Dodaj do ulubionych

Kronika policyjna

18.05.04, 09:15
Na podstawie gwarka, lub jak kto chce, popełnione przestępstwa w TG...
Obserwuj wątek
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 18.05.04, 09:19
      z dzisiejszego gwarka;
      15 wraz z innym napastnikiem zgwałcił 14 letnią dziwczynę....

      sie okazuje ze to juz nawet we własnym mieście nie mozna być spokojnym o własne
      dzieci.... a wszystko za sprawą nieodpowiedzialnych rodziców, którzy tak się
      dziećmi interesują, że wychowuje je ulica.... a potem rodzą cię takie
      gwałciciele i mordercy...
      • Gość: iwusia2 Re: Kronika policyjna IP: *.i / *.i-bud.pl 18.05.04, 16:25
        a swoją drogą prawo w naszym kraju chiba za łągodne !!!
        • drcarlos Re: Kronika policyjna 19.05.04, 14:11
          Gość portalu: iwusia2 napisał(a):

          > a swoją drogą prawo w naszym kraju chiba za łągodne !!!

          jak przestępcy rządzą państwem to czego tu sie spodziewać...
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 21.05.04, 10:55
      we Gwarku jeszcze piszą, ze policja zatrzymała pijanego faceta (26 lat) co
      wjechal seatem w nissana... naszczęście był zaparkowany i nikomu (poza sprawcą)
      nic sie nie stało... miał 2,5 promila....
      • iwusia2 Re: Kronika policyjna 21.05.04, 23:12
        i napewno twierdzioł że wypioł jedno piwo ... paranoja
        • drcarlos Re: Kronika policyjna 21.05.04, 23:41
          iwusia2 napisała:

          > i napewno twierdzioł że wypioł jedno piwo ... paranoja

          i pewnie je pił i pił.... to jedno oczywiście....
          • drcarlos Re: Kronika policyjna 25.05.04, 09:30
            no prosze!! następny śmiałek!! tez ponad 2,5 promila! jechał sobie
            maluszkiem... na szczęście zatrzymali go w porę na sobieskiego....
            • drcarlos Re: Kronika policyjna 25.05.04, 09:41
              drcarlos napisał:

              > no prosze!! następny śmiałek!! tez ponad 2,5 promila! jechał sobie
              > maluszkiem... na szczęście zatrzymali go w porę na sobieskiego....

              w tym samym dniu zatrzymano pijanego 32-latka... 1,5promila i jechał sobie na
              rowerze....
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 21.05.04, 23:40
      dzisiej w Katowicach o 12!! napad z bronią w ręku! 2 osoby poszkodowane na
      szczynście nikt nie zginoł....
      • forman5 Re: Kronika policyjna 25.05.04, 17:06
        drcarlos napisał:

        > dzisiej w Katowicach o 12!! napad z bronią w ręku! 2 osoby poszkodowane na
        > szczynście nikt nie zginoł....

        Nerwy gościowi puściły i było mu wszystko jedno.Przecież nacięli go na 5 %
        opłaty za nieudzieloną pożyczkę.System argentyński to oszustwo--tak twierdził
        anonimowy pracownik tego systemu.Naiwnych nie sieją !
        • drcarlos Re: Kronika policyjna 26.05.04, 17:01
          forman5 napisał:

          > Nerwy gościowi puściły i było mu wszystko jedno.Przecież nacięli go na 5 %
          > opłaty za nieudzieloną pożyczkę.System argentyński to oszustwo--tak twierdził
          > anonimowy pracownik tego systemu.Naiwnych nie sieją !

          to czymu tego nie zabronią???
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 25.05.04, 09:34
      a w Piekarach chyba jakis gang samochodowy działa!!
      kradną auta na niemieckich blachach!
      w kilka godzin skradziono 3 samochody!! same VW!! ich wartość dochodzila do
      100tys!!
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 27.05.04, 23:03
      dzisiaj za gimn. nr4 była bujka... a gdzie była policja w tym czasie???
      czemu juz nikt nie chodzi sprawdzać za szkołe??
      pijaństwo i narkotyki są juz tam na porządku dziennym!!!
    • drcarlos kolejne zniknięcie!!!!!! 28.05.04, 16:02
      co sie dzieje!!! to juz 2ga dziewczyna z TG co zaginęła bez śladu!!!!
      coraz więcej ludzi ginie bez śladu!!! co sie dzieje!!??
      • drcarlos Re: kolejne zniknięcie!!!!!! 28.05.04, 21:31
        i kolejne.... :/

        www.jacek.ac.pl/
      • forman5 Re: kolejne zniknięcie!!!!!! 28.05.04, 22:44
        drcarlos napisał:

        > co sie dzieje!!! to juz 2ga dziewczyna z TG co zaginęła bez śladu!!!!
        > coraz więcej ludzi ginie bez śladu!!! co sie dzieje!!??


        WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW !
        • drcarlos Re: kolejne zniknięcie!!!!!! 29.05.04, 09:20
          Angelika NAWRAT z TG.... zaginęła 2.03.2004....
          ma lat 16....
      • drcarlos Re: kolejne zniknięcie!!!!!! 29.05.04, 09:21
        Ariadna NYCZ z Kóz... zaginęła 13.05.2004r lat 20....
    • forman5 Re: Kronika policyjna 30.05.04, 22:15

      fakty.interia.pl/lok/slas/news?inf=507036
      • drcarlos Re: Kronika policyjna 31.05.04, 15:11
        no i wielkie im za to brawa! a czy w szkołech sie poprawiło??
        czy dalej sprzedaja narkotyki??
    • drcarlos jak to nazwać?? 01.06.04, 15:49
      w TG ukradziono psa! owczarka niemieckiego.... jego wartość to 700zl....
      czego to juz dzisiej nie wymyślą....
      • forman5 Re: jak to nazwać?? 01.06.04, 21:17
        drcarlos napisał:

        > w TG ukradziono psa! owczarka niemieckiego.... jego wartość to 700zl....
        > czego to juz dzisiej nie wymyślą....

        Musiałbyć być młody i b.łagodny (jak mój)
        • drcarlos Re: jak to nazwać?? 01.06.04, 23:10
          forman5 napisał:

          > Musiałbyć być młody i b.łagodny (jak mój)

          hehehe ;) w tesco jest sklep kaj sprzedowajom psy, i jeszcze inne takie....
    • forman5 Re: Kronika policyjna 02.06.04, 16:46

      tarnowskiegory.naszemiasto.pl/wydarzenia/370911.html
      • drcarlos Re: Kronika policyjna 02.06.04, 23:16
        forman5 napisał:

        > tarnowskiegory.naszemiasto.pl/wydarzenia/370911.html

        tylko żeby im sie udało wyplewić chwasty do końca!! a przede wszystkim
        zapobiec ponownemu rozprzestrzenianiu narkotyków....
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 03.06.04, 21:39
      hmmm... jak to nazwać?;
      we wszystkich świętych to wiadomo, na groby sie do bliskich jedzie....
      a ty policja zamiast kierować ruchem i dbać o bezpieczeństwo to sobie
      urządziła zawody kto więcej mandatów wlepi!! i karała tych co stali na
      trawniku... a dzisiej sobie widza, jedzie radiowóz i co? mija sobie spokojnie
      auta stojące na trawniku.... kaj tu logika?? oso chosi!?
      to ino w piyrsze dni listopada nie wolno na poboczu stawać!?
      • iwusia2 Re: Kronika policyjna 03.06.04, 22:30
        żeby ino to :( oni nie reaguja jak sie człowiekowi krzywda dzieje wiec
        trawnikami sie dopiero nie przejmuja :(
        • drcarlos Re: Kronika policyjna 03.06.04, 22:44
          iwusia2 napisała:

          > żeby ino to :( oni nie reaguja jak sie człowiekowi krzywda dzieje wiec
          > trawnikami sie dopiero nie przejmuja :(

          no ale w końcu o jest policja... cóż tu więcej oczekiwać!!!!???
      • forman5 Re: Kronika policyjna 03.06.04, 22:58
        drcarlos napisał:

        > hmmm... jak to nazwać?;
        > we wszystkich świętych to wiadomo, na groby sie do bliskich jedzie....
        > a ty policja zamiast kierować ruchem i dbać o bezpieczeństwo to sobie
        > urządziła zawody kto więcej mandatów wlepi!! i karała tych co stali na
        > trawniku... a dzisiej sobie widza, jedzie radiowóz i co? mija sobie spokojnie
        > auta stojące na trawniku.... kaj tu logika?? oso chosi!?
        > to ino w piyrsze dni listopada nie wolno na poboczu stawać!?


        Widocznie bardziej trawa rośnie w listopadzie niż w czerwcu ?
    • forman5 Re: Kronika policyjna 14.06.04, 07:47


      miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,2128549.html
      • drcarlos Re: Kronika policyjna 14.06.04, 10:24
        masz ci los.... na Wyszyńskiego!
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 15.06.04, 10:44
      z dzisiejszego gwarka...
      16latek okradł 15latka z telefonu komórkowego wartości 800zl!
      (ciekawe kto dzieci puszcza z takimi drogimi zabawkami na ukice...)
      ale ojciec złapał złodzieja i zgłosił sie z nim na policje :)
      • forman5 Re: Kronika policyjna 15.06.04, 17:33
        drcarlos napisał:


        > (ciekawe kto dzieci puszcza z takimi drogimi zabawkami na ukice...)

        Są tacy,czekaj aż dorośnie tatuś kupi mu wózek za 80 tys.

        • drcarlos Re: Kronika policyjna 15.06.04, 23:55
          forman5 napisał:

          > drcarlos napisał:
          >
          > > (ciekawe kto dzieci puszcza z takimi drogimi zabawkami na ukice...)
          >
          > Są tacy,czekaj aż dorośnie tatuś kupi mu wózek za 80 tys.

          taaaa.... a potem bedą go zdrapywać z drzewa.... albo co gorsza "..." aż strach
          sie bać.... uodklupać nie w malowane....
        • drcarlos Re: Kronika policyjna 16.06.04, 11:22
          albo te ogłosenia w gazetach.... "sprzedam nowowybudowany dom w TG blisko
          centrum - 800tyś zł".... tylko po co komu dom za prawie milion złotych?!?
        • dr_scott Re: Kronika policyjna 16.06.04, 17:10
          forman5 napisał:

          > drcarlos napisał:
          >
          >
          > > (ciekawe kto dzieci puszcza z takimi drogimi zabawkami na ukice...)
          >
          > Są tacy,czekaj aż dorośnie tatuś kupi mu wózek za 80 tys.
          >


          nawet nie trzeba ich daleko szukać...

          i do tego łażą w pedalskich skórkowych odzieniach, obwieszeni złotymi ketami
          wszedzie gdzie się tylko da.
    • drcarlos prawie doszło do wypadku!!! 18.06.04, 17:59
      dzisiaj ok. 17:15 na skrzyżowanieu obwodnicy i gliwickiej....
      dla aut na gliwickiej od strony gliwic było zielone światło a obwodnicą od
      strony Aquaparku jechał rozpędzony tir! z 6ściokołową naczepą i plandeką koloru
      zielonego... jakby kierowca skręcający w prawo nie zauważył tego tira to byłaby
      prawdziwa masakra!!!!!!!
    • drcarlos a mówili że Staś to porządna szkoła..... 29.06.04, 10:42
      a tu sobie ktoś robi głupie żarty i rozpyla gaśnicę proszkową po
      korytarzu...... na szczęście nikt nie ucierpiał.....
      to świadczy z jakim bezmózgim? pokoleniem nam pryjdzie żyć....
      bo jak inaczej to nazwać....
    • drcarlos złodzieje autobusowi.... 29.06.04, 22:34
      okradziona emerytka napisała list do gwarka z apelem do złodzieja, że jak już
      jej ukradł kase i jest cały happy to przynajmniej by podrzucił tasie z
      dokumentami!! bo se nawet do lekarza nie może iść!!
      • forman5 Re: złodzieje autobusowi.... 29.06.04, 22:39
        drcarlos napisał:

        > okradziona emerytka napisała list do gwarka z apelem do złodzieja, że jak już
        > jej ukradł kase i jest cały happy to przynajmniej by podrzucił tasie z
        > dokumentami!! bo se nawet do lekarza nie może iść!!

        Teściową też raz okradli w Rudzie,ale po pewnym czasie dokumenty wrzucono do
        skrzynki pocztowej.
        • drcarlos Re: złodzieje autobusowi.... 29.06.04, 22:50
          forman5 napisał:

          > Teściową też raz okradli w Rudzie,ale po pewnym czasie dokumenty wrzucono do
          > skrzynki pocztowej.

          bynajmniej tyla....
    • forman5 Re: Kronika policyjna 29.06.04, 22:41
      Plotka dziś niosła,że w parku w Reptach jest bandzior który strzela do ludzi.
      Podobno setki policjantów robiło pętlę na tym obszarze.
      Słyszał ktoś o czymś takim dzisiaj ?
      • drcarlos Re: Kronika policyjna 29.06.04, 22:51
        pierwsze słysze...... za tydzień w gwarku na pewno bedzie....
      • forman5 Re: Kronika policyjna 30.06.04, 07:52
        forman5 napisał:

        > Plotka dziś niosła,że w parku w Reptach jest bandzior który strzela do ludzi.
        > Podobno setki policjantów robiło pętlę na tym obszarze.
        > Słyszał ktoś o czymś takim dzisiaj ?


        Coś jednak w tej plotce było !



        miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,2156607.html
        • drcarlos Re: Kronika policyjna 30.06.04, 09:55
          hmmm..... policjanci strzelali, a potem okazało się że furgonetka jest
          podziurawiona i ma przestrzeloną oponę.... to oni strzelali na oślep?
          i sceny jak z filmów SF w ostatniej chwili odskoczyli....
          ale poszukiwania trwają....
          a odnośnie pościgów to w zeszłym tygodniu po 23 jakieś auto jechało 160km/h
          ulicą Janasa, a potem było słychać syreny policyjne i piski opon....
          jak widać przestępczość wkrada się do tg, albo jest ino przejazdem....
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 30.06.04, 23:38
      bandyci w Bobrownikach czatują juz na tych co jadą na wycieczki autokarowe....
      jednych juz spłoszyli.... w kominiarkach i autem przyjechali....
      to juz zorganizowana grupa przestępcza!
      • Gość: tatuś Re: Kronika policyjna IP: *.zbroslawice.sdi.tpnet.pl 03.07.04, 14:21
        To nie byli bandyci, ale policjanci, którzy chcieli sprawdzić autokar. He! He!
        • drcarlos Re: Kronika policyjna 03.07.04, 22:54
          ale oni nie autokar napadli, tylko jeden dom z którego rodzinka cała pojechała
          do Częstchowy i tylko jeden synek kilkunastoletni został w domu......
          powinni takich do klatki zamknąć i na widok publiczny wystawić, żeby wszyscy
          widzieli tych drani....
          • Gość: tatuś Re: Kronika policyjna IP: *.zbroslawice.sdi.tpnet.pl 04.07.04, 09:03
            W tym przypadku się zgadzam.
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 06.07.04, 23:02
      zaś włamanie do szkoły na janasa.... alarm już chyba pół godziny wyje....
      zdążyliby juz dawno wszystkie kompy wynieść, czy co to tam kradną....
      nie pierwszy raz jest taka sytuacja, ale trza powiedzieć że kiedyś szybciej
      przyjeżdżali..... o już wyłączyli.....
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 08.07.04, 21:05
      narkotyki szerzą się wśród młodych ludzi....
      a oni przyjmują je z otwartymi ramionami :/
      nie wiedzą w co sie pakują.....
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 26.07.04, 19:13
      info.onet.pl/955573,11,item.html
      hmmmm...... :/
    • drcarlos kolejny pijany kierowca w TG 27.07.04, 22:57
      koło godziny 21:30 na ulicy janasa policja zatrzymała kierowce BMW na
      tarnogórskich blachach, był pijany ale ile, to sie chyba dowiemy w następnym
      gwarku..... dobrze że go zatrzymali zanim doszło do wypadku....
    • drcarlos zamach w Słowacji?? tylko na kogo??? 27.07.04, 23:13
      info.onet.pl/955980,12,item.html
      zginęła pewnie niewinna osoba....
    • drcarlos policja pomaga gangsterom??? 27.07.04, 23:24
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2200375.html
    • drcarlos Re: Kronika policyjna 28.07.04, 23:48
      wczoraj w TG o mało co by znowu do wypadku doszło przed rondem...... jedno auto
      sie zatrzymało a drugie jedzie.... kobieta z dwoma małymi dziećmi mało zawału
      nie dostała!!!! musiała przystanąć na chwile na chodniku i dojść do siebie....
      jednak światła chyba są nieuniknione...... bo wariatów nie brakuje....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka