miałam jakieś tam plany wózkowe na najbliższe miesiące, ale zmieniły mi się priorytety

no i szukam czegoś.......
potrzebuję spacerówki:
- lekkiej (im mniej tym lepiej)
- takiej która pomieści 2-latka
- jako tako da radę zimą (koła)
- będzie się dobrze podbijać!!! i dobrze manewrować
- będzie się składać szybko i do względnych rozmiarów
- będzie mieć sporą budę
- będzie się nadawać jako jedyny na codzienne spacery (nie chcę się umęczyć)
na stanie mam boba, joie i yezza
dwa ostatnie idą na sprzedaż, wzamian chcę kupić coś o powyższych parametrach.
budżet maks 1000zł
bob zostanie więc typową mega terenówkę będę miała (będzie to też wózek na spacery po lesie, bezdrożach itp., po dużym śniegu zimą), ale ze względu na pewne okoliczności

muszę na codzień mieć coś lżejszego i poręczniejszego po złożeniu. tyle że nie chciałabym rezygnować z komfortu dla mnie i syna.... hmm.. jakie macie typy?