Dodaj do ulubionych

NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!!

08.05.14, 20:58
No i się zaczęło.
Na forach dyskusyjnych w USA kipi.
Osoby które piszą prawdę o swoich sukcesach w diecie są wyśmiewane.
Mnożone razy 100 są "Swiadectwa" np
Hi all, just joined so I could write this post in your message boards. It seems like whenever i google "hcg" everyone only has positive things to say. I did four rounds of HCG over the course of 2 years. I started with about 15 lbs to lose, and then lost it on HCG, and gained back 20.... lost the 20 on round 2, but gained back 30! etc. etc. now i'm about 35 lbs over weight and even though I havent touched hcg in over a year, i am unable to lose weight!
takim opisom wtórują ich wersje. Do tego włąnczają się pseudo eksperci tłumaczący wszystkim biedakom że hcg jest nielegalne, niedopuszczone przez FDA -zakazane. Jak ktoś pisze że przeprowadził skuteczną terapię pod opieką lekarza to dostaje "w czapę" że lekarz używał nielegalnego hcg i powinien siedzieć...
RATUNKU oni wszyscy oszaleli,albo nie mogą znieść że jest skuteczna metoda leczenia odbierająca im klientów!!!
Na terenie USA działają legalnie kliniki zajmujące się prowadzeniem pacjentów na tej diecie.Choć są drogie.
Jedyne co FDA ma do powiedzenia w tej sprawie to tyle że nie może potwierdzić iż sprzedawane LEGALNIE produkty mają wpływ na obniżenie wagi.
Należy stanowczo przeciwdziałać szerzeniu takich kłamstw i wspierać promowanie wolnych wyborów każdego człowieka co do metody leczenia lub rechabilitacji.
A już szafowanie i przekręcanie opinii wydanych przez instytucje rządową jaką jak by nie patrzyć FDA to dopiero powinno być ścigane.
Na szczęście jednak FDA nie ma żadnego wpływu na produkty na naszym rynku i możliwość ich użycia w tej metodzie.
Jestem jej fanem!
Obserwuj wątek
   • gaya55 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 09.05.14, 10:00
    Pisać pisać pisać-prawdę.
    Ja chciałam założyć stronę na FB poświęconą tej metodzie,
    Zgadnijcie...strona zbanowana, tzn dostałam powiadomienie że FB nie będzie promowała moich wpisów ponieważ są sprzeczne z regulaminem!!!
    A konkrety?
    Konkrety sa takie, że pisałam dość oględnie i nie namawiająco, jednak okazało się podczas wymiany korespondencji z FB że pisanie o HCG jest w ogóle ZAKAZANE!
    Jeśli używasz tego słowa twoje wpisy nie mają szans na promocję.
    Zgodnie z wolnością wypowiedzi możesz pisac co chcesz jeśli nikogo nie obrażasz ale FB odmawia reklamy, promocji ect wszystkim stronom mającym w tekście HCG.
    To jest szokujące!
    Chcę Was tylko zachęcić do pisania na ten temat w szerszym kontekście a nie tylko między sobą. Jeżeli np. choćby 5 z nas umówi się że piszemy na forach..np....na razie nie mam pomysłu których, to nie będzie łatwo przekrzyczeć grupę z głupimi tekstami typu po co mi hormon na diecie 500 i tak schudnę. Tak, schudniesz tylko co potem? YoYO murowany- bo taka jest biologia metabolizmu.
    Jeżeli ludzie nie rozumieją mechanizmu tej metody robią głupoty jak na " Tabletki HCG" bezhormonalne dostępne teraz w polskim sklepie internetowym.
    Musiałam długo szukać aż dotarłam do strony producenta na której też nie łatwo było znaleźć skład tych tabletek. To są tabletki BEZ HCG. Posługują się tylko nazwą aby wprowadzać ludzi w błąd. Potem jest złe samopoczucie podczas diety i efekt Yoyo po diecie. Jaki wniosek - Metoda nie działa.
    Jeśli jest nas tu kilka osób, które zastosowały metodę "poprawnie" mamy oczekiwane efekty, to może niech każda z was zaproponuje jakąś formę informacji , lub ostrzeżenia dla potencjalnych zainteresowanych ale niepewnych osób.
    Prawdopodobieństwo bycia wprowadzonym w błąd i kupienie hcg bez HCG jest obecnie ogromne.
    Pozytywnie już o tym pisała.
    Cenną publikacją jest przewodnik po hcg do pobrania na www.modanazdrowe.net
    omawia produkty dostępne na rynku i nieporozumienia---ale kto to wie, że taka ksiązka już istnieje....
    pozdrawiam wszystkich

    • luna.1980 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 09.05.14, 17:48
     Jedyne co można zrobić to ładnie schudnąć na tej diecie i nie ukrywać przed znajomymi, kiedy pytają, że to hcg:).

     Inna sprawa, że chyba wiele złego pr'u hcg robi "towarzystwo" jakie mu towarzyszy. O kroplach z hcg usłyszałam przypadkiem w sklepie z ekologiczna żywnościa (kupowałam gumę guar potrzebna do przygotowania płynu do baniek mydlanych;)) - poza informacja o hcg wyszłam bogatsza o stos teorii spiskowych na wszelki możliwy temat (GMO, rak, promieniowanie, antybiotyki itd).
     Traf chciał, że temat mnie zaciekawil i dietę zaczęłam od przeczytania broszury Doktora w oryginale.
     Ale zamówiłam tez polski przekład z uzupełnieniami (Hcg+500) i przyznam, że gdybym zaczęła od polskiego przekładu to raczej nawet bym się nad hcg nie zastanawiała. W książce, opisowi hcg towarzyszą fragmenty rozmaitych opracowań, które osobie nie będącej fanatycznym ekologiem lub zwolennikiem teorii spiskowych właśnie wydadzą się zapewne mocno przesadzone umniejszajac tym samym wiarygodność hcg.
     A szkoda, bo autor diety był przecież poważnym naukowcem i osoba godna zaufania.
     Z góry zaznaczam, że niniejszy wpis jest wyrazem mojego subiektywnego osadu i nie jest absolutnie atakiem skierowanym do osób wierzących w homeopatie, medycynę alternatywa itp.-każdy przecież może wierzyć w co chce i nie nam osadzac kto ma rację-może każdy po trochu:)...
     • gaya55 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 09.05.14, 22:32
      Dzięki Luna,
      Widzisz, ale to jest trochę tak...
      Ja z kolei jestem taką osobą, która wszystko 10 razy sprawdzi i tak było też z hcg.
      Przeciwnie do ciebie trafiłam najpierw na hcg+500 , ale połowa tej książki to orginał manuskryptu dr. Simeonsa. Mimo tego 2 lata spędziłam na poszukiwaniu innych rozwiązań dietetycznych dla siebie ponieważ nie dopuszczałam takiej możliwości aby używać do tego celu hormonów. Musiałam poświęcić mnóstwo czasu na nieudane próby schudnięcia i drugie tyle na studiowanie biochemii mózgu aby dopiero wtedy zrozumieć na czym polega działanie tych minimalnych dawek hcg. Z obecną wiedzą ,którą nabyłam jestem przekonana iż jest zupełnie pozbawione sensu używanie do tego celu preparatów homeopatycznych czy wibracyjnych. Po prostu to nie ma żadnego związku z tą metodą. Oczywiście jest to też moje osobiste zdanie i zaznacze tu że mam duże doświadczenie w leczeniu środkami homeopatycznymi zawsze z dobrym skutkiem.
      Ale do rzeczy
      Po prosty wkurza mnie że rozprzestrzenia się medialnie tyle kłąmstw na temat tej metody a ja nie lubie na takie rzeczy obojętnie patrzeć.
      Sama nie chcę być okłamywana , więc boli mnie jak inni są.
      To tyle
      pozdrawiam wszystkich
      • luna.1980 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 10.05.14, 09:53
       gaya, spokojnie, ja uważam, że wszystko jest kwestią czasu.
       Myślę, że znakomita większość osób które stykają się z hcg przechodzi przez kilka kolejnych etapów:
       1. strach i "stukanie się w czoło" - miałabym/miałbym się niepotrzebnie hormonami ładować?!?
       2. poszukiwania szerszych informacji na temat tej metody, samego hcg i Dr, poczytaniu opini i relacji osób które stosowały - zaczyna układać się w logiczną całość
       3. wypróbowanie metody - wtedy delikwent jest już "sprzedany":) lub przynajmniej nie jest tak nieufny względem hcg jak na początku poznania

       Żyjemy w czasach powszechnego dostępu do informacji - ciężko byłoby ukrywać czy dyskredytować tą metodę na szerszą skalę. A nawet jeśli pojawią się jakieś niepochlebne opinie - myślę, że ludzie jednak nie są tak głupi jak mogłoby się wydawać, potrafią szukać i filtrować informacje.
       Po prostu chwalmy się jaką metodę stosujemy - ja tak robię i u mnie w pracy już połowa mojego działu zaczytuje się w opracowaniu Dr (chociaż pierwszą reakcją był szok i gadanie po kątach, że mi odbiło;)).
        • isabelle1974 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 16.05.14, 15:09
         Hej dziewczyny,
         ja myślę podobnie, jak Luna. Nie ma co panikować. Nagonka na homeopatyczne HCG zaczęła się w USA jakieś 2 lata temu. Wszyscy sprzedawcy musieli je wycofać z eBay-a, Amazon-a i innych portali sprzedażowych. Był taki czas, że naprawdę miałam problem, żeby zamówić granulki ze Stanów. Z kroplami było trochę łatwiej. Później znowu był problem z przesyłkami do Polski. Na stronie hcgdietinfo.com funkcjonuje bardzo prężne forum (ponad 70 tys. użytkowników). W tej chwili np. na forum obecnych jest ponad 1200. Wiele osób tam obawiało się, że FDA całkowicie zakaże sprzedaży hcg i robiło zapasy, jednak na szczęście tak się nie stało.
         Teraz jest zdecydowanie lepiej. HCG można bez problemów zamawiać do Polski. Moja siostra w Niemczech nie ma takiego komfortu, bo tam są ostrzejsze przepisy celne dot. między innymi przesyłek z USA. Muszę zamawiać na swój adres i potem jej wysyłać.
         Nasz przykład, że dieta jest rewelacyjna i skuteczna to najlepsza rekomendacja. Coś, co jest dobre samo się obroni, więc myślę, że nie ma co się przejmować i namawiać kogokolwiek na siłę lub też tłumaczyć się osobom, które są negatywnie i sceptycznie nastawione do tej diety.
          • isabelle1974 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 16.05.14, 18:46
           Ostatnio zamawiałam ze strony, którą właśnie tu na forum kilka osób poleca:
           www.intermountainhcg.com/
           Są to sprawdzone granulki, które na pewno w składzie zawierają hcg.
           W kwietniu za 3 opakowania z przesyłką zapłaciłam niecałe 320 zł (99,22 usd, w tym 16,75 za przesyłkę). Można oczywiście zamówić tylko 1 opakowanie - kosztuje 29,99 usd, ale przy większej ilości jest rabat, a poza tym koszty przesyłki nie są małe, więc lepiej zamówić więcej.
           Ja osobiście jestem bardzo zadowolona ze stosowania właśnie homeopatycznego hcg.
            • isabelle1974 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 16.05.14, 20:23
             Jedna butelka na pewno starczy na 2 krótsze kuracje, a więc dłużej niż 40 dni. Nie napisałam, że są lepsze, ale że ja jestem z nich bardzo zadowolona. Są efektywne i łatwe w użyciu. Na pewno wygodniejsze i nie trzeba zbyt wielkiego zachodu, żeby je zdobyć. Poza tym na ich działanie organizm się nie uodparnia i można je stosować bardzo długo. Są osoby w USA, które ciągnęły dietę na granulkach o wiele dłużej niż 40 dni.
             Nie próbowałam nigdy pregnylu. Po przeczytaniu w 2010 r. artykułu w Nexus-ie na temat diety hcg (jeszcze sprzed pojawienia się książki HCG +500) własnie przy użyciu homeopatii zdecydowałam się zaryzykować i spróbować.
             Więcej o moich doświadczeniach pisałam na wątkach:
             forum.gazeta.pl/forum/w,101414,120951969,120951969,Pochwalmy_sie_sukcesami_.html
             forum.gazeta.pl/forum/w,101414,149069625,,HCG_granulki.html?v=2&t=1398539488046
             • gaya55 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 18.05.14, 16:39
              Hej dziewczyny.
              Myślę że kluczem w tej sprawie jest uczciwe informowanie tak zwanej opini publicznej a o to coraz trudniej.
              To co przeczytałam na amerykańskich forach na prawdę mnie przestraszyło.
              Sama kiedyś miałam wątpliwości do tej metody ale to co przeczytałam spowodowało że włos sie zjeżył i to nie ze strachu ale z poziomu absurdu wypisywanych skutków ubocznych. CHoćby taki pomysł że z zażywania hcg można się zarazić chorobą wściekłych krów!!!! Po prostu szok. No i czytają to różni ludzie . Jedni popukają się po głowie inni uwierzą.
              Ja stosuję pregnyl z dwóch powodów.
              Po pierwsze że mam pewność co do tego że zastosowałam metodę dr. Simeonsa przebadaną przez dziesięciolecia, po drugie że jest to lek i wiadomo co zawiera. Z receptą nie ma żadnych problemów. Mam bardzo dobre rezultaty. Przyznam że kusi mnie spróbowanie granulek ,ale chyba zdecyduję się zamówić je u producenta leków homeopatycznych w Polsce.
              • isabelle1974 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 18.05.14, 18:34
               O stosowaniu homeopatycznej wersji hcg łącznie z protokołem dr Simeonsa jest mowa w artykule pt. "Sposób na epidemię otyłości" w polskiej wersji czasopisma Nexus nr 73 z 2010 r. (wrzesień-październik). Jego autorką jest dr Sherrill Sellman. W momencie, gdy napisała artykuł miała już doświadczenie w pomocy ponad 200 pacjentom w schudnięciu dzięki diecie HCG.
               Wg mnie to czy stosuje się pregnyl, czy też hhcg (wersja homeopatyczna) nie ma żadnego znaczenia, bo jedno i drugie działa. Dr Simeons opracował swój protokół dość dawno, więc nic dziwnego, że powstała "odmiana" homeopatyczna leku.
               Ci, którzy piszą o tych skutkach ubocznych sugerują się głównie działaniami niepożądanymi stosowania dużych dawek prawdziwego hcg w różnych chorobach, co się nijak ma do diety, bo tu dawki są mikroskopijne. Natomiast wersja homeopatyczna jest dyskredytowana, bo rzekomo nie działa. Takim niedowiarkom proponuję wytrzymać choćby tydzień na diecie 500 kcal nie zmieniając swojego trybu życia. Dla mnie osobiście nie ma to kompletnie znaczenia, co gadają inni. Ja sama się przekonałam, schudłam i nie zamierzam nikogo przekonywać na siłę.
               • wyga72 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 20.05.14, 12:57
                Witam

                Zgadzam się z przedmówczyniami ( bo tak mi się wydaje, że pisze płeć piękna).
                Własny przykład to najlepsza rekomendacja.
                Zanim zdecydowałem się na zastosowanie tej kuracji/leczenia na sobie to przez 4 miesiące zbierałem informacje o skutkach ubocznych 'głodzenia sie' ' łysienia' 'rosnących piersi' ' trądziku' itp i o osiągniętych efektach.
                Pomyślałem 'raz kozie śmierć' - dorwałem homeopatyczne/frekwencyjne/wibracyjne hcg ( w każdym razie nie prawdziwy hormon) i zastosowałem - przymusiłem też żonę ( specjalnie się nie opierała ;) ) i 29 czerwca 2013 rozpoczęliśmy kurację. Efekty czy osiągnięcia - u mnie 8 kg mniej i u żony też, w utrwalaniu jeszcze po 1 kg mniej. w październiku poprawiłem kuracje i znów tak samo 8 kg mniej i 1 kg przy utrwalaniu. w sumie 18 kg mniej z blisko 90kg do 72kg i wg BMI to jest moja idealna waga przy 173.5cm wzrostu.
                Niemniej nie byłbym sobą gdybym nie przetestował twierdzenia Simeonsa ze jak się nie ma z czego schudnąć to się nie schudnie. W Styczniu zrobiłem jeszcze jedną kurację no i się okazało że Simeons nie kłamał - w zasadzie spadłem do ok 70,5 kg i nic więcej ( żona też mi towarzyszyła i u niej spadek był bliski 3kg, bo tez nie miała z czego - no ale tłumacz tu kobiecie że jest super laska - ona przecież wie lepiej wzrost 167 - waga 61 i spadła do 58kg - ja mówię że to już kości :) ).
                I tak jak powiedziałem - własny przykład robi robotę. Już chyba ze setka osób jest po 1 lub 2 kuracjach. Moi znajomi i znajomi tych znajomych. Efekty w 100% powtarzalne. Utrata wagi od 6 do 14 kg a w utrwalaniu od 0 do 4kg. Niektóre osoby ze sporą nadwagą po 2 kuracjach potraciły odpowiednio 25kg i 32 kg - szykują się na następne tury( były to przypadki otyłości zagrażającej życiu).
                Wszyscy mieli świetne samopoczucie. Niektórzy czuli głód w ciągu 1-3 dni na 500 kaloriach ale jak zapytałem jak się objadali albo co jedli na 500 kaloriach albo jak dawkowali kropelki to wyłapaliśmy błędy i problemy znikły.
                Dodam tylko ,że stosowaliśmy krople homeopatyczne, a buteleczka na jeną kurację kosztowała mnie 150zł , a podwójna dawka 280zł ( i zawsze mi zostawało ok 1/5 butelki) i uważam że nie ma znaczenia czy to oryginalne hcg czy z zapisem wzoru frekwencji - obydwa działają. Osobiście wolę homeopatyczne ponieważ nie zaobserwowałem żadnych skutków ubocznych co potwierdza spostrzeżenia wielu forumowiczów
                Część mojej historii opisałem na hdgdieta-test.blogspot.com

                pozdrawiam wszystkich, którzy są już po diecie i myślą inaczej o jedzeniu - bo o to tu chodzi, że dostaje się nowy program postrzegania jedzenia i super metabolizm w prezencie który nie pozwoli ja efekt yoyo.
                • isabelle1974 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 20.05.14, 15:18
                 Cześć Wyga72:)
                 Super wyniki u Ciebie i żony. Fajnie, że aż tylu Waszych znajomych się zdecydowało. Ja też mam podobne doświadczenia w rodzinie i u znajomych i to jest najlepszy sposób rozpropagowania tej diety. Niestety, tylko niewielki procent zdecyduje się spróbować na własnej skórze, ale na to już nie mamy wpływu. Każdy sam musi spróbować i przejść dietę, a potem (co ważniejsze) utrwalanie. Osobiście i z obserwacji przekonałam się, że utrwalanie jest ważniejsze niż sama dieta, niestety. Największy problem wśród moich znajomych mają osoby, które lubią imprezować i nie mogą się wyrzec piwka, czy drinka. Z tego trzeba zrezygnować minimum na 6 tygodni. Poza tym trzeba w ciągu tych minimum 3 tygodni utrwalania obserwować, co powoduje wzrost wagi i apetytu. U mnie na przykład są to orzechy i twaróg (jedno i drugie podnosi poziom insuliny). Podczas ostatniego utrwalania zrezygnowałam z tych produktów i problemów z utrzymaniem wagi nie było.
                 • wyga72 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 21.05.14, 14:12
                  Witam ponownie.
                  Zgadzam się całkowicie, że utrwalanie jest najważniejsze. Trzeba sobie po prostu poukładać w głowie, zrobić plan i go rozpisać, wtedy wiadomo co? kiedy? ile? jak? itp.

                  Tak sobie myślę że nagonka przeciwko tej diecie jest robiona przez tych co tracą kasę bo ich produkty nie idą, albo przez totalnych ignorantów, którzy szukają usprawiedliwienia by nic z sobą nie robić.

                  Moi znajomi są zachwyceni efektami, a przede wszystkim tym, że jedzą tylko 500 kalorii, a mają siłę, energię i nie czują głodu. Ja sam ciągle się zastanawiam co to za mechanizmy się uruchamiają w organizmie, że to działa na mężczyzn i kobiety.

                  Właśnie wczoraj się do mnie zgłosiło dwóch następnych co by im kropelki ściągnąć, bo zobaczyli efekty nie tylko u mnie, ale też u innych naszych wspólnych znajomych, a przecież lato blisko ;)
                  Zrobiłem sobie takie mini podsumowanie i wyszło mi że koszt kropelek i koszt jedzenia podczas diety jest niższy niż koszty jedzenia tzw. normalnego w tym samym czasie. można nawet zaoszczędzić :)
                  No bo przecież jak ja mogę sobie od znajomego dorwać kropelki za 150, zamiast kupować w necie za 250 plus przesyłka, że nie wspomnę o produktach typu jakieś tam "slim..coś tam...coś tam" co kosztuje majątek.

                  Jeden kumpel z N.Sącza zakupił takie cudo '...slim...' za kilkaset złotych w tamtym roku (nie przyznał się dokładnie ile zapłacił), oczywiście do tego była również dieta, po tygodniu wymiękł. Jak mnie zobaczył i zapytał co robiłem to pomimo gigantycznej niechęci do diet i tabletek spróbował dietę z hcg. Wyniki i przebieg kuracji go zaskoczyły. Przetrwał całą bez żadnych problemów stracił 9 kg no i po pół roku waga dalej mu się utrzymuje.

                  Jednym słowem chęć działania, wiedza plus trochę odwagi i determinacji daje niesamowite pozytywne efekty

                  pozdrawiam
                  • milkuu Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 15.06.14, 10:06
                   Witajcie,
                   o leczeniu została mi 1 ampułka Pregnyl 5000 j.m. firmy Organon. Oryginalnie zapakowane. Do tego igła i strzykawka.
                   Przechowywane w lodówce.
                   Data ważności: 10-2016
                   cena 40 zł. Odbiór osobisty - Kraków
                   soloneorzeszki@o2.pl
  • kosmaty.89 Re: NAGONKA NA HCG-ZRÓBMY COŚ !!! 28.10.14, 10:19
   Witam, ehhh to ruszyłaś temat! :)
   nawet nie wiem od czego zacząć bo tyle jest na ten temat do powiedzenia. Co do nagonki na HCG to było jest i będzie! Każdy rząd i większość organizacji pozarządowych w tym FDA są nieustannie lobbowane! Gdyby uczciwie zebrano materiał dowodowy na skuteczność diety z HCG i wszystkie potwierdzone skutki/efekty uboczne to MOLOCHY przemysłów "para-farmaceutycznych" ległyby w gruzach!
   To tak jak z wit. B17, świadomym odżywianiem, odrobaczaniem się, kandydozą czy lewatywą zdrowotną! Dla większość to tylko farsa, śmiech i "teorie spiskowe" pomimo tylu potwierdzeń i dowodów, a przecież wystarczy minimum zainteresowania...
   Sama schudłam dzięki diecie dr Simeons'a bardzo dużo i tak samo jak Wam udało mi się zaciekawić "magiczną dietą" wielu. Czego po części żałuje!
   Dla mnie ta dieta to prawie świętość, coś co uratowało mi życie i wyciągnęło z głębokiej depresji! Gdy z entuzjazmem opowiadałam, tłumaczyłam zasady diety zainteresowanym to u części widziałam niedowierzanie i mentalne stukanie się w czoło. Natomiast kilka osób zdecydowało się i przeszło na dietę, niestety z różnym skutkiem!
   Pomimo moich surowych wytycznych odnośnie samej diety jak i jeszcze ważniejszego utrwalania większość łamała się i "grzeszyła". Odbierałam telefony z pytaniem "słuchaj, cos jest nie tak "z ta twoja dietą" bo przytyłam 3 dni temu 1 kg i nie schodzi do teraz - TA DIETA NIE DZIAŁA!!!" a pózniej sie okazywało, że kolezanka zjadła oj tam tylko kawałek czekolady i tyci malutką skibeczkę z masełkiem!....albo inni chudli wspaniale nawet po 15kg na dłuższym protokole po to tylko by jeszcze na utrwalaniu wpaść w szał obżarstwa i chyba nie musze mówić z jakim skutkiem, ale wnioski były te same - TA DIETA NIE DZIAŁA BO TO TYLKO GŁODÓWKA i wiadomo, że się schudnie acz na krótko! Od prawie 3 lat jestem chodzącym dowodem, że ta dieta działa, tylko że teraz nikt mnie nie zapyta na czym tak schudłam bo jeśli ktoś mnie nei widział wcześniej to nie uwierzy, że ważyłam prawie 40kg wiecej! Jestem atrakcyjną 30'tką o standardowej wadze ok 63kg -chociaz jak to kobieta, uwazam, ze mam jakies 5kg za duzo i dlatego znowu zaczynam HCG poza tym uwazam, ze dobrze raz na jakis czas zresetować móżdżek! :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka