jasia37 17.11.06, 09:06 witam czy ktos korzystal z krankenkassy w niemczech wyjezdzajac do senatorium do pol wiem ze kassa pokrywa,ale dlaczego nie dla wszystkich? wiecie jak to zrobic pozdr Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beniusia79 Re: Senatorium? 17.11.06, 09:34 moj brat byl. mial wspadek w pracy, a potem znajomy lekarz zalatwil mu ten wyjazd. w sanatorium byla tez moja kuzynka, ale to bylo specjalne sanatorium dla mlodych mam. Odpowiedz Link
michalina1974 hmmmm....chyba sanatorium 17.11.06, 10:13 :-) pzdr. ----------------------------------------------------- Quand un homme te parle, souris-lui et ne l'écoute pas Odpowiedz Link
jasia37 Re: hmmmm....chyba sanatorium 17.11.06, 10:18 dobrze ze chociaz ktos ma zajecie i sprawdza bledy ortograficzne na forum dzekujemy tobie ze poprawki,co bysmy bez ciebie zrobili pozdr. ps.jak masz jakas inna infor.to prosze napisz Odpowiedz Link
ewa553 czego sie Jas nie nauczyl.... 17.11.06, 14:04 ciesz sie, ze Ci ta droga zwrocono uwage, a nie osobiscie (kiedys tam), bo byloby Ci przykro. Uwazam, ze zwracanie sobie tu uwagi na bledy - tak jak w tym wypadku bez zbednych zlosliwosci , jest nawet pozyteczne. Odpowiedz Link