asia19813
21.11.07, 20:30
Zuzia skończyła 4 miesiąc. Po urodzeniu stwierdzono u niej wzmożone napięcie
mięśniowe, które po kilku dniach ustąpiło. Zauważyłam że leżąc na leżaczku
układa sie trochę jak rogalik, leży równo, przekrzywia się trochę na lewą
stronę, nóżki biegną w prawo, a brzuszek na lewo. Lekarze w szpitalu po
urodzeniu kazali mała układać na prawym boku ponieważ główkę przekrzywiała na
lewo. Czy konieczna jest konsultacja z jakimś lekarzem?