Dodaj do ulubionych

konsultacja

10.06.09, 11:22
Witam, moja córeczka ma rok i 2 miesiące. Dopiero dwa miesiące temu nauczyła
się przekręcać z plecków na brzuszek, teraz robi to chętniej. NIe siada, nie
raczkuje, nie wyciąga rączek do zabawek. Pod opieką neurologów (różnych) jest
od 2. m.ż., tak samo, jak rehabilitantów. W 9. m.ż. miała 2 ataki padaczki,
zaczęła dostawać lek przeciwpadaczkowy. Ma podejrzenie stwardnienia
guzowatego, choć niepotwierdzone innymi badaniami. Rezonans magnetyczny główki
wykazał tylko niewielkie niedotlenienie okołoporodowe. Nie ma jednoznacznej
diagnozy, jeśli chodzi o opóźniony rozwój dziecka. Chciałabym pomóc córeczce,
ale każdy z lekarzy, do których chodzę ma własną koncepcję. Obecnie jest
rehabilitowana metodą NDT i SI, choć tą drugą raczej nieudolnie. Pan Paweł
jest terapeutą obydwu metod, chciałabym umówić się do Pana na wizytę, może
spojrzy Pan kompleksowo na moje dziecko i nauczy mnie kolejnych ćwiczeń, które
mogę z nią wykonywać.
Obserwuj wątek
    • gemmavera Re: konsultacja 10.06.09, 13:36
      Jeśli chcesz się umówić na wizytę, zadzwoń do pana Pawła.
      Jak się z nim skontaktować? Wystarczy zajrzeć do wątku przyszpilonego, w którym
      znajdziesz link do tej strony:
      www.ndt-bobath.pl/index.php?pID=find

      Wpisz nazwisko pana Pawła i gotowe.
      • monika_drzewa Re: konsultacja 01.02.10, 00:48
        Serdeczne dzięki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka