Gość: julek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 14:50 mam obłęd w oczach, obsesja mnie zjada, nie wiem czy o tym pisać wypada? Pragnę, by Tomcio długopisu ruchem wszedł w sejmowe ławy i stał się Paluchem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: julek Re: Głogowski Tomek1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 17:54 tomek to Platforma inni tylko proforma Odpowiedz Link Zgłoś