) oplaca sie kupic karte simyo albo
          debitel light - to sa karty pre-paid, ale nie sa takie drogie jak np. callya
          vodafone - jedna minuta kosztuje 16 ct, a sms 11 ct.
          Do Polski najtaniej telefonowac z tel. stacjonarnego korzystajac z numerow call-
          by-call, ale nie wiem czy bedziesz mial taka mozliwosc. Jezeli nie, sa tez
          tanie karty tel. na rozmowy, z ktorych mozesz tez korzystac w domu - oplata
          jest pobierana bezposrednio z karty i nie obciaza rachunku.
          W razie pytan - pytaj!
          • pablooss Re: Udalo sie 24.02.06, 21:21
            witam jestem w pilsting kolo münchen jest fajnie jak jest jakis rodak gdzies w
            poblirzu to chetnie wyskoczcz na piwko w wekend pobiegam pogadam itd. w
            niemczech jest super mam troche tu pracy ale bardzo mi sie podoba.pozdrawiam.




            > Jezeli malo telefonujesz (i nie do Polski) oplaca sie kupic karte simyo albo
            > debitel light - to sa karty pre-paid, ale nie sa takie drogie jak np. callya
            > vodafone - jedna minuta kosztuje 16 ct, a sms 11 ct.
            > Do Polski najtaniej telefonowac z tel. stacjonarnego korzystajac z numerow
            call
            > -
            > by-call, ale nie wiem czy bedziesz mial taka mozliwosc. Jezeli nie, sa tez
            > tanie karty tel. na rozmowy, z ktorych mozesz tez korzystac w domu - oplata
            > jest pobierana bezposrednio z karty i nie obciaza rachunku.
            > W razie pytan - pytaj!
    • malgosia_z_chelma Re: Udalo sie 25.02.06, 00:10
      Czesc,

      gratuluje:-)
      Sama tak zaczelam, 10 lat temu przyjechalam do Monachium jako Au-pair,
      skonczylam studia na uniwersytecie w Monachium a teraz jestem w Hamburgu.
      Monachium jest przyjemnym miastem, chodz na piechote duzo to poznasz kazdy
      zakatek starego miasta:-)
      Ludzie troche dziwni w porownaniu do Hamburga, ale z tego sa znani Bawarczycy w
      calyh Niemczech.
      Ja w kazdym razie zycze powodzenia:-)

      Pozdrawiam,
      Gosia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka