Dodaj do ulubionych

Głogowski Tomasz 7

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 15:28
Gdy się Polska hajcnie, nikt się nie poparzy,
bo Tomasz Głogowski ma kumla we straży.

Trochę nie po polskiemu... , taka licentia poetica
Obserwuj wątek
    • Gość: julek Re: Głogowski Tomasz 7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 17:51
      Wybacz, ale nie miałem czasu dopilnować, żebys był na pierwszej stronie
      • tomasz_glogowski Re: Głogowski Tomasz 7 28.08.05, 22:43
        A nawet sympatyczne niektóre wierszyki.
        Już mi wiele osób nie wierzy, że to nie ktoś z mojego sztabu je pisze:))

        POzdrawiam Julka i forumowiczów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka