drcarlos 18.05.04, 09:15 Na podstawie gwarka, lub jak kto chce, popełnione przestępstwa w TG... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
drcarlos Re: Kronika policyjna 18.05.04, 09:19 z dzisiejszego gwarka; 15 wraz z innym napastnikiem zgwałcił 14 letnią dziwczynę.... sie okazuje ze to juz nawet we własnym mieście nie mozna być spokojnym o własne dzieci.... a wszystko za sprawą nieodpowiedzialnych rodziców, którzy tak się dziećmi interesują, że wychowuje je ulica.... a potem rodzą cię takie gwałciciele i mordercy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwusia2 Re: Kronika policyjna IP: *.i / *.i-bud.pl 18.05.04, 16:25 a swoją drogą prawo w naszym kraju chiba za łągodne !!! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 19.05.04, 14:11 Gość portalu: iwusia2 napisał(a): > a swoją drogą prawo w naszym kraju chiba za łągodne !!! jak przestępcy rządzą państwem to czego tu sie spodziewać... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 21.05.04, 10:55 we Gwarku jeszcze piszą, ze policja zatrzymała pijanego faceta (26 lat) co wjechal seatem w nissana... naszczęście był zaparkowany i nikomu (poza sprawcą) nic sie nie stało... miał 2,5 promila.... Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia2 Re: Kronika policyjna 21.05.04, 23:12 i napewno twierdzioł że wypioł jedno piwo ... paranoja Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 21.05.04, 23:41 iwusia2 napisała: > i napewno twierdzioł że wypioł jedno piwo ... paranoja i pewnie je pił i pił.... to jedno oczywiście.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 25.05.04, 09:30 no prosze!! następny śmiałek!! tez ponad 2,5 promila! jechał sobie maluszkiem... na szczęście zatrzymali go w porę na sobieskiego.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 25.05.04, 09:41 drcarlos napisał: > no prosze!! następny śmiałek!! tez ponad 2,5 promila! jechał sobie > maluszkiem... na szczęście zatrzymali go w porę na sobieskiego.... w tym samym dniu zatrzymano pijanego 32-latka... 1,5promila i jechał sobie na rowerze.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 21.05.04, 23:40 dzisiej w Katowicach o 12!! napad z bronią w ręku! 2 osoby poszkodowane na szczynście nikt nie zginoł.... Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Kronika policyjna 25.05.04, 17:06 drcarlos napisał: > dzisiej w Katowicach o 12!! napad z bronią w ręku! 2 osoby poszkodowane na > szczynście nikt nie zginoł.... Nerwy gościowi puściły i było mu wszystko jedno.Przecież nacięli go na 5 % opłaty za nieudzieloną pożyczkę.System argentyński to oszustwo--tak twierdził anonimowy pracownik tego systemu.Naiwnych nie sieją ! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 26.05.04, 17:01 forman5 napisał: > Nerwy gościowi puściły i było mu wszystko jedno.Przecież nacięli go na 5 % > opłaty za nieudzieloną pożyczkę.System argentyński to oszustwo--tak twierdził > anonimowy pracownik tego systemu.Naiwnych nie sieją ! to czymu tego nie zabronią??? Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 25.05.04, 09:34 a w Piekarach chyba jakis gang samochodowy działa!! kradną auta na niemieckich blachach! w kilka godzin skradziono 3 samochody!! same VW!! ich wartość dochodzila do 100tys!! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 27.05.04, 23:03 dzisiaj za gimn. nr4 była bujka... a gdzie była policja w tym czasie??? czemu juz nikt nie chodzi sprawdzać za szkołe?? pijaństwo i narkotyki są juz tam na porządku dziennym!!! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos kolejne zniknięcie!!!!!! 28.05.04, 16:02 co sie dzieje!!! to juz 2ga dziewczyna z TG co zaginęła bez śladu!!!! coraz więcej ludzi ginie bez śladu!!! co sie dzieje!!?? Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: kolejne zniknięcie!!!!!! 28.05.04, 21:31 i kolejne.... :/ www.jacek.ac.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: kolejne zniknięcie!!!!!! 28.05.04, 22:44 drcarlos napisał: > co sie dzieje!!! to juz 2ga dziewczyna z TG co zaginęła bez śladu!!!! > coraz więcej ludzi ginie bez śladu!!! co sie dzieje!!?? WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: kolejne zniknięcie!!!!!! 29.05.04, 09:20 Angelika NAWRAT z TG.... zaginęła 2.03.2004.... ma lat 16.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: kolejne zniknięcie!!!!!! 29.05.04, 09:21 Ariadna NYCZ z Kóz... zaginęła 13.05.2004r lat 20.... Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Kronika policyjna 30.05.04, 22:15 fakty.interia.pl/lok/slas/news?inf=507036 Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 31.05.04, 15:11 no i wielkie im za to brawa! a czy w szkołech sie poprawiło?? czy dalej sprzedaja narkotyki?? Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos jak to nazwać?? 01.06.04, 15:49 w TG ukradziono psa! owczarka niemieckiego.... jego wartość to 700zl.... czego to juz dzisiej nie wymyślą.... Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: jak to nazwać?? 01.06.04, 21:17 drcarlos napisał: > w TG ukradziono psa! owczarka niemieckiego.... jego wartość to 700zl.... > czego to juz dzisiej nie wymyślą.... Musiałbyć być młody i b.łagodny (jak mój) Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: jak to nazwać?? 01.06.04, 23:10 forman5 napisał: > Musiałbyć być młody i b.łagodny (jak mój) hehehe ;) w tesco jest sklep kaj sprzedowajom psy, i jeszcze inne takie.... Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Kronika policyjna 02.06.04, 16:46 tarnowskiegory.naszemiasto.pl/wydarzenia/370911.html Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 02.06.04, 23:16 forman5 napisał: > tarnowskiegory.naszemiasto.pl/wydarzenia/370911.html tylko żeby im sie udało wyplewić chwasty do końca!! a przede wszystkim zapobiec ponownemu rozprzestrzenianiu narkotyków.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 03.06.04, 21:39 hmmm... jak to nazwać?; we wszystkich świętych to wiadomo, na groby sie do bliskich jedzie.... a ty policja zamiast kierować ruchem i dbać o bezpieczeństwo to sobie urządziła zawody kto więcej mandatów wlepi!! i karała tych co stali na trawniku... a dzisiej sobie widza, jedzie radiowóz i co? mija sobie spokojnie auta stojące na trawniku.... kaj tu logika?? oso chosi!? to ino w piyrsze dni listopada nie wolno na poboczu stawać!? Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia2 Re: Kronika policyjna 03.06.04, 22:30 żeby ino to :( oni nie reaguja jak sie człowiekowi krzywda dzieje wiec trawnikami sie dopiero nie przejmuja :( Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 03.06.04, 22:44 iwusia2 napisała: > żeby ino to :( oni nie reaguja jak sie człowiekowi krzywda dzieje wiec > trawnikami sie dopiero nie przejmuja :( no ale w końcu o jest policja... cóż tu więcej oczekiwać!!!!??? Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Kronika policyjna 03.06.04, 22:58 drcarlos napisał: > hmmm... jak to nazwać?; > we wszystkich świętych to wiadomo, na groby sie do bliskich jedzie.... > a ty policja zamiast kierować ruchem i dbać o bezpieczeństwo to sobie > urządziła zawody kto więcej mandatów wlepi!! i karała tych co stali na > trawniku... a dzisiej sobie widza, jedzie radiowóz i co? mija sobie spokojnie > auta stojące na trawniku.... kaj tu logika?? oso chosi!? > to ino w piyrsze dni listopada nie wolno na poboczu stawać!? Widocznie bardziej trawa rośnie w listopadzie niż w czerwcu ? Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Kronika policyjna 14.06.04, 07:47 miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,2128549.html Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 15.06.04, 10:44 z dzisiejszego gwarka... 16latek okradł 15latka z telefonu komórkowego wartości 800zl! (ciekawe kto dzieci puszcza z takimi drogimi zabawkami na ukice...) ale ojciec złapał złodzieja i zgłosił sie z nim na policje :) Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Kronika policyjna 15.06.04, 17:33 drcarlos napisał: > (ciekawe kto dzieci puszcza z takimi drogimi zabawkami na ukice...) Są tacy,czekaj aż dorośnie tatuś kupi mu wózek za 80 tys. Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 15.06.04, 23:55 forman5 napisał: > drcarlos napisał: > > > (ciekawe kto dzieci puszcza z takimi drogimi zabawkami na ukice...) > > Są tacy,czekaj aż dorośnie tatuś kupi mu wózek za 80 tys. taaaa.... a potem bedą go zdrapywać z drzewa.... albo co gorsza "..." aż strach sie bać.... uodklupać nie w malowane.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 16.06.04, 11:22 albo te ogłosenia w gazetach.... "sprzedam nowowybudowany dom w TG blisko centrum - 800tyś zł".... tylko po co komu dom za prawie milion złotych?!? Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: Kronika policyjna 16.06.04, 17:10 forman5 napisał: > drcarlos napisał: > > > > (ciekawe kto dzieci puszcza z takimi drogimi zabawkami na ukice...) > > Są tacy,czekaj aż dorośnie tatuś kupi mu wózek za 80 tys. > nawet nie trzeba ich daleko szukać... i do tego łażą w pedalskich skórkowych odzieniach, obwieszeni złotymi ketami wszedzie gdzie się tylko da. Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos prawie doszło do wypadku!!! 18.06.04, 17:59 dzisiaj ok. 17:15 na skrzyżowanieu obwodnicy i gliwickiej.... dla aut na gliwickiej od strony gliwic było zielone światło a obwodnicą od strony Aquaparku jechał rozpędzony tir! z 6ściokołową naczepą i plandeką koloru zielonego... jakby kierowca skręcający w prawo nie zauważył tego tira to byłaby prawdziwa masakra!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos a mówili że Staś to porządna szkoła..... 29.06.04, 10:42 a tu sobie ktoś robi głupie żarty i rozpyla gaśnicę proszkową po korytarzu...... na szczęście nikt nie ucierpiał..... to świadczy z jakim bezmózgim? pokoleniem nam pryjdzie żyć.... bo jak inaczej to nazwać.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos złodzieje autobusowi.... 29.06.04, 22:34 okradziona emerytka napisała list do gwarka z apelem do złodzieja, że jak już jej ukradł kase i jest cały happy to przynajmniej by podrzucił tasie z dokumentami!! bo se nawet do lekarza nie może iść!! Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: złodzieje autobusowi.... 29.06.04, 22:39 drcarlos napisał: > okradziona emerytka napisała list do gwarka z apelem do złodzieja, że jak już > jej ukradł kase i jest cały happy to przynajmniej by podrzucił tasie z > dokumentami!! bo se nawet do lekarza nie może iść!! Teściową też raz okradli w Rudzie,ale po pewnym czasie dokumenty wrzucono do skrzynki pocztowej. Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: złodzieje autobusowi.... 29.06.04, 22:50 forman5 napisał: > Teściową też raz okradli w Rudzie,ale po pewnym czasie dokumenty wrzucono do > skrzynki pocztowej. bynajmniej tyla.... Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Kronika policyjna 29.06.04, 22:41 Plotka dziś niosła,że w parku w Reptach jest bandzior który strzela do ludzi. Podobno setki policjantów robiło pętlę na tym obszarze. Słyszał ktoś o czymś takim dzisiaj ? Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 29.06.04, 22:51 pierwsze słysze...... za tydzień w gwarku na pewno bedzie.... Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Kronika policyjna 30.06.04, 07:52 forman5 napisał: > Plotka dziś niosła,że w parku w Reptach jest bandzior który strzela do ludzi. > Podobno setki policjantów robiło pętlę na tym obszarze. > Słyszał ktoś o czymś takim dzisiaj ? Coś jednak w tej plotce było ! miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,2156607.html Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 30.06.04, 09:55 hmmm..... policjanci strzelali, a potem okazało się że furgonetka jest podziurawiona i ma przestrzeloną oponę.... to oni strzelali na oślep? i sceny jak z filmów SF w ostatniej chwili odskoczyli.... ale poszukiwania trwają.... a odnośnie pościgów to w zeszłym tygodniu po 23 jakieś auto jechało 160km/h ulicą Janasa, a potem było słychać syreny policyjne i piski opon.... jak widać przestępczość wkrada się do tg, albo jest ino przejazdem.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 30.06.04, 23:38 bandyci w Bobrownikach czatują juz na tych co jadą na wycieczki autokarowe.... jednych juz spłoszyli.... w kominiarkach i autem przyjechali.... to juz zorganizowana grupa przestępcza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tatuś Re: Kronika policyjna IP: *.zbroslawice.sdi.tpnet.pl 03.07.04, 14:21 To nie byli bandyci, ale policjanci, którzy chcieli sprawdzić autokar. He! He! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 03.07.04, 22:54 ale oni nie autokar napadli, tylko jeden dom z którego rodzinka cała pojechała do Częstchowy i tylko jeden synek kilkunastoletni został w domu...... powinni takich do klatki zamknąć i na widok publiczny wystawić, żeby wszyscy widzieli tych drani.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tatuś Re: Kronika policyjna IP: *.zbroslawice.sdi.tpnet.pl 04.07.04, 09:03 W tym przypadku się zgadzam. Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 06.07.04, 23:02 zaś włamanie do szkoły na janasa.... alarm już chyba pół godziny wyje.... zdążyliby juz dawno wszystkie kompy wynieść, czy co to tam kradną.... nie pierwszy raz jest taka sytuacja, ale trza powiedzieć że kiedyś szybciej przyjeżdżali..... o już wyłączyli..... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 08.07.04, 21:05 narkotyki szerzą się wśród młodych ludzi.... a oni przyjmują je z otwartymi ramionami :/ nie wiedzą w co sie pakują..... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 26.07.04, 19:13 info.onet.pl/955573,11,item.html hmmmm...... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos kolejny pijany kierowca w TG 27.07.04, 22:57 koło godziny 21:30 na ulicy janasa policja zatrzymała kierowce BMW na tarnogórskich blachach, był pijany ale ile, to sie chyba dowiemy w następnym gwarku..... dobrze że go zatrzymali zanim doszło do wypadku.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos zamach w Słowacji?? tylko na kogo??? 27.07.04, 23:13 info.onet.pl/955980,12,item.html zginęła pewnie niewinna osoba.... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos policja pomaga gangsterom??? 27.07.04, 23:24 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2200375.html Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Kronika policyjna 28.07.04, 23:48 wczoraj w TG o mało co by znowu do wypadku doszło przed rondem...... jedno auto sie zatrzymało a drugie jedzie.... kobieta z dwoma małymi dziećmi mało zawału nie dostała!!!! musiała przystanąć na chwile na chodniku i dojść do siebie.... jednak światła chyba są nieuniknione...... bo wariatów nie brakuje.... Odpowiedz Link Zgłoś