Gość: julek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 15:28 Gdy się Polska hajcnie, nikt się nie poparzy, bo Tomasz Głogowski ma kumla we straży. Trochę nie po polskiemu... , taka licentia poetica Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: julek Re: Głogowski Tomasz 7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 17:51 Wybacz, ale nie miałem czasu dopilnować, żebys był na pierwszej stronie Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz_glogowski Re: Głogowski Tomasz 7 28.08.05, 22:43 A nawet sympatyczne niektóre wierszyki. Już mi wiele osób nie wierzy, że to nie ktoś z mojego sztabu je pisze:)) POzdrawiam Julka i forumowiczów. Odpowiedz Link Zgłoś