Gość: Forman IP: 2.3.STABLE* 26.09.02, 21:55 Jak reklamują "Cilit" wychodzę lub wyłączam dżwięk-a wy której nie cierpicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: greg Re: Nielubiana reklama w TV. IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.02, 22:22 Większość reklam mnie słabi - szczególnie te najbardziej apetyczne , chwalące podpaski. Miodzio.... Dlatego napiszę , która mi się bardzo podoba ostatnio - ta ze Stuhrem. Słuchaj - Stuhr jest tak boski (szczególnie w roli psa) , że ja jeszcze nie zdążyłem zajarzyć co on reklamuje... greg. Odpowiedz Link Zgłoś
yasny Re: Nielubiana reklama w TV. 26.09.02, 23:18 zdecydowana wiekszosc reklam jest niestrawna i trudno wymienic wszystkie, ktorych nie cierpie, wiec napisze o tych fajnych : (np. koles, ktory przy pomocy slonia, muru i spawarki zrobil ze swojego grata cos na ksztalt peugeota - ta reklamam mnie powalila) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Forman Re: Nielubiana reklama w TV. IP: 2.3.STABLE* 27.09.02, 07:25 Stuhr reklamuje RMF FM. Poza Cilitem nie cierpię listonosza z rachunkiem za telefon kom.-kto dziś lubi rachunki za telefon(obojętnie jaki operator) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loggy Re: Nielubiana reklama w TV. IP: *.pik / *.wbp.zabrze.pl 27.09.02, 10:15 Za to najgorsza w radiu jest reklama "Tymianek i podbial" i jeszcze "samozniszczenie przedpotopowego komputera.." wrrrrr... RMFFM L. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Forman Re: Nielubiana reklama w TV. IP: proxy / 192.168.3.* 02.08.03, 07:42 Proszki do prania i eksperci z laboratorium. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gargamel Re: Nielubiana reklama w TV. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.03, 07:51 Nienawidzę reklam w całości i wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Nielubiana reklama w TV. 15.02.04, 23:37 Przeważnie reklam leków przeciwbólowych nie mogę scierpieć ! Odpowiedz Link Zgłoś
kasicaaa Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 00:42 Poza tą ze słoniem niezła jest reklama, jak to stare auto "wciąga brzuch" keidy przechodzi panienka. Na początku, kiedy zaczęła chodzić, podobała mi się "Żubr występuje w puszczy". Fajna gra słówek. Ale w zasadzie wszystkie są żadne. A najbardziej w**ce jest to, że jak się zaczynają reklamy, to od razu telewizor o wiele głośniej ryczy. Zauważyliście? Odpowiedz Link Zgłoś
loggic Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 08:52 Taka reklama jogurtu, obcojęzyczna z koszmarnym dubingiem. L. Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 12:17 loggic napisał: > Taka reklama jogurtu, obcojęzyczna z koszmarnym dubingiem. Taa,wystarczy zerknąć na obcojęzyczne stacje TV, podkład literowy i dupping w języku polskim.Reszta to samo ! > L. > Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott TELE2.......... 16.02.04, 12:25 wszelkie mozliwe odmiany reklamy TELE2.... po prostu sa beznadziejne, debilne i zawsze mnie wkurzaja, ze czesto wylaczam telewizor i nie mam ochoty wiecej ogladac... powybijalbym wszystkich ktorzy sie zajmuja reklamą w tele2.... grrrrrrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
forman5 Re: TELE2.......... 18.04.04, 16:45 Głupia reklama -głupią reklamą,ale mimo wszystko płacę mniej niż w TePsie za międzymiastowe i komórki ! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: TELE2.......... 18.04.04, 16:48 forman5 napisał: > Głupia reklama -głupią reklamą,ale mimo wszystko płacę mniej niż w TePsie za > międzymiastowe i komórki ! ale to tylko miedzy tele2 a tele2 czy na telepsy tez? Odpowiedz Link Zgłoś
nickowa Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 12:25 Ja lubię oglądać reklamy na niemieckich stacjach zwłaszcza te z żarciem i słodyczami ale jak widze te same reklamy przerobione na wersję polską to zęby bolą , oj bolą:)) Odpowiedz Link Zgłoś
jerry_72 Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 14:17 Jest taka reklama sklepu internetowego "broń.pl". To jest koszmar, tak wieśniacko zrobionej reklamy w życiu nie widziałem. Chłopak z dziewczyną jadą gdzieś w górki, siedzą przy ognisku,ona trzyma głowę na jego ramieniu(idiotka!), a ON strzela z wiatrówki do pustej puszki po piwie. No, kretynizm 100%!!! Odpowiedz Link Zgłoś
loggic Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 15:10 Tej reklamy nie widziałem... gdzie to puszczają? Faktycznie porażka... Jak to sobie wyobrażam to się w duchu śmieję.... :) L. Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 21:03 - pokaze wam jak obnirzyc rachunki za telefon... - tele2 slucham? - dzwonie bo chce obnirzyc rachunki za telefon, ale nie chce placic za aktywacje, za rozmowy, za gaz, za prad, za wode i nawet moj pier#olniety sasiad to moze zrobic!! Odpowiedz Link Zgłoś
pendragon_pl Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 21:39 Etopiryna , reklama w samolocie. Tragedia! Reklama taka, jagby wszyscy w niej byli naćpani. Odpowiedz Link Zgłoś
pendragon_pl Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 21:43 Acha , jeszcze mi sie przypomniało. Reklama Delicji. Leci to mniej więcej tak: - Tato pomóż mi z tą matematyką bo jej nie rozumię - Popatrz: cztery podzielić na dwa jest dwa , dwa dla Ciebie i dwa dla mnie. Każdy oglądający tą reklamęczłowiek, chyba pierwsze co pomyśli to: Co za durny dzieciak. Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 21:43 pendragon_pl napisał: > Acha , jeszcze mi sie przypomniało. > > Reklama Delicji. > Leci to mniej więcej tak: > > - Tato pomóż mi z tą matematyką bo jej nie rozumię > - Popatrz: cztery podzielić na dwa jest dwa , dwa dla Ciebie i dwa dla mnie. > > Każdy oglądający tą reklamęczłowiek, chyba pierwsze co pomyśli to: Co za durny > dzieciak. > hahaha. fakt Odpowiedz Link Zgłoś
loggic ALPAJN 19.04.04, 07:53 Taki sponsor sportu na TVN. Cytat: "Alpajn, producent sprzetu samochodowego audio - video" Ciekawe to video w samochodzie... L. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: ALPAJN IP: *.osadanet.pl 19.04.04, 17:02 no tak na scislosc to sa takie zabawki, np DVD kosztuje okolo 5 tysiecy, do tego monitorek o przekatnej w granicach 7-10 caliza jedyne 3 tysiace. have fun! Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: ALPAJN 19.04.04, 19:39 Gość portalu: radek napisał(a): > no tak na scislosc to sa takie zabawki, np DVD kosztuje okolo 5 tysiecy, do > tego monitorek o przekatnej w granicach 7-10 caliza jedyne 3 tysiace. > have fun! no ale co?? nie producent?? drogie bo drogie ale jest... w jakichs amerykanskich autach monitorki np w zaglowkach to juz chyba codziennosc.... no ale to ameryka.... Odpowiedz Link Zgłoś
loggic Bulion Knorr'a - śmieszne 20.05.04, 13:32 bo pani jak kupuje marchewki na targu to jednej nie wsadza do koszyka tylko jej wyłazi poza... Zobaczcie sobie bo leci na TVN przed pogodą. L. Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Nielubiana reklama w TV. 20.05.04, 22:43 mediamarkt.... powinni tego zabronić... Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: Nielubiana reklama w TV. 21.05.04, 11:36 nie ma smaku!! szybko! kucharek!! wsypcie całą torebke!! jest smak!! :D :/ Odpowiedz Link Zgłoś