Dodaj do ulubionych

21 listopada 2011 - dzis otwieram ja

21.11.11, 03:43
Witam Wszystkich Nocna Pora... oczywiscie wiem, ze juz dawno spicie - niektorzy zapewne juz niedlugo beda sie budzic... ale smile natura nie znosi prozni, dlatego nocna zmiana tez musi byc obsadzona... smile
Poniedzialek puka do drzwi i jesli ktos sie lenil przez weekend musi na poczatek tygodnia przygotowac to co konieczne - leniuszki tak juz maja wink

Niebo nade mna pelne gwiazd, tylko zbyt jestem leniwa, zeby pojsc do drugiego pokoju i wygladac, czy moze jednak cos spada.... tam stoja moje orchidee i musze uwazac, zeby ich nie zawialo, bo kwitna wlasnie jak oszalale... nawet moja baby-orchidea znowu wypuszcza pedy, a przeciez dopiero co przestala kwitnac....musialabym je wszystkie usuwac z zasiegu "powiewu" nocnego zimnego powietrza....no i to w koncu trzeba odstawic a potem znowu postawic - jednym slowem za duzo wysilku o tej porze....

Tak wiec Wszystkim zycze dobrej nocy, przyjemnego poranka i spokojnego tygodnia... smile
Obserwuj wątek
    • 1zorro-bis Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 06:08
      dziendoberek z rana!big_grinbig_grinbig_grin
      • sakral Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 08:17

        34.tydzień zwykły

        Ofiarowanie NMP;
        Salezego I (papież);Alberta (męczennik)

        poniedziałek kartka z kalendarza

        kursy walut

        USD - 3,2718
        EUR - 4,4283
        CHF - 3,5812
        GBP - 5,1820

        czytania

        Dn1,1-6.8-20;Psalm Dn 3
        Ewangelia Mt 24,42a.44


        ------------------------------
        informacje:
        wiara.pl "portal dla ludzi otwartych"

        • zuza_anna Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 08:48
          Dzień dobry Wszystkim! Na dworze dachy oszronione, słońce mocno świeci, zapowiada
          się ładny dzień. Spokojnego i udanego tygodnia Wszystkim życzę. Pozdrawiam smile
          • sakral 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 09:19


            Przekleństwa zabronione przez Kościół

            - Idź do diabła!
            - Niech to czort weźmie!
            - Do diabła!
            - Obyś zdechł!
            - Kurde!
            - Jezus Maria (choć to zależy od intencji)
            - określenie kobiet lekkich obyczajów zaczynających się na k... i d...
            - określenie męskich organów ch... i k...

            Kardynał i lista przekleństw link


            • zuza_anna Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 09:29
              To kolejka do konfesjonałów będzie bardzo długa, bo Polacy nie lubią zakazów, nakazów smile
            • al-szamanka Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 10:01
              W końcu jest coś, w czym, z zupełnie czystym sumieniem, mogę Dziwisza poprzeć.
              Razi mnie niebotycznie, że gdy jestem w kraju, to wszędzie, ale to wszędzie słyszę tylko te grzeszne słowa. To jest po prostu wstrętne i zawsze napawa mnie niesamowitym obrzydzeniem. A przecież zawsze już tak było, że pierwsze słowa, których ziomkowie cudzoziemcowi uczą, to właśnie te najgorsze. Tacy to fantazyjni jesteśmy sad
              • m.maska Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 13:45
                Popieram Dziwisza... ale o tym juz wczoraj pisalam - popieram na calej linii - jestem wrogiem tego rodzaju slownictwa i...co mnie cieszy, Junior przypuszczalnie nigdy takich slow uzywal nie bedzie, bo nie ma takiego nawyku a i tutaj, jesli spotyka rowiesnikow Polakow, to sa to w przewazajacej wiekszosci dzieci emigrantow, ktore tez nie uzywaja takich slow. Dlaczego? bo ich jezykiem glownym jest jezyk niemiecki, ktory nie jest zasmiecony wulgaryzmami...a jesli nie maja nawyku w jezyku niemieckim, to nawet jesli gdzies cos takiego uslysza, nie przejmuja tego... Poza tym, glowny "przecinek" uzywany w jezyku polskim, brzmi w uszach niemieckich, bez sensu - i dobrze....bo nie znioslabym takiej mowy pod wlasnym dachem.
    • m.maska Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 13:38
      Ha....jestem....chociaz i tak bede musiala wybyc - co za zycie....pogoda piekna, tyle ze ziiiiiiiiiiiiiimno - zima idzie....
      • al-szamanka Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 15:27
        Ja też właśnie wybywam, a przybędę dopiero jutro - nocny dyżu
        Dobrego jeszcze dnia i spokojnej nocy smile
        • m.maska Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 21.11.11, 19:23
          Tobie AL, spokojnego dyzuuuuuuuuuuuuuuuru..... wydluzylam, zeby dolecialo do Ciebie... big_grin
          • sakral wtorek 22.11.11, 00:00

            wtorek
            kartka z kalendarza



            https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/215181_259813070700290_128336397181292_1277461_6495286_n.jpg
            • m.maska Re: wtorek 22.11.11, 00:06
              big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin.....bardzo to jest fajne...Sakral, wiesz, ze w tym jednak tkwi wiecej inwencji niz w takim zwyklym wykrzykiwaniu - to jesz niepowtarzalny folklor.
              • sakral Re: wtorek 22.11.11, 00:14


                komputer = 666


                ????????????????????????????????????????????????????????????????





                https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/376985_220100568056025_100001682502951_578896_1313047603_n.jpg
                • m.maska Re: wtorek 22.11.11, 00:35
                  Eeeetam, ja to mam wiecej grzechow i to powaznych.... Juniorowi dawno temu kupilam gre w Pokemony, uzywam perfum, a to juz prawie jak aromaterapia a poza tym mysle pozytywnie - mam przechlapane....
                  • sakral Re: wtorek 22.11.11, 00:40
                    grzechy ?????????????????????

                    a ja mam lody w lodówce

                    Amen i dobranoc
                    • m.maska Re: wtorek 22.11.11, 00:41
                      To idz grzesz, dobranoc.... smile
                      • 1zorro-bis wtorek.....22 Listopada 22.11.11, 07:09
                        Ave........Spiochy!big_grin
                        • m.maska Re: wtorek.....22 Listopada 22.11.11, 07:17
                          Jakie spiochy? do kogo Ty tak Zorro?... kto spi, ten spi... no....
                          • 1zorro-bis Re: wtorek.....22 Listopada 22.11.11, 07:21
                            to Ty jeszcze nie poszlas wstac czy juz wstalas??!big_grin
                            • m.maska Re: wtorek.....22 Listopada 22.11.11, 07:24
                              A ja sie troche przespalam, bo mam dzisiaj wczesnie terminy i zaraz musze jechac....a tam jest ziiiiiiiiiiiiiiimno....
                              • m.maska Re: wtorek.....22 Listopada 22.11.11, 07:41
                                Tak wiec dzien dobry Kalejdoskop i Kalejdoskopowicze i.... smile do potem....smile
                                Zorro - nie szalej...kafelki, bardzo jestem ciekawa jak wypadnie ten nowy desen...juz sie wprost doczekac nie moge... smile
                                • 1zorro-bis Re: wtorek.....22 Listopada 22.11.11, 09:20
                                  wlasnie wrocilem od lekarza....Uszy mi przeplukiwal!big_grin
                                  • zuza_anna Re: wtorek.....22 Listopada 22.11.11, 09:34
                                    No to teraz, każdy szelest będziesz słyszał, nawet mysz się nie prześliźnie wink
                                  • m.maska Re: wtorek.....22 Listopada 22.11.11, 14:10
                                    A mowilam Ci i pisalam... chyba jednak pogadam z Pania Zorro... w kazdej aptece... Otowaxol kombi-Packung i nigdy wiecej nie bedziesz musial siedziec w poczekalni... Basi doradzilam, miala to samo, od ponad roku nie byla u laryngologa....
    • zuza_anna Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 09:03
      Dzień dobry Wszystkim! Ciepłego dnia życzę. Pozdrawiam smile

      Dachy oszronione,
      słońce zamglone...
      mrozik trzyma,
      czy to już zima?
      • al-szamanka Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 10:36
        Dzień dobry smile
        Brrr, zimno się zrobiło, zanim z pracy wyjechałam, musiałam dobre 10min. skrobać szyby samochodowe, zamarzły na amen, a ja nie cierpię tego zajęcia. Już jednak w domu jestem, na śniadanie chrupiąca bułeczka z pastą oliwkową, pachnąca kawa i......świat jest smakowity wink

        Pogodnego dnia smile
        • sakral Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 11:12


          wczoraj
          tok.fm
          w ostatnio dodano
          poszukaj:



          Rarort o stanie wiary w kościele,Grzegorz Chlasta rozmawia z Tomaszem Terlikowskim
          rozmowa - 12 minut (warto odsłuchać)

          żydoznawca i przewodniczący Episkopatu abp Józef Michalik,książka - wywiad
          z Jego Eminencją rozmawia:

          red.Terlikowski (fronda.pl) i język miłości do innych ludzi:
          strona Facebook:
          https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/320568_2498239745816_1547559898_32677061_692738238_n.jpg
          • sakral Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 11:35


            Jego Eminencja siedzi zamknięta
            abp Józef Michalik katolickie getto powinno zniknąć (link)
            i nie che wyjść
            • al-szamanka Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 12:08
              P.Michalik przypomina mi z wyglądu bardzo wojowniczego i krańcowo przekonanego o swoich racjach inkwizytora
              • sakral Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 12:42
                droga i kochana
                koleżanko
                AL

                rozmowę odsłuchałaś ???
                (nie odsłuchanie grozi grzechem)




                https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/224287_200215670020525_180822955293130_493953_3507433_n.jpg

                • al-szamanka Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 12:46
                  nigdy nie grzeszę big_grinbig_grinbig_grin
                  • al-szamanka Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 12:53
                    big_grinbig_grinbig_grinbig_grin ...bo trudno mówić kazania będące streszczeniem programów telewizyjnych, no nie?
                    • sakral Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 13:13
                      boska jesteś !!!!
                      wiedziałem.
                      --------------------------




                      https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/377347_2290654265518_1223828565_32258480_1669836240_n.jpg
                      • al-szamanka Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 13:45
                        A teraz biegnę w niebiańskim śnie się pogrążyć, nocny dyżur odespać.
      • m.maska Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 14:18
        Witajcie... AL idzie spac, a ja wlasnie powracam smile nie ma co wydziwiac, pogoda jest sliczna, stopni 11°, slonce wali po oczach....tak jest u mnie...

        Sakral - nie mam juz nerwow do tego kleru....
        • sakral Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 15:19
          m.maska napisała:



          Sakral - nie mam juz nerwow do tego kleru....

          ------------------------------------------------(m.podkreślenia)-------------------------


          bardzo porządny kler,trudno,co robić




          Stanisław Tym (ten sam co w Polityce) You Tube - 7 sekund
          • 1zorro-bis Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 18:54
            tu sie dzisiaj nic nie dzieje....cool
            Znikam....big_grinbig_grinbig_grin
            BUM!big_grin
            • m.maska Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 18:58
              Smacznego Wam... smile
            • al-szamanka Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 19:18
              Że Ty też zawsze z takim hukiem wszystko robisz big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
              • al-szamanka Re: Wtorek.....22 Listopada... 22.11.11, 23:25
                Ja wolę po cichutku dobranoc powiedzieć smile
                Pa kwiat
                • sakral środa 23.11.11, 00:36
                  https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/389971_10150385842958946_255100403945_8576740_113394517_n.jpg
                  • m.maska Re: środa 23.11.11, 00:43
                    niech kombinuja....
                  • sakral Re: środa 23.11.11, 00:46


                    z życia episkopatu

                    Jan Drda Zapomiany Diabeł ca.15 minut

                    PS.
                    o Józefie Michaliku już nic nie piszę.
                    a kto go gra ? i jednak napisałem
                    to mocniejsze,
                    tak jak klopsiki i lody czekoladowe.
                    • m.maska Re: środa 23.11.11, 01:09
                      Tak, tak, tak... koniecznie dolaczyc to trzeba do watkow... muzyki - i trzeba chyba zmienic tytul: muzyka i teatr... smile
                • m.maska Re: Wtorek.....22 Listopada... 23.11.11, 00:39
                  al-szamanka napisała:

                  > Ja wolę po cichutku dobranoc powiedzieć smile
                  > Pa kwiat

                  Dobranoc AL... smile
                  • sakral środa 23.11.11, 01:29
                    tyle było dyskusji w Kalejdoskopie i u Koleżeństwa z form obok
                    i jest.
                    przyjemności życzę

                    ____________________________________________________________________________Teatr Telewizji
                    ____________________________________________________________________________



                    Franz Kafka
                    Proces reż.Agnieszka Holland - Teatr Telewizji - 1980r.



                    PS.
                    cały spektakl,w 15 minutowych częściach.
                    • m.maska Re: środa 23.11.11, 01:43
                      big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin................................taaaaaaaaaaaaaaa...bo niektorzy oceniaja kulture i inteligencje i takt i wyczucie i empatie a nawet madrosc i co tam jeszcze z interesownoscia wlacznie...wg tego czy ten kogo oceniaja, czytal to samo co oni - bo oni dysponuja tymi wszystkimi "zaletami", bo czytali... nic to ze niewiele z tego czytania wyniesli - ale zawsze moga wywiesic liste tego co czytali - dobre smile
                      • m.maska Re: środa 23.11.11, 01:44
                        A teraz to i ja zycze Dobrej Nocy - niestety mam z samego rana kilka pilnych terminow... nic wiec z nocnego siedzenia....

                        Dobranoc Sakral smile Dobranoc Kalejdoskop smile
                        • 1zorro-bis środa......23 Listopada 23.11.11, 07:31
                          dziendoberek Wszystkim!big_grin
    • zuza_anna 23 Listopada...środa... 23.11.11, 08:19
      Wszystkim życzę dobrego dnia. Dzień dobry! smile
      Nie ma jak to http://emots.yetihehe.com/1/kawa.gif z rana smile
      • sakral Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 08:57
        zuza_anna napisała:

        Wszystkim życzę dobrego dnia. Dzień dobry! smile
        Nie ma jak to http://emots.yetihehe.com/1/kawa.gif z rana smile

        _______________________________________

        i piosenka
        Taio Cruz Hangover (4:10)

        dla mnie
        super,a komu nie, to...
        już friedhof - material



        i codzienny wątek religijny

        https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/321249_250389411680967_173601819359727_670096_593522850_n.jpg

        • al-szamanka Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:11
          Sakral, sprawę pępków można łatwo wytłumaczyć.
          Adam i Ewa na pewno ich nie mieli, bo jako stworzeni (nie urodzeni) mieć ich w żaden sposób nie mogli !!!!!!!!!!!!
          Ale malarz, malarz był bez wyobraźni !!!! Nie mówiąc o kompletnej nieznajomości natury cudów. Ze wszystkimi ich konsekwencjami big_grin
          • m.maska Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:20
            A ja twierdze, ze mieli... bo obraz pierwotny zostal zachowany do dnia dzisiejszego... on moze byly tylko atrapa, ale na pewno mieli....dopiero w nastepnym pokoleniu znalazl "zastosowanie" wink
      • m.maska Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 08:58
        No dzien Dobry... Zuza, mozesz mi powiedziec co takiego fajnego jest z rana? poza tym, ze podpieram sie nosem, a na zewnatrz jest zimniej niz w poludnie? naprawde, nie widze nic zachecajacego " z rana".... jesli nie odpowiem - to prosze sie nie obrazac, ale jak juz w nocy pisalam, mam terminy i zaraz znikac musze - jeszcze wlasnie tylko kawe popijam i nabieram przekonania, ze to nie moja godzina...ja powinnam jeszcze spac - zwlaszcza o tej porze roku.

        Heej...wczesnowstajacym... smile
        • zuza_anna Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:09
          Cześć Maseczko, Sakral. smile Nie narzekaj Maseczko, nie jest tak źle, a w grudniu ma być
          13 stopni ciepła. A mróz jest potrzebny smile
          • al-szamanka Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:17
            Nie lubię mrozu, lubię miłe, przytulne, mięciutkie ciepełko.
            A u mnie tez chłodno, do tego wieje jakiś dziwaczny wiatr, przez co powietrze bardziej mroźne się wydaje. Musze jechać, ale jako że dzień wolny, to wyjazd odwlekam, może choć mglę wiatr przegoni.

            Spokojnego dnia Wszystkim smile
            • m.maska Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:24
              Heeeeeeeeej AL.... to ja jeszcze raz - bo jak tak rano, to rzadko mi sie zdarza oczywiscie.... smile

              Zuza - komu ten mroz jest potrzebny? na poludniu go nie maja i tez zyja - cieplo zyja... na Maderze.....eeeeeh, rozmarzylam sie, tam to minimalna dzienna temp. w ciagu calego roku to 20° na plusie - i jak ladnie zyja, kwiatowo...wiec mi tu nie wmawiaj, ze ten mroz jest komus potrzebny.
              No i musze za chwile leciec.........nie lubie tak wczesnie, w ogole....niedospana oczywiscie jestem.
              • zuza_anna Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:26
                Cześć AL! Chociaż by po to, żeby ziemię zamroził i robale wink
                • zuza_anna Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:27
                  PS. Ale ja zimy nie lubię, wole ciepełko smile
        • m.maska Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:34
          No tak, odwlekam moment wyjscia, ale to niczego nie zmieni.... musze - do milego wiec Wszystkim smile
        • sakral Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:38
          kol.Maska
          jak zwykle grzeszyła,piosenki nie odsłuchała.

          ------------------------------------------
          https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/382609_2312982903720_1223828565_32267931_1084728984_n.jpg

          • m.maska Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:41
            Kol. Sakral - ja to miedzy kawa a makijazem tutaj zagladam - i juz robie odlot....obiecuje, ze po pwrocie odslucham.... do potem wiec..... smile
            • zuza_anna Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 09:48
              Ja odsłuchałam, ale wolę tę piosenkę...Lets twist again - Chubby Checker smile Rozruszała mnie wink
              • al-szamanka Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 10:24
                Ja tez nareszcie do odlotu gotowa, sporo czasu straciłam, bo rzęsy lewego oka nie chciały się tak układać jak ja tego chciałam - bardzo niegrzeczne wink
                Pa, do potem......
                • sakral 23 Listopada...środa... 23.11.11, 10:42
                  https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/321288_221241474614105_100001847628421_553450_1417727390_n.jpg
                  • 1zorro-bis Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 10:55
                    big_grinbig_grinbig_grin
                  • m.maska Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 12:02
                    Kol.Sakral....A co tooooooooo jest?
          • m.maska Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 12:17
            Za chwile mnie trafi... czy moj komp sie zbiesil, czy znowu cos z forum jest nie tam? google, poczty i inne strony nie fikaja, ale forum....juz probowalam otwierac przez IE... nie chce majstrowac przy ustawieniach kompa, bo moze sie okazac, ze to wcale nie u mnie - a wlasnie u nich, ktorejs nocy juz tez tak mialam.
            • 1zorro-bis Re: 23 Listopada...środa... 23.11.11, 18:27
              pomór jakis tutaj, czy co?cool
    • al-szamanka Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 18:30
      Jaki pomór, nikt z nas oprócz Ciebie nie kafelkuje, wiec nie zawsze jest dostęp do netu wink
      • sakral Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 18:53


        reż.Marek Piwowski Korkociąg 1972r.( 9:47 )

        nie chcę grać świętojebliwe....
        taż lubię (lubiłem) dobry alkohol,

        czytam wpisy na forum gazeta.pl
        alkohol sprawił straszne spustoszenia,
        dzielenie na prawdziwych Polaków,katolików i
        wyrażanie (skąd wie) o formach miłości (seksu)
        innych ludzi.

        język straszny,a szkoda.

        słowo może zabić.

        proszę tego wątku dalej nie rozwijać.
        a dla kol.Maski należą się słowa
        uznania za stanowczość

        • al-szamanka Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 19:04
          Korkociąg
          miałam z takim panami do czynienia na mojej pierwszej praktyce studenckiej.....przedtem nie miałam pojęcia
          • 1zorro-bis Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 19:16
            plecy mnie bola, rak i kolan nie czuje....Znikam! Kafelkowanie jest do d.....big_grinbig_grinbig_grin
            • al-szamanka Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 19:24
              No co Ty?...do....d, a z czego te fajne łazienki się biorą?, co?
              • sakral Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 19:34
                Andrzej Mleczko

                https://static.polityka.pl/_resource/res/path/51/4a/514a0e87-26bd-4663-8c88-a4dba294c584_665x665
                • al-szamanka Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 19:41
                  Wrażliwość lewicowego intelektualisty ma w sobie moc równoznaczną tej z przepoczwarzania owadów...chyba
                  • al-szamanka Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 22:33
                    ....i jakoś tak wesoło mi się zrobiło wink
                    • m.maska Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 22:37
                      a dlaczego mialoby Ci byc smutno?.....chyba tylko z tego powodu ze to jesien...
                      bo musicie wiedziec, ze AL mi zrobila wyklad, ze jesien jest gorsza od zimy, bo po zimie to juz jest wiosna, a po jesieni to jest jeszcze zima, dlatego AL spieszno do zimy jest... ale jesienia tez moze byc radosnie smile
                      • al-szamanka Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 22:48
                        Jesienią chce mi się tylko i bez przerwy spać...a to taka strata czasu.
                        • m.maska Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 22:57
                          AL, nie przesadzaj - poczatek jesieni, kiedy jest jeszcze ciepla i barwna - jest piekny....
                          • al-szamanka Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 23:18
                            To w takim razie pięknie do łoża wskakuje.
                            Dobranoc smile
                            • m.maska Re: 21 listopada 2011 - dzis otwieram ja 23.11.11, 23:42
                              Dopbranoc AL.... kiss

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka