26.12.04, 00:06
Moja Córcia ma na imię Nel. Urodziła się w sierpniu 2003 roku.
Obserwuj wątek
    • martucha1 Nela 04.01.05, 11:30
      Moja córeczka ma na imię Nela (czyli podobnie) a urodziła się w styczniu 2004
      • maga30 Re: Nela 05.01.05, 22:48
        A moja córeczka ma na imię Aniela, ale zdrobnieniem tego imienia jest Nela i tak też na nią mówimy. Urodziła się 1.04.04. A jak mówicie na swoje Nelki? (chodzi mi o zdrobnienia). Nelka, Nelusia, Nelinka, Neleczka, Nelunia...
        • aganow11 Re: Nela 14.01.05, 23:22
          Oprócz Neluni, Nelki, u nas pojawia się również Nelutek.
          Chociaż od czasu gdy Nel coraz więcej mówi i wymyśla własny "język", nazywamy Ją
          nieraz "Kudanek" od "słowa" - kudan (tzn. to daj, tu daj) smile
          Mam też pytanie:
          Jak reaguje otoczenie na imię Waszych Córeczek? Może poza: "A Staś kiedy?"
          • maga30 Re: Nela 05.02.05, 21:55
            Jakoś nie reaguje, przynajmniej na razie. A jakie imiona planujecie dla przyszłego rodzeństwa Waszych Nelek? A może Wasze córeczki już mają rodzeństwo? Ja jestem na etapie wymyślania, ale na razie czysto teoretyczniesmile
            • aganow11 Re: Nela 07.02.05, 22:55
              Jak byłam w ciąży z Nel i pan doktor oświadczył, że będzie synuś, miał mieć na
              imię Bartek. Jednak trochę później okazało się, że to nie były jąderka, tylko
              kości biodrowe smile
              Nadal podoba mi się to imię. Dla dziewczynki - znowu coś krótkiego - Iga, Pola.
              • maga30 Re: Nela 10.02.05, 20:21
                Jeśli będę miała jeszcze jedną dziewczynkę to dam jej na imię Pola (czyli Apolonia - wolę pełne imiona niż ich skrócone wersje, dlatego moja Nela to w pełnym brzmieniu Aniela). Uważam, że Pola do Nel będzie świetnie pasować. Tu więc mamy podobny gust. Iga też mi się bardzo podoba, Ida.
                Ale dla chłopca mam już inne typy. Najkrótszy to Roch, najdłuższy Tymoteusz. A pomiędzy tym Antek, Ignaś, Julek. Ale do żadnego z tych imion nie jestem tak przekonana, jak byłam do Neli.
                A tak przy okazji - wreszcie się doczekałam pytania o Stasia smile)
                Pozdrawiam.
    • lila1974 Re: Nel 15.02.05, 17:15
      Moja Nela to Kornelia.
      Też urodziła się w sierpniu ale 2004.
      Ma siostrę konstancję.
      Pozdrawiamy.
    • renia68 Re: Nel 16.02.05, 14:35
      Moja córcia ma na imię Nela.Urodziła się w 1992 roku jak była malutka to
      mówiliśmy na nią Nelcia lub Nelusia(teraz też się to zdaża).Nela ma brata
      Jakuba.

Nie pamiętasz hasła

lub ?