Dodaj do ulubionych

Karnawał :)

27.01.07, 20:46
Co porabiacie w tym szalonym czasie?? Czy gdzieś się wybieracie, bawicie się
na balach maskowych?? My napewno pójdziemy na Plakę gdzie można dostać pałką
i dzieci chodzą poprzebierane. Fajnie, ale chciałabym kiedyś pójść na taki
prawdziwy bal przebierańców.
Obserwuj wątek
      • bebiak Re: Karnawał :) 28.01.07, 03:14
        annielika napisała:

> Ja bylam w tamtym rokusmile Bylo super, bylam przebrana za Al G smile

Za co??
        Czy dlatego, że tak późno wróciłam do chatki to nie pojmuje za co????
        Oświeć mnie, Annie, se parakalosmile
        A poza tym ...
        hmmm... jakby Ci to powiedzieć..

Annie, zauważyłam właśnie, że masz wizytówkę i chętnie bym Cię dodała do siebie
        ale kurde ofkors nie wiem jak to zrobić (ciemna masa jak nic ze mnie!!!).
        Dotąd inni mnie pytali czy mogą mnie dodać i to jakoś automatycznie się robiło -
        nooo, zapytaj mnie czy chcę Cię dodać do przyjaciół!!
        Nie bój się odmowy bo chcę, tylko nie umiem Cię zapytać czy Ty mnie chcesz
        buuuuu sad(
        Filia
            • babycool Re: Karnawał :) 28.01.07, 10:02
              w Patrze 4 lutego jest jakas dziecieca parada i z pewnoscia pojdziemy, tylko
              nie wiem gdzie i kiedy sad 17 lutego jest nocna najwieksza parada karanawalu,
              ale pewnie nie pojdziemy i to wcale nie ze wzgledu na to, ze maly musi isc
              spac, ale na drugi dzien mezus ma mecz i nie bedzie mogl po nocy lazic sad( A
              moze zostawie facetow samych i pojde jako SINGIELKA? tongue_out Hahaha O i przebiore
              sie tak jak na tym linku tongue_out
              • jeta0 Re: Karnawał :) 28.01.07, 11:54

babycool napisała:

> w Patrze 4 lutego jest jakas dziecieca parada i z pewnoscia pojdziemy, tylko
                > nie wiem gdzie i kiedy>>>

Babycool, rzeczywiście jedna z karnawałowych imprez dla dzieci odbędzie się
                niedzielę 4 lutego w godz. 11.00-14.00 (na placu Ipsilon Alonijon - mam
                nadzieję, że znajdzieszsmile, ale dzisiaj też jest - tzw. "Wędrowne miasteczko
                karnawałowe" będzie na placu Ergatikon Katikion Anthijas Zaruchleikon (g.11.00-
                14.00) (Nazwy wpisałam tak jak się je czyta).
                Postaram się wkrótce wpisywać w portalu program festiwalu w Patrze (dla dzieci
                i dla dorosłych) - nawet jeżeli jesteś jedyną Polką w Patrzesmile), ale na pewno
                jest tam więcej Rodaków, kontaktujecie się między sobą?, są jakieć polskie
                organizacje w Patrze?.
                PS Jeżeli zrobisz jakieś fotki, może podeślesz na stronę?
                Jak "trafię" na jakiś karnawał w Atenachsmile, to też wykonam parę.
                    • babycool Re: babycool 30.01.07, 08:14
                      Hehe. A co tak lubisz pilke? Ale poza dobrymi stronami posiadania meza pilkarza
                      jest wiele rzeczy na ktore wiele kobiet by sie nie zgodzilo i ucieklo gdzie
                      pieprz rosnie. Na moim przykladzie powiem: 3 przeprowadzki w ciagu roku, z
                      czego jedna w 2msc ciazy, pozniej pakowanie w 9msc, urodzilam zyjac na
                      walizkach, a potem przeprowadzka z noworodkiem za granice. Aha a pakowac
                      wszystko musialam sama, gdyz pech tak chce, ze przeprowadzki zawsze wypadaja
                      wtedy kiedy mezus ma oboz. Inna "wada" zero uczestniczenia w rodzinnych
                      uroczystosciach, bo sa mecze i to zawsze na drugim koncu Polski. Do tego ciagle
                      zdrowe zywienie (ach jak ja bym czasem ugotowala cos niedobrego i niezdrowego),
                      wyjazdy itd. Ale to wszystko sie "zwraca" kiedy idziesz na mecz i widzisz jak
                      on pieknie gra smile I do tego tak sexi wyglada w stroju pilkarskim tongue_out
                      • moletx Re: babycool 30.01.07, 08:49
                        Nie jestes osamotniona w stylu zycia...smile Moj maz,nie pilkarz..rowniez czesto
                        wyjezdza i zostawia mnie sama.Juz nie pamietam kiedy ostatnio spedzilismy razem
                        moje urodziny,na 30-tych tez go nie bylo...jakos tak sie sklada,ze co roku w
                        okolicach maja i czerwca zawsze wyjezdza...Jak jestes w Polsce to pol
                        biedy,rodzina i przyjaciele dookola a tak...Do Polski tez sama jezdze...bo on
                        pracuje,jak on wyjezdza ja rowniez tylko,ze w przeciwnym kierunku...sad
                        • flisvos Re: babycool 30.01.07, 18:27
                          no jakie jest zycie zony pilkarza dobrze wiem, bo kilku znajomych co graja w
                          naszej lidze; ale tak juz jestsmile
                          a czy jestem fankasmile- pewnie uwielbiam pilke, zaczelam chodzic na mecze jak
                          mialam 15lat(wtedy na GKS Belchatow) do tej pory chodze ( teraz na Kerkire, ale
                          ogolnie jestem fanka Czerwonych z Aten)
                          wiesz, zycie na walizkach czasem tez ma plusysmile
                          • babycool Re: babycool 30.01.07, 21:21
                            a ma plusy ma smile Flisvos moze kurcze mamy wspolnych znajomych tongue_out napisz jaki
                            klub smile o w Belchatowie mamy 2 kolegow smile A Kerkira to jaka liga? ja tez mialam
                            jakies 15 lat jak zaczelam, ale pewnie mnie nie polubisz, bo ja na Widzew hihi.
                            Wiesz czasy Franka Smudy i jego paki smile

Moltex musimy pamietac: bo meska rzecz byc daleko, a kobieca wiernie czekac smile

a wiecie co bylo najgorsze? Ze nie bylo go przy porodzie i, ze zobaczyl malego
                            po miesiacu! tego nie przewidywal najczarniejszy scenariusz! dobra koniec bo
                            sie porycze buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                            • flisvos Re: babycool 31.01.07, 12:58
                              wiesz ja tych co znalam w Belchatwie, to ich juz tam dawno nie masmile
                              to byly czasy jak u nas gral Kukielka, Krzynowek, Gorski, Szymkowiak; teraz z
                              tych ostatnich to najbardzije sie przyjaznilam z Kolendowiczem(ostatnio gral w
                              Koronie i LKSie)a poznalam tez Matusiakasmile ech stare dobre czasy, jak
                              jezdzilismy razem do Poznania itpsmile

Kerkira to pierwsza liga grecka, jest po raz drugi beniaminkiem, jakos daje
                              sobie rade(na szczescie).

a jesli chodzi o twoje kibicowanie Widzewowi to coz powiem, hmmm no ponoc
                              lodzianka ze mnie ale wychowalam sie w B-towie wiec sama rozumiesz, nasz
                              druzyny nigdy nei zywily sie przyjaznia(nei wspominajac o kibicach)

a jak jest to wiem i rozumiem,ze czasem jest bardzo ciezko; tak jak z porodem,
                              wspolczuje; na pocieszenie ci powiem,ze jak babcia mojego faceta byla w ciazy z
                              jego tata, to dziadek wtedy musial wyjechac z Grecji(pracowal na statkach w
                              USA) wiec zostawil zone z brzuchem a wrocil i zobaczyl swojego syna jak mial
                              5lat, dla nas teraz to jest niewyobrazalne, ale kiedys jak ktos chcial sie
                              dorobic i mial szanse to z niej kozystalsmile
                              • babycool Re: babycool 31.01.07, 19:36
                                a tych to ja nie znalam smile Ja znam Klepczarka i Misztala. Szymkowiaka to znam z
                                Widzewa smile a Kukielka to przyjaciel mojego przyjaciela.

Musze uzupelnic wiadomosci z greckiej pilki, bo narazie to rozrozniam tylko
                                druzyny gdzie graja Polacy smile

A ja wcale nie z Lodzi, ale u nas sie kibicowalo Widzewowi to tak sie
                                wychowalam smile

Matko kochana 5 lat!!!!! tak a list z powiadomieniem szedl pewno 6
                                miesiecy ....
              • annielika Re: Karnawał :) 28.01.07, 15:54
                Hehhehe, no tylko z ta roznica, ze ja bylam z wlosami czarnymi ala afro... no to
                taka mala zmiana. Wszyscy sie za nami ogladali, bo oczywiscie obok siebie mialam
                "laske", no bo jak Al G bez laski!!! Blondyne, ala tygrysica, hihihi! A zimno
                nie byyylo, nie zmarzlam, na szczescie to Grecja, hihihi.

Bebiak, zaraz cie dodamsmile
        • jeta0 Re: Karnawał :) 28.01.07, 09:54
          Betaki, skoro już wróciłaś cała i zdrowa na forumsmile (mam nadzieję, że wszystko
          ułożyło się ok?) zajrzyj, proszę, do skrzynki wp. Chronise ekei ena mail.
          Ana_m_P i pozostałe atenianki - może się wybierzemy na któryś z filmów
          wyświetlanych i dzisiaj w Centrum Sztuki Chalalandrii ACS? Godziny seansów
          i adres podałam w naszym portalu gr-pl.net (wstęp wolny). Dajcie znać
          mailem.
          Filakia
        • jeta0 Re: Karnawał :) 01.02.07, 12:06
          bebiak napisała:
          > Annie, zauważyłam właśnie, że masz wizytówkę i chętnie bym Cię dodała do
          siebie > ale kurde ofkors nie wiem jak to zrobić (ciemna masa jak nic ze
          mnie!!!).
          > Dotąd inni mnie pytali czy mogą mnie dodać i to jakoś automatycznie się
          robiło nooo, zapytaj mnie czy chcę Cię dodać do przyjaciół!!
          >>

Cześć dziewczyny, to jak się już wzajemnie doinformujecie, oświećcie i mnie,
          ok?smile)), bo ja po prostu mam umieszczone na swojej stronie aktywne linki do
          Waszych blogów i stron (np. do Ciebie Betaki pod Twoim artykułem i na stronie
          polsko-greckich forów, tam też mam linki do "zakątków" Nagare , Annieliki
          i Wiweiorex (/innych nie znam, jeżeli istnieją, podpowiedzcie mi, chętnie
          umieszczę, oczywiście/).
          Filakia
    • emka.r Re: Karnawał :) 28.01.07, 12:35
      Ja byłam parę lat temu na balu charytatywnym pod kościołem ale mało kto się
      przebrał.Przyszedł ksiądz w ciemnych okularach a,że żadko tam bywam myślałam
      ze to przebieraniec.Dałam plamę niema co.Może słyszałyście o jakimś balu dla
      maluchów,chętnie bym wzieła małego(2 lata),bo niema częstego kontaktu z
      dziećmi.Pozdrawiam Was wszystkie.
      • bachula_gr Re: Karnawał :) 28.01.07, 13:06
        Emka.r
        Poszperaj, poszukaj plakatow. Nawet w naszej miescinie kilka knapek zazwyczaj
        organizuje ale przebierancow dla maluchow, jedna specjalizuje sie w damskich
        party wink Poza tym kazde "kolko zainteresowan" czy klubik ma swoj bal. Na pewno
        cos znajdziesz.

A moze czas na jakis atenski mini bal dla Dzieci_Polek_w_Grecji?

Ps - nasz karnawal pewnie skupi sie wokol przedszola i kinderbali. Starsza juz
        nas obrabia w temacie kostiumu Smerfetki, Mlodsza jeszcze nie wink W zeszlym
        roku mielismy Kubusia P. i Tygryska. Jak ktos reflektuje moge pozyczyc
        stroje.
        • flisvos Re: Karnawał :) 28.01.07, 17:41
          podobno w tym roku i na Corfu ma byc karnawalowa parada(w zeszlym roku,
          stwierdzili,ze nie maja pieniedzy w miescie wiec nie bylo); jesli bedzie na
          pewno pojdziemy popatrzec. i jak co roku pojdziemy poprzebierani do klubu na
          imprezkesmile
          • bachula_gr Re: Karnawał :)- emka.r-wymiary 31.01.07, 21:40
            emka.r napisała:
            > A na jakie duże dziecko są stroje bo ja bym była chętna.

No wiec tak, z tego co wyczytalam to Twoj maluch w okolicach dwoch lat. Wiec
            ani Kubus Puchatek (na 4-6 latka) ani tym bardziej Gwiazdka (4-6 lat) tylko
            TYGRYSEK z Kubusia wink Wprawdzie na metce napisane 6-12 mcy / 76 cm ale zalezy
            jakie dziecko. Stroj jest welurkowy, dwuczesciowy: kombinezon i czapka. Na
            gumki i rzepy wiec latwy w obsludze i niekoniecznie dokladnie na 76cm
            modela/modelke. Od dekoltu do kroku: 38cm, nogawki na gumkach, od kroku do dolu
            24cm. Stroj unisex wink
            Zaraz sprobuje Ci wyslac mailem zdjecia z zeszlorocznego karnawalu.
            Jesli jestes zainteresowana pozyczeniem Tygryska to podaj mi mailem swoj adres
            @ i pocztowy.
    • sylwialew Re: Karnawał :) 28.01.07, 18:08
      W Messini kolo Kalamaty tez odbywa sie mala parada karnawalowa pewnie sie
      wybierzmy.W nastepna niedziele mamy party karnawalowe z frontystyrio Jorga tez
      sie zalapie .Zycze dobrej zabawy wszystkim karnawalowiczkom (hehehehehe ciekawe
      czy taki wyraz istnieje)
    • justme11 Re: Karnawał :) 29.01.07, 17:12
      W tym roku tak sie złożyło u mnie, że to Sylwester był "balem przebierańców",
      było naprawdę smiesznie. Zaraz po nowym roku zaczęły się egzaminy i
      zaliczenia..jednym słowem mówiąc, mnóstwo nauki, mało czasu na co innego, a
      szczególnie na imprezy. Ale...za kilka dni przyjeżdża mój Grek i 5 dni spedzimy
      w Krakowie smile i pewnie tam gdzies sie pobawimy.
    • babycool Cholerna pogoda! 04.02.07, 08:37
      Dzisiaj o 11 ma sie zaczac DZiecieca Parada. Czekam na nia od kilku dni, rano
      jednak przwitaly mnie ogromne czarne chmury, nawet nie chmury, ale cale niebo.
      Wieje, pada i GRZMI !
      I gowno z Parady, sama to bym jeszcze poszla, ale z maluchem nie da rady sad
      Uuuuuu a tak sie cieszylam na ta parade!

A moze ja przeloza? Jeta moze gdzies cos napisali? buuuuuuuuuuu
    • flisvos Re: Karnawał :) 18.02.07, 20:04
      no i co kochane, jak karnawal? dzis ostatnia szansa na przebierankismile

my oczywiscie juz od czwartku szalejemy gdzie sie da(nawet zachaczylismy o
      casyno); ach lubie to cale przebieranie sie, u nas w Polsce pewnie by nie
      przeszlo,ze do klubu wposzczaja tylko przebranych(moze nie mamy az takiego
      poczucia humoru?). a dzis bylam na paradzie, fajnie bylo, ale najbardziej
      podobaly mi sie przedszkolaki, takie slodkiesmile
      • babycool Re: Karnawał :) 18.02.07, 20:37
        HALO smile Bylam z synkiem na paradzie smile Niestety bylismy sami i bez aparatu, bo
        tatus zabral na mecz. Bylo odlotowo, tylko troszke za ciasno dla mamy z
        wozkiem. Ale tak sobie boczkiem przeszlismy, troszke mniej glosno bylo (jednak
        moj szkarb troszke maly na taka muzyke) i calkiem sporo widzielismy. Za rok
        przebieramy sie i my smile
    • bob75rob1 Re: Karnawał :) 19.02.07, 22:40
      My wystąpiliśmy w rolach Aniołka (ja) i Diabełka (Bartek) na imprezie u kolegi.
      Niestety dość szybko został wyłączony prąd na kilku pobliskich ulicach i
      przenieśliśmy się z imprezą do zaprzyjaźnionego baru, później do kolejnego.
      Zabawa była przednia (nawet mi skrzydła nie opadły podczas gorących tańców na
      stole), ludzie się świetnie bawili. To był nasz pierwszy karnawał w Grecji, ale
      już wiem, że nie ostatni!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka