21.11.07, 20:30
Zuzia skończyła 4 miesiąc. Po urodzeniu stwierdzono u niej wzmożone napięcie
mięśniowe, które po kilku dniach ustąpiło. Zauważyłam że leżąc na leżaczku
układa sie trochę jak rogalik, leży równo, przekrzywia się trochę na lewą
stronę, nóżki biegną w prawo, a brzuszek na lewo. Lekarze w szpitalu po
urodzeniu kazali mała układać na prawym boku ponieważ główkę przekrzywiała na
lewo. Czy konieczna jest konsultacja z jakimś lekarzem?
Obserwuj wątek
    • asia19813 Re: Rogalik 23.11.07, 11:24
      Zauważyłam tez że odchyla główkę do tyłu ale wydaje mi sie że chce zobaczyć co
      tam się dzieje, z ciekawości,
    • progesteronek Re: Rogalik 25.11.07, 08:16
      radzilabym CI sie skonsultowac z neurologiem
      • asia19813 Re: Rogalik 26.11.07, 10:07
        jutro mam wizytę u pediatry i powiem żeby dała skierowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka