Dodaj do ulubionych

PIWO JEST ZDROWE

    • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 11.03.04, 23:09
      aaaaaaaaaaaahhh ten Żywczyk... :)

      to jest piwo!

      ciekawe jak oni to robią??
    • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 14.03.04, 16:05
      na oknie stoi Kelt i sie do mnie usmiecha :D
      • dantetg bro 14.03.04, 19:34
        ej qrde...a ja nie mam Kelt'a :( JA chce Kelt'a, a do sasiadow nie chce mi sie
        jechac,bo kawalek drogi jest:)
    • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 20.03.04, 23:15
      bylem chory....

      stan podgoraczkowy.. 37,8 st C

      przeziebienie, katar itp...

      poszedlem na piwo :)
      3 piwa, jest ok :D

      lepiej sie czuje
    • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 27.04.04, 18:15
      nie zapominajmy o tej życiowej prawdzie!!
      • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 27.04.04, 22:18
        dr_scott napisał:

        > nie zapominajmy o tej życiowej prawdzie!!

        dzisiaj sobie o tym przypomniałem ;P
        • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 28.04.04, 14:30
          drcarlos napisał:

          > dr_scott napisał:
          >
          > > nie zapominajmy o tej życiowej prawdzie!!
          >
          > dzisiaj sobie o tym przypomniałem ;P

          a ja dzisiaj profilaktycznie browarka przewróce.
          lepiej zapobiegać niż leczyć :)
          • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 28.04.04, 21:31
            no to po małym browarku :) ja własnie sobie piję dla odstresowania małe
            piwko ;) Wasze zdrówko drodzy forumowicze :)
            • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 28.04.04, 21:46
              Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

              > no to po małym browarku :) ja własnie sobie piję dla odstresowania małe
              > piwko ;) Wasze zdrówko drodzy forumowicze :)

              dla formy dzisiaj tez pozwoliłem sobie jednego wypic ;P
              przy okazji zwiedzilem taco i wisniowy sad... ten sad to taka restauracja...
              w taco jest trocha taniej i są duze ławki, ale na zewnątrz, wiec jak bedzie
              ciepło i nie bedzie padac to spotkanie forumowiczow moze tam sie odbyc ;)
              • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 29.04.04, 00:20
                ano może już niedługo zrobi się cieplej i spotkanie forumowiczów dojdzie do
                skutku, a swoją drogą taco jest ok ;)
                • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 29.04.04, 08:36
                  Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

                  > ano może już niedługo zrobi się cieplej i spotkanie forumowiczów dojdzie do
                  > skutku, a swoją drogą taco jest ok ;)


                  eeeeeehehehehehe
                  MAM NADZIEJE ZE NIEBAWEM SIE WSZYSCY SPOTKAMY!!
                  • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 29.04.04, 19:58
                    było by COOL ;) ---> chłodne piwko w cieniu pić.... ;)
                    • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 29.04.04, 20:57
                      ...nic nie robić, nie mieć zmartwień......
                      ..leżeć w trawie liczyć chmury gołym i wesołym być :P :)
                      • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 29.04.04, 21:35
                        Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

                        > ...nic nie robić, nie mieć zmartwień......
                        > ..leżeć w trawie liczyć chmury gołym i wesołym być :P :)


                        nudno by było..... :/
                        • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i-bud.pl 29.04.04, 22:42
                          nio ale tak chwilka poleniuchować to chyba miłe no nie?? ;)
    • d_aga Re: PIWO JEST ZDROWE 29.04.04, 21:49
      No to....kiedy pierwsza majówka...?
      • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 29.04.04, 22:06
        d_aga napisała:

        > No to....kiedy pierwsza majówka...?


        pierwsza majowka pierwszego maja :)
    • d_aga Re: spotkajmy sie przy piwie..... 03.05.04, 11:05
      moze nam się w końcu uda w maju.....
      tylko nie iwem z okazji którego to postu....
      • dr_scott Re: spotkajmy sie przy piwie..... 03.05.04, 11:45
        d_aga napisała:

        > moze nam się w końcu uda w maju.....
        > tylko nie iwem z okazji którego to postu....


        nieważne który post, ważne że piwo jest zdrowe :)
      • dr_scott Re: spotkajmy sie przy piwie..... 03.05.04, 12:59
        d_aga napisała:

        > moze nam się w końcu uda w maju.....
        > tylko nie iwem z okazji którego to postu....


        a co robicie dzisiaj?
        bo ja nie mam zadnej kocepcji jak narazie, pogoda do kitu.
        wiec moze by tak na piwko?? do TACO np?
        • Gość: iwusia2 Re: spotkajmy sie przy piwie..... IP: *.i / *.i-bud.pl 03.05.04, 16:24
          das ist gute idee :)
          • d_aga Re: spotkajmy sie przy piwie..... 03.05.04, 21:32
            i znów skonczyło się na idei.....;-(
            • Gość: iwusia2 Re: spotkajmy sie przy piwie..... IP: *.i-bud.pl 03.05.04, 23:49
              a właśnie że nie na idei! Kto był ten wie :)
              • d_aga Re: spotkajmy sie przy piwie..... 04.05.04, 15:48
                strasznie mi przykro.....:-(
              • dr_scott Re: spotkajmy sie przy piwie..... 04.05.04, 18:53
                Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

                > a właśnie że nie na idei! Kto był ten wie :)


                to prawda, na idei sie nie skonczylo...
                tym razem poszlismy krok dalej i sie spotkalismy :)
    • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 04.05.04, 16:24
      hmmmm.... a ja kiedys sie przeziębiłem :P
      pewnie dlatego ze za zimne pivko pilem ;) i mnie gardziołko rozbolało....
      • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 04.05.04, 18:54
        drcarlos napisał:

        > hmmmm.... a ja kiedys sie przeziębiłem :P
        > pewnie dlatego ze za zimne pivko pilem ;) i mnie gardziołko rozbolało....

        niezahartowane gardlo.
        chory a herlo.

        cza cwiczyc!! treniren!
        • iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE 04.05.04, 19:22
          trening czyni mistrza !!!!! :P
          • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 04.05.04, 22:03
            jo tam majstrem nie wca byc :P nie beda tyle na pivo wydowoł ;P
            ale nie zaszkodzi uod cosu do cosu cosik se drinknąć ;)
            • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i-bud.pl 04.05.04, 22:20
              uod casu do casu ;) to napewno :P
              • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 04.05.04, 22:24
                Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

                > uod casu do casu ;) to napewno :P

                tak tysz robia ;>
              • forman5 Re: PIWO JEST KLASA 04.05.04, 22:24
                Miałem kumpla w Rudzie,który po kilku kuflach lub wypitych butelkach mówił ;
                "To piwo jest klasa"
                • dr_scott Re: PIWO JEST KLASA 04.05.04, 22:28
                  forman5 napisał:

                  > Miałem kumpla w Rudzie,który po kilku kuflach lub wypitych butelkach mówił ;
                  > "To piwo jest klasa"


                  piwo z klasą :)
                  • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST KLASA IP: *.i-bud.pl 04.05.04, 23:57
                    Piwo z pianką :P ;)
                    • dr_scott Re: PIWO JEST KLASA 05.05.04, 08:49
                      Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

                      > Piwo z pianką :P ;)

                      dobre piwo nie jest złe :)
                      • drcarlos Re: PIWO JEST KLASA 05.05.04, 19:15
                        dr_scott napisał:

                        > Gość portalu: iwusia2 napisał(a):
                        >
                        > > Piwo z pianką :P ;)
                        >
                        > dobre piwo nie jest złe :)

                        no godka ;D
    • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 10.05.04, 18:01
      %D :P
      trza bylo przyjsc na spotkanie w TACO to tez byscie sie trocha ozdrowieli ;P
      • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 10.05.04, 18:40
        fto boł tyn wiy :P i możno nawet łozdrowioł ;)
        • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 10.05.04, 21:55
          Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

          > fto boł tyn wiy :P i możno nawet łozdrowioł ;)

          jo żech uozdrowioł!! ale dzisiej! ;)
          • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 10.05.04, 23:55
            jo juz wcoraj jakzech do dom jechała a potym tyn konsek łod przistanka na moji
            wsi leciała piechty :P
            • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 11.05.04, 15:43
              Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

              > jo juz wcoraj jakzech do dom jechała a potym tyn konsek łod przistanka na
              > moji wsi leciała piechty :P

              leciołaś piechty ja? :> hehehehe ;P
              • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 11.05.04, 16:57
                a cio carlosku niy wierzys żech piechty leciała?? :>
                • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 13.05.04, 10:58
                  Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

                  > a cio carlosku niy wierzys żech piechty leciała?? :>

                  a kaj tam Iwysiu śmiołech bym nie wierzyć... ;P
                  • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.i-bud.pl 13.05.04, 16:48
                    nio jo myśla carlosku :P ;)
    • forman5 Re: PIWO JEST ZDROWE 13.05.04, 22:05
      Szkoda każdej butelki przecież to lek !


      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2070450.html
      • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 14.05.04, 14:52
        kurcze noo... taki pech... tyle sie tego zmarnowalo....
        a moglo uszczęśliwić nie jednego ludzia ;)
    • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 19.05.04, 15:12
      dlatego leje je w morę..... ;)
    • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 19.05.04, 15:17
      i jak tu nie pić.....
      • Gość: iwusia2 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.i / *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.04, 22:09
        jak widza pewne osoby niemile widziane to zaro sie upija :/ zasik grasuje tyn
        co sie podszywo pod innych!!!!!!!!!
        • drcarlos Re: PIWO JEST ZDROWE 29.06.04, 23:04
          Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

          > jak widza pewne osoby niemile widziane to zaro sie upija :/ zasik grasuje tyn
          > co sie podszywo pod innych!!!!!!!!!

          szkoda zdrowia na takich.... pamiyntej, ze pijaństwo tysz zza brynicy
          przylazło..... jest to udokumentowane!
    • dr_scott Re: PIWO JEST ZDROWE 27.09.04, 10:47
      napilbym sie dobrego polskiego piwka..... żywczyk na przyklad......
      mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    • dr_scott San Miguel 30.09.04, 22:11
      San Miguel na tapecie... cza se jakos radzic.... nie ma tu zywczyka :(
      • iwusia2 Re: San Miguel 30.09.04, 23:13
        aaa w smaku chociaż dobre????? da się to pić?:> chociaż powiadają, że na
        bezrybiu i rak ryba ;/
    • dr_scott PIWO JEST NIEZDROWE 31.12.04, 16:47
      lekarka powiedzial mi ze jest niezdrowe... za duzo chemii... ale ja jej nie wierze... to znachorka nie lekarka! w dodatku nawiedzona.
    • forman5 Re: PIWO JEST ZDROWE 01.01.05, 08:34
      Szczególnie w Nowy Rok !
    • Gość: Goroll Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 13:10
      Jedno tak, ąle nie 4 skrzynki na dwóch
      • Gość: goroll Bryna je lepszo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 22:19
        • utopiec Re: Bryna je lepszo 05.08.05, 07:58
          To, że denaturat jest dla ciebie lepszy, to juz wiemy. Spróbuj benzyny, ona
          jest teraz bez ołowiu, to ci nie zaszkodzi. Po prawdzie, co może Tobie
          zaszkodzić?
          • lena.a Re: Bryna je lepszo 06.08.05, 12:38
            Sami faceci...więc domyślam się, że piwo ciemne albo "rżnięte" (po naszemu)
            nikomu tutaj nie zaimponuje? :(
            A ja uwielbiam ;D
    • Gość: 000000000000000000 Re: PIWO JEST ZDROWE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 17:32
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka