IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 10:42
W radio dziś zapodali, że od północy mamy święto Policji. Czapki z głów
panowie. A myślałem, że obchody z cyklu "Święto Kominiarza" odeszły w
niepamięć.
Obserwuj wątek
    • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 10:47
      Jutro wiadmości o 19.30 : Policjant postrzelił się śmiertelnie z własnej broni
      podczas imprezy. Stwierdzono 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
      Policjant na pasach śmiertelnie potrącił dwoje dzieci i staruszkę po czym
      zbiegł z miejsca wypadku. Po pościgu ulicami miasta został zatrzymany.
      Stwierdzono 3,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjant pogryzł psa.
      Nie wiadomo kto pierwszy zaczął.
      • Gość: KAB Re: SMERFY IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 24.07.02, 10:51
        A ja mam pytanie, czy strażnikom miejskim też można składać życzenia i wiązanki
        kwiatów, czy też mają oni odrębne święto (może Dzień Pieszego Pasażera).
        • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 10:57
          Straż Miejska? Zajeb..... skurw.....

Zatrzymuje policjant studenta, legitymuje go, otwiera dowód i czyta:
          - Widzę, że nie pracujemy.
          - Nie pracujemy - potwierdza student.
          - Opieprzamy się... - mówi dalej policjant.
          - Ano, opieprzamy się - potwierdza student.
          - O, studiujemy... - rzecze policjant.
          - Nie – odpowiada grzecznie student. - Tylko ja studiuję.
        • Gość: NIN Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 10:57
          Gość portalu: KAB napisał(a):

> A ja mam pytanie, czy strażnikom miejskim też można składać życzenia i
          wiązanki
          >
          > kwiatów, czy też mają oni odrębne święto (może Dzień Pieszego Pasażera).

Jak najbardziej odrębne! Przecież to inny rodzaj służby. Strażnik jest bliżej
          zwykłego obywatela, jest niejako jego powiernikiem. Najgorsze są te mrożące
          krew w żyłach sceny pogoni strażników miejskich głównym ulicami za bezpańskimi
          psami! Nawet medale za to dostają. Chyba należy im się w związku z tym osobne
          święto?
          • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 11:11
            Koleżanki i koledzy, realizacja nakreślonych zadań programowych spełnia istotną
            rolę w kształtowaniu systemu powszechnego uczestnictwa. Z drugiej strony stały
            wzrost ilości i zakres naszej aktywności wymaga sprecyzowania i określenia
            postaw uczestników wobec zadań stawianych przez organizację. Nie zapominajmy
            jednak, że nowy model działalności organizacyjnej zabezpiecza udział szerokiej
            grupie w kształtowaniu kierunków postępowego wychowania. Wagi i znaczenia tych
            problemów nie trzeba szerzej uzasadniać, ponieważ konsultacja z szerokim
            aktywem pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania form oddziaływania.
            • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 11:13
              Zagadka:
              Jak śpi policjant a jak śpi mikołaj?
              - policjant śpi z pałą w ręce,
              - a mikołaj z worem na plecach..
              • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.07.02, 11:33
                Policjant zatrzymuje samochód.
                - Proszę pana, przejechał pan skrzyżowanie na czerwonym świetle. Będzie
                mandacik.
                - Panie władzo, ja bardzo przepraszam, naprawdę nie zauważyłem. A tak szczerze
                mówiąc, to jestem daltonistą.
                Skonfundowany policjant daruje mu mandat. Wieczorem, gdy zdaje służbę koledze,
                mówi: - Spotkałem dzisiaj na mieście daltonistę. Świetnie mówił po polsku.

• Gość: KAB Re: SMERFY IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 13:34
      Miło (???) mi zawiadomić, że z okazji obchodzonego 24 lipca Święta Policji, 670
      funkcjonariuszy z województwa kujawsko-pomorskiego awansowano na wyższe stopnie.
      Wśród nich znaleźli się również wąbrzescy funkcjonariusze. Jak podały Nowości
      swe awanse odbiorą uroczyście w piątek. Może oddelegujemy kogoś z kwiatami, aby
      okazać naszą solidarność. Ja niestety nie mogę, bo jestem sam w robocie:-(((
      • Gość: maciej Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 13:42

> Miło (???) mi zawiadomić, że z okazji obchodzonego 24 lipca Święta Policji,
        670
        >
        > funkcjonariuszy z województwa kujawsko-pomorskiego awansowano na wyższe
        stopnie
        > .
        > Wśród nich znaleźli się również wąbrzescy funkcjonariusze. Jak podały Nowości
        > swe awanse odbiorą uroczyście w piątek. Może oddelegujemy kogoś z kwiatami,
        aby
        >

> okazać naszą solidarność. Ja niestety nie mogę, bo jestem sam w robocie:-(((

Ja proponuje HUberta, bo cos ostatnio sie obija na naszym Forum. Może jak
        wręczy kwiatki naszym glinom to mu przejdzie nostalgia.
      • Gość: NIN Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 13:43
        Hubert pójdzie. Jedyny który nie narobi obciachu, wie gdzie stanąć, co
        powiedzieć, na bankiecie sie nie upije. Nie widzę lepszego kandydata.
        • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 13:45
          Tylko się wam wydaje. Wpuśc takiego do łazienki to nawet mydło wpierdoczy.
        • Gość: maciej Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 13:47
          I w dodatku wygląd ma odpowiedni. I ten uśmiech. Mona lisa to jest przy nim
          cieniutka......
          • Gość: NIN Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 13:51
            Pamiętajcie forumowicze św. Trójca czuwa i nadzoruje !
            • Gość: KAB Re: SMERFY IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 13:55
              Gość portalu: NIN napisał(a):

> Pamiętajcie forumowicze św. Trójca czuwa i nadzoruje !

Ale się nieboskłon rozbujał. Szkoda, że nie ma Was dwóch to pasowałaby Wam
              ksywka dziadki z loży w Mupet Show;-))) No ale trudno. Co tam ja biedny Fazi:-
              ))). A Hubert niech też się wypowie co o tym sądzi, dopuśćcie go do kompa bo aż
              piszczy za Waszymi plecami...
              • Gość: maciej Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 14:00

> ))). A Hubert niech też się wypowie co o tym sądzi, dopuśćcie go do kompa bo
                aż piszczy za Waszymi plecami...

Kurde KAB ile razy mamy ci powtarzać, że każdy z nas ma osobny komp i każdy z
                ans pisze osobno. Czy to takie trudne?
                • Gość: KAB Re: SMERFY IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 14:04
                  Gość portalu: maciej napisał(a):

> Kurde KAB ile razy mamy ci powtarzać, że każdy z nas ma osobny komp i każdy z
                  > ans pisze osobno. Czy to takie trudne?

Dobra, dobra, św. Trójca to jedność. Lubię gdy się tak denerwujecie;-)))
                  • Gość: Hubert Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 14:20
                    Człowiek siedzi sobie spokojnie a tu już - i to za plecami - z kwiatami do
                    gliniarzy go wysyłają. Nieładnie Panowie, nieładnie. Ale skoro dzisiaj jest
                    święto gliniarzy to będzi można spokojnie wieczorem samochodem po naszym
                    mieście pobagrować.
                    • Gość: KAB Re: SMERFY IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 14:52
                      Gość portalu: Hubert napisał(a):

> Człowiek siedzi sobie spokojnie a tu już - i to za plecami - z kwiatami do
                      > gliniarzy go wysyłają.

No i widzicie Hubert sam się przyznał, że siedział sobie spokojnie za Waszymi
                      plecami (nawet nie domagał się dostępu do kompa!), a Wy go ordynarnie
                      wrobiliście w tych gliniarzy. Oj nieładnie Panowie, nieładnie;-))))))))))
              • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 14:35

> Gość portalu: NIN napisał(a):
                A Hubert niech też się wypowie co o tym sądzi, dopuśćcie go do kompa bo aż piszczy za Waszymi plecami...

Pragnałbym zwrócic ci uwage KAB, na fakt, że niektóre nasze posty wychodza w tej samej minucie (nie da sie tego zrobic z jednego kompa - nie wierzysz spróbuj), więc zingeruje twoje żaluzje.
                • Gość: NIN Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 14:39

Św. Trójca analizuje możliwość wprowadzenie cenzury, aby nie podkopywano jej
                  autorytetu.
                • Gość: Figo Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 14:40
                  Cholera, za mało ściałem poprzedniego posta. Sorki.
                  Hubercik. Jakbys częsciej bywał na forum, to mógłbyś się bronic. A tak spokojnie możemy ci rabac dupę, bo i tak cię nie ma.
                  • Gość: Hubert Re: SMERFY IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.07.02, 15:04
                    Gość portalu: Figo napisał(a):

> Hubercik. Jakbys częsciej bywał na forum, to mógłbyś się bronic. A tak
                    spokojni
                    > e możemy ci rabac dupę, bo i tak cię nie ma.
                    Zdaję sobie z tego sprawę ale niestety nie mogę tak często do Was zaglądać -
                    jednak są ciekawsze tematy niż Hubert - ale najłatwiej gada się o nieobecnych
                    prawda ?!? - tylko, że to nieładnie.
    • Gość: icon Re: SMERFY IP: 80.51.243.* 22.04.03, 21:18
      odeszly?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka