IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 10:42
W radio dziś zapodali, że od północy mamy święto Policji. Czapki z głów
panowie. A myślałem, że obchody z cyklu "Święto Kominiarza" odeszły w
niepamięć.
Obserwuj wątek
    • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 10:47
      Jutro wiadmości o 19.30 : Policjant postrzelił się śmiertelnie z własnej broni
      podczas imprezy. Stwierdzono 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
      Policjant na pasach śmiertelnie potrącił dwoje dzieci i staruszkę po czym
      zbiegł z miejsca wypadku. Po pościgu ulicami miasta został zatrzymany.
      Stwierdzono 3,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjant pogryzł psa.
      Nie wiadomo kto pierwszy zaczął.
        • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 10:57
          Straż Miejska? Zajeb..... skurw.....

Zatrzymuje policjant studenta, legitymuje go, otwiera dowód i czyta:
          - Widzę, że nie pracujemy.
          - Nie pracujemy - potwierdza student.
          - Opieprzamy się... - mówi dalej policjant.
          - Ano, opieprzamy się - potwierdza student.
          - O, studiujemy... - rzecze policjant.
          - Nie – odpowiada grzecznie student. - Tylko ja studiuję.
        • Gość: NIN Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 10:57
          Gość portalu: KAB napisał(a):

> A ja mam pytanie, czy strażnikom miejskim też można składać życzenia i
          wiązanki
          >
          > kwiatów, czy też mają oni odrębne święto (może Dzień Pieszego Pasażera).

Jak najbardziej odrębne! Przecież to inny rodzaj służby. Strażnik jest bliżej
          zwykłego obywatela, jest niejako jego powiernikiem. Najgorsze są te mrożące
          krew w żyłach sceny pogoni strażników miejskich głównym ulicami za bezpańskimi
          psami! Nawet medale za to dostają. Chyba należy im się w związku z tym osobne
          święto?
          • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 11:11
            Koleżanki i koledzy, realizacja nakreślonych zadań programowych spełnia istotną
            rolę w kształtowaniu systemu powszechnego uczestnictwa. Z drugiej strony stały
            wzrost ilości i zakres naszej aktywności wymaga sprecyzowania i określenia
            postaw uczestników wobec zadań stawianych przez organizację. Nie zapominajmy
            jednak, że nowy model działalności organizacyjnej zabezpiecza udział szerokiej
            grupie w kształtowaniu kierunków postępowego wychowania. Wagi i znaczenia tych
            problemów nie trzeba szerzej uzasadniać, ponieważ konsultacja z szerokim
            aktywem pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania form oddziaływania.
              • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 11:33
                Policjant zatrzymuje samochód.
                - Proszę pana, przejechał pan skrzyżowanie na czerwonym świetle. Będzie
                mandacik.
                - Panie władzo, ja bardzo przepraszam, naprawdę nie zauważyłem. A tak szczerze
                mówiąc, to jestem daltonistą.
                Skonfundowany policjant daruje mu mandat. Wieczorem, gdy zdaje służbę koledze,
                mówi: - Spotkałem dzisiaj na mieście daltonistę. Świetnie mówił po polsku.

• Gość: KAB Re: SMERFY IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 13:34
      Miło (???) mi zawiadomić, że z okazji obchodzonego 24 lipca Święta Policji, 670
      funkcjonariuszy z województwa kujawsko-pomorskiego awansowano na wyższe stopnie.
      Wśród nich znaleźli się również wąbrzescy funkcjonariusze. Jak podały Nowości
      swe awanse odbiorą uroczyście w piątek. Może oddelegujemy kogoś z kwiatami, aby
      okazać naszą solidarność. Ja niestety nie mogę, bo jestem sam w robocie:-(((
      • Gość: maciej Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 13:42
        Gość portalu: KAB napisał(a):

> Miło (???) mi zawiadomić, że z okazji obchodzonego 24 lipca Święta Policji,
        670
        >
        > funkcjonariuszy z województwa kujawsko-pomorskiego awansowano na wyższe
        stopnie
        > .
        > Wśród nich znaleźli się również wąbrzescy funkcjonariusze. Jak podały Nowości
        > swe awanse odbiorą uroczyście w piątek. Może oddelegujemy kogoś z kwiatami,
        aby
        >

> okazać naszą solidarność. Ja niestety nie mogę, bo jestem sam w robocie:-(((

Ja proponuje HUberta, bo cos ostatnio sie obija na naszym Forum. Może jak
        wręczy kwiatki naszym glinom to mu przejdzie nostalgia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka