ixtlilto 06.06.04, 14:53 Widziałam najnowszą reklamę: piłka kopana po domku... JAK DLA MNIE BOMBA. W podobnej tematyce jak ta na stadionie, ale w mieskzaniu wygląda to o niebo zabawniej Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zorica Re: Nike 12.08.04, 21:16 Dla mnie cała kampania marketingowa Nike jest rewelacyjna. Dobrze trafiają do grupy docelowej jaką sa mlodzi, wysportowani ludzie. Mają fajne reklamy, ciuchy, katalogi, stronę interrnetową- tak a propos, jakby się jakieś babce nudziło, niech zajrzy na www.nikewoman.com fajne te filmiki z różnych zajęc aerobiku Odpowiedz Link