anja89_0
06.03.11, 19:35
Jaka atmosfera w tej kawiarni? Z tego co wiem, to funkcjonuje już pare dobrych lat, zawsze bylo tam pelno, a atmosfera calkiem calkiem, ale slyszlam ostatnio rozne komentarze... Jak tam teraz jest z obsluga i ogolnie czy warto sie wybrac?