dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 11.03.04, 23:09 aaaaaaaaaaaahhh ten Żywczyk... :) to jest piwo! ciekawe jak oni to robią?? Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 14.03.04, 16:05 na oknie stoi Kelt i sie do mnie usmiecha :D Odpowiedz Link Zgłoś
dantetg bro 14.03.04, 19:34 ej qrde...a ja nie mam Kelt'a :( JA chce Kelt'a, a do sasiadow nie chce mi sie jechac,bo kawalek drogi jest:) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 20.03.04, 23:15 bylem chory.... stan podgoraczkowy.. 37,8 st C przeziebienie, katar itp... poszedlem na piwo :) 3 piwa, jest ok :D lepiej sie czuje Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 27.04.04, 18:15 nie zapominajmy o tej życiowej prawdzie!! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 27.04.04, 22:18 dr_scott napisał: > nie zapominajmy o tej życiowej prawdzie!! dzisiaj sobie o tym przypomniałem ;P Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 28.04.04, 14:30 drcarlos napisał: > dr_scott napisał: > > > nie zapominajmy o tej życiowej prawdzie!! > > dzisiaj sobie o tym przypomniałem ;P a ja dzisiaj profilaktycznie browarka przewróce. lepiej zapobiegać niż leczyć :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 28.04.04, 21:31 no to po małym browarku :) ja własnie sobie piję dla odstresowania małe piwko ;) Wasze zdrówko drodzy forumowicze :) Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 28.04.04, 21:46 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > no to po małym browarku :) ja własnie sobie piję dla odstresowania małe > piwko ;) Wasze zdrówko drodzy forumowicze :) dla formy dzisiaj tez pozwoliłem sobie jednego wypic ;P przy okazji zwiedzilem taco i wisniowy sad... ten sad to taka restauracja... w taco jest trocha taniej i są duze ławki, ale na zewnątrz, wiec jak bedzie ciepło i nie bedzie padac to spotkanie forumowiczow moze tam sie odbyc ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 29.04.04, 00:20 ano może już niedługo zrobi się cieplej i spotkanie forumowiczów dojdzie do skutku, a swoją drogą taco jest ok ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 29.04.04, 08:36 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > ano może już niedługo zrobi się cieplej i spotkanie forumowiczów dojdzie do > skutku, a swoją drogą taco jest ok ;) eeeeeehehehehehe MAM NADZIEJE ZE NIEBAWEM SIE WSZYSCY SPOTKAMY!! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 29.04.04, 19:58 było by COOL ;) ---> chłodne piwko w cieniu pić.... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 29.04.04, 20:57 ...nic nie robić, nie mieć zmartwień...... ..leżeć w trawie liczyć chmury gołym i wesołym być :P :) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 29.04.04, 21:35 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > ...nic nie robić, nie mieć zmartwień...... > ..leżeć w trawie liczyć chmury gołym i wesołym być :P :) nudno by było..... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i-bud.pl 29.04.04, 22:42 nio ale tak chwilka poleniuchować to chyba miłe no nie?? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 29.04.04, 22:06 d_aga napisała: > No to....kiedy pierwsza majówka...? pierwsza majowka pierwszego maja :) Odpowiedz Link Zgłoś
d_aga Re: spotkajmy sie przy piwie..... 03.05.04, 11:05 moze nam się w końcu uda w maju..... tylko nie iwem z okazji którego to postu.... Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: spotkajmy sie przy piwie..... 03.05.04, 11:45 d_aga napisała: > moze nam się w końcu uda w maju..... > tylko nie iwem z okazji którego to postu.... nieważne który post, ważne że piwo jest zdrowe :) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: spotkajmy sie przy piwie..... 03.05.04, 12:59 d_aga napisała: > moze nam się w końcu uda w maju..... > tylko nie iwem z okazji którego to postu.... a co robicie dzisiaj? bo ja nie mam zadnej kocepcji jak narazie, pogoda do kitu. wiec moze by tak na piwko?? do TACO np? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: spotkajmy sie przy piwie..... IP: *.i / *.i-bud.pl 03.05.04, 16:24 das ist gute idee :) Odpowiedz Link Zgłoś
d_aga Re: spotkajmy sie przy piwie..... 03.05.04, 21:32 i znów skonczyło się na idei.....;-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: spotkajmy sie przy piwie..... IP: *.i-bud.pl 03.05.04, 23:49 a właśnie że nie na idei! Kto był ten wie :) Odpowiedz Link Zgłoś
d_aga Re: spotkajmy sie przy piwie..... 04.05.04, 15:48 strasznie mi przykro.....:-( Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: spotkajmy sie przy piwie..... 04.05.04, 18:53 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > a właśnie że nie na idei! Kto był ten wie :) to prawda, na idei sie nie skonczylo... tym razem poszlismy krok dalej i sie spotkalismy :) Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 04.05.04, 16:24 hmmmm.... a ja kiedys sie przeziębiłem :P pewnie dlatego ze za zimne pivko pilem ;) i mnie gardziołko rozbolało.... Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 04.05.04, 18:54 drcarlos napisał: > hmmmm.... a ja kiedys sie przeziębiłem :P > pewnie dlatego ze za zimne pivko pilem ;) i mnie gardziołko rozbolało.... niezahartowane gardlo. chory a herlo. cza cwiczyc!! treniren! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 04.05.04, 22:03 jo tam majstrem nie wca byc :P nie beda tyle na pivo wydowoł ;P ale nie zaszkodzi uod cosu do cosu cosik se drinknąć ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i-bud.pl 04.05.04, 22:20 uod casu do casu ;) to napewno :P Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 04.05.04, 22:24 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > uod casu do casu ;) to napewno :P tak tysz robia ;> Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: PIWO JEST KLASA 04.05.04, 22:24 Miałem kumpla w Rudzie,który po kilku kuflach lub wypitych butelkach mówił ; "To piwo jest klasa" Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST KLASA 04.05.04, 22:28 forman5 napisał: > Miałem kumpla w Rudzie,który po kilku kuflach lub wypitych butelkach mówił ; > "To piwo jest klasa" piwo z klasą :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST KLASA IP: *.i-bud.pl 04.05.04, 23:57 Piwo z pianką :P ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST KLASA 05.05.04, 08:49 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > Piwo z pianką :P ;) dobre piwo nie jest złe :) Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST KLASA 05.05.04, 19:15 dr_scott napisał: > Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > > > Piwo z pianką :P ;) > > dobre piwo nie jest złe :) no godka ;D Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 10.05.04, 18:01 %D :P trza bylo przyjsc na spotkanie w TACO to tez byscie sie trocha ozdrowieli ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 10.05.04, 18:40 fto boł tyn wiy :P i możno nawet łozdrowioł ;) Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 10.05.04, 21:55 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > fto boł tyn wiy :P i możno nawet łozdrowioł ;) jo żech uozdrowioł!! ale dzisiej! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 10.05.04, 23:55 jo juz wcoraj jakzech do dom jechała a potym tyn konsek łod przistanka na moji wsi leciała piechty :P Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 11.05.04, 15:43 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > jo juz wcoraj jakzech do dom jechała a potym tyn konsek łod przistanka na > moji wsi leciała piechty :P leciołaś piechty ja? :> hehehehe ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 11.05.04, 16:57 a cio carlosku niy wierzys żech piechty leciała?? :> Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 13.05.04, 10:58 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > a cio carlosku niy wierzys żech piechty leciała?? :> a kaj tam Iwysiu śmiołech bym nie wierzyć... ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 13.05.04, 16:48 nio jo myśla carlosku :P ;) Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: PIWO JEST ZDROWE 13.05.04, 22:05 Szkoda każdej butelki przecież to lek ! miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2070450.html Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 14.05.04, 14:52 kurcze noo... taki pech... tyle sie tego zmarnowalo.... a moglo uszczęśliwić nie jednego ludzia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.04, 22:09 jak widza pewne osoby niemile widziane to zaro sie upija :/ zasik grasuje tyn co sie podszywo pod innych!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 29.06.04, 23:04 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > jak widza pewne osoby niemile widziane to zaro sie upija :/ zasik grasuje tyn > co sie podszywo pod innych!!!!!!!!! szkoda zdrowia na takich.... pamiyntej, ze pijaństwo tysz zza brynicy przylazło..... jest to udokumentowane! Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 27.09.04, 10:47 napilbym sie dobrego polskiego piwka..... żywczyk na przyklad...... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott San Miguel 30.09.04, 22:11 San Miguel na tapecie... cza se jakos radzic.... nie ma tu zywczyka :( Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia2 Re: San Miguel 30.09.04, 23:13 aaa w smaku chociaż dobre????? da się to pić?:> chociaż powiadają, że na bezrybiu i rak ryba ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott PIWO JEST NIEZDROWE 31.12.04, 16:47 lekarka powiedzial mi ze jest niezdrowe... za duzo chemii... ale ja jej nie wierze... to znachorka nie lekarka! w dodatku nawiedzona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Goroll Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 13:10 Jedno tak, ąle nie 4 skrzynki na dwóch Odpowiedz Link Zgłoś
utopiec Re: Bryna je lepszo 05.08.05, 07:58 To, że denaturat jest dla ciebie lepszy, to juz wiemy. Spróbuj benzyny, ona jest teraz bez ołowiu, to ci nie zaszkodzi. Po prawdzie, co może Tobie zaszkodzić? Odpowiedz Link Zgłoś
lena.a Re: Bryna je lepszo 06.08.05, 12:38 Sami faceci...więc domyślam się, że piwo ciemne albo "rżnięte" (po naszemu) nikomu tutaj nie zaimponuje? :( A ja uwielbiam ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 000000000000000000 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 17:32 Odpowiedz Link Zgłoś