Ta współczesna angielszczyzna w języku polskim wydaje mi się często urocza, np. tacy "followersi"
"Caitlyn Jenner założyła już konto na Instagramie i Twitterze. Do tej pory największym "zwycięzcą" Twittera był Obama - w najkrótszym czasie zdobył milion followersów. Jednak Caitlyn szybko pobiła ten rekord. Liczba śledzących ją internautów to już prawie 2 miliony."
www.plotek.pl/plotek/1,78649,18036156,Caitlyn_Jenner_pobila_rekord_Twittera__Jej_przemiane.html#Prze