Dodaj do ulubionych

Senatorium?

17.11.06, 09:06
witam
czy ktos korzystal z krankenkassy w niemczech wyjezdzajac do senatorium do pol
wiem ze kassa pokrywa,ale dlaczego nie dla wszystkich?
wiecie jak to zrobic

pozdr
Obserwuj wątek
    • beniusia79 Re: Senatorium? 17.11.06, 09:34
      moj brat byl. mial wspadek w pracy, a potem znajomy lekarz zalatwil mu ten wyjazd. w sanatorium byla tez moja kuzynka, ale to bylo specjalne sanatorium dla mlodych mam.
    • michalina1974 hmmmm....chyba sanatorium 17.11.06, 10:13
      :-)
      pzdr.
      -----------------------------------------------------
      Quand un homme te parle, souris-lui et ne l'écoute pas
      • jasia37 Re: hmmmm....chyba sanatorium 17.11.06, 10:18
        dobrze ze chociaz ktos ma zajecie i sprawdza bledy ortograficzne na forum
        dzekujemy tobie ze poprawki,co bysmy bez ciebie zrobili

        pozdr.
        ps.jak masz jakas inna infor.to prosze napisz
    • ewa553 czego sie Jas nie nauczyl.... 17.11.06, 14:04
      ciesz sie, ze Ci ta droga zwrocono uwage, a nie osobiscie (kiedys tam), bo
      byloby Ci przykro. Uwazam, ze zwracanie sobie tu uwagi na bledy - tak jak w tym
      wypadku bez zbednych zlosliwosci , jest nawet pozyteczne.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka