06.06.04, 14:53
Widziałam najnowszą reklamę: piłka kopana po domku... JAK DLA MNIE BOMBA.
W podobnej tematyce jak ta na stadionie, ale w mieskzaniu wygląda to o niebo
zabawniej smile
Obserwuj wątek
    • emka_1 eno 06.06.04, 21:22
      good vs. evil ciągle nie do pobicia smile
    • zorica Re: Nike 12.08.04, 21:16
      Dla mnie cała kampania marketingowa Nike jest rewelacyjna.

      Dobrze trafiają do grupy docelowej jaką sa mlodzi, wysportowani ludzie.
      Mają fajne reklamy, ciuchy, katalogi, stronę interrnetową-
      tak a propos, jakby się jakieś babce nudziło, niech zajrzy na
      www.nikewoman.com
      fajne te filmiki z różnych zajęc aerobiku smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka