Dodaj do ulubionych

Głogowski Tomek1

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 14:50
mam obłęd w oczach, obsesja mnie zjada,
nie wiem czy o tym pisać wypada?
Pragnę, by Tomcio długopisu ruchem
wszedł w sejmowe ławy i stał się Paluchem.
Obserwuj wątek
    • Gość: julek Re: Głogowski Tomek1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 17:54
      tomek to Platforma
      inni tylko proforma

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka