Dodaj do ulubionych

Nielubiana reklama w TV.

IP: 2.3.STABLE* 26.09.02, 21:55
Jak reklamują "Cilit" wychodzę lub wyłączam dżwięk-a wy której nie cierpicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: greg Re: Nielubiana reklama w TV. IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.02, 22:22
      Większość reklam mnie słabi - szczególnie te najbardziej apetyczne , chwalące
      podpaski. Miodzio....
      Dlatego napiszę , która mi się bardzo podoba ostatnio - ta ze Stuhrem.
      Słuchaj - Stuhr jest tak boski (szczególnie w roli psa) , że ja jeszcze nie
      zdążyłem zajarzyć co on reklamuje...

      greg.
    • yasny Re: Nielubiana reklama w TV. 26.09.02, 23:18
      zdecydowana wiekszosc reklam jest niestrawna i trudno wymienic wszystkie,
      ktorych nie cierpie, wiec napisze o tych fajnych : (np. koles, ktory przy
      pomocy slonia, muru i spawarki zrobil ze swojego grata cos na ksztalt peugeota -
      ta reklamam mnie powalila)
    • Gość: Forman Re: Nielubiana reklama w TV. IP: 2.3.STABLE* 27.09.02, 07:25

      Stuhr reklamuje RMF FM.
      Poza Cilitem nie cierpię listonosza z rachunkiem za telefon kom.-kto dziś lubi
      rachunki za telefon(obojętnie jaki operator)
    • Gość: loggy Re: Nielubiana reklama w TV. IP: *.pik / *.wbp.zabrze.pl 27.09.02, 10:15
      Za to najgorsza w radiu jest reklama "Tymianek i
      podbial" i jeszcze "samozniszczenie przedpotopowego
      komputera.." wrrrrr... RMFFM
      L.
    • Gość: Forman Re: Nielubiana reklama w TV. IP: proxy / 192.168.3.* 02.08.03, 07:42
      Proszki do prania i eksperci z laboratorium.
      • Gość: Gargamel Re: Nielubiana reklama w TV. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.03, 07:51
        Nienawidzę reklam w całości i wszystkich.
    • forman5 Re: Nielubiana reklama w TV. 15.02.04, 23:37
      Przeważnie reklam leków przeciwbólowych nie mogę scierpieć !
      • kasicaaa Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 00:42
        Poza tą ze słoniem niezła jest reklama, jak to stare auto "wciąga brzuch" keidy
        przechodzi panienka. Na początku, kiedy zaczęła chodzić, podobała mi się "Żubr
        występuje w puszczy". Fajna gra słówek. Ale w zasadzie wszystkie są żadne. A
        najbardziej w**ce jest to, że jak się zaczynają reklamy, to od razu telewizor o
        wiele głośniej ryczy. Zauważyliście?
    • loggic Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 08:52
      Taka reklama jogurtu, obcojęzyczna z koszmarnym dubingiem.
      L.
      • forman5 Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 12:17
        loggic napisał:

        > Taka reklama jogurtu, obcojęzyczna z koszmarnym dubingiem.


        Taa,wystarczy zerknąć na obcojęzyczne stacje TV, podkład literowy i dupping w
        języku polskim.Reszta to samo !
        > L.
        >
    • dr_scott TELE2.......... 16.02.04, 12:25
      wszelkie mozliwe odmiany reklamy TELE2....
      po prostu sa beznadziejne, debilne i zawsze mnie wkurzaja, ze czesto wylaczam
      telewizor i nie mam ochoty wiecej ogladac...

      powybijalbym wszystkich ktorzy sie zajmuja reklamą w tele2.... grrrrrrrrrr
      • forman5 Re: TELE2.......... 18.04.04, 16:45
        Głupia reklama -głupią reklamą,ale mimo wszystko płacę mniej niż w TePsie za
        międzymiastowe i komórki !
        • drcarlos Re: TELE2.......... 18.04.04, 16:48
          forman5 napisał:

          > Głupia reklama -głupią reklamą,ale mimo wszystko płacę mniej niż w TePsie za
          > międzymiastowe i komórki !

          ale to tylko miedzy tele2 a tele2 czy na telepsy tez?
    • nickowa Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 12:25
      Ja lubię oglądać reklamy na niemieckich stacjach zwłaszcza te z żarciem i
      słodyczami ale jak widze te same reklamy przerobione na wersję polską to zęby
      bolą , oj bolą:))
      • jerry_72 Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 14:17
        Jest taka reklama sklepu internetowego "broń.pl". To jest koszmar, tak
        wieśniacko zrobionej reklamy w życiu nie widziałem.
        Chłopak z dziewczyną jadą gdzieś w górki, siedzą przy ognisku,ona trzyma głowę
        na jego ramieniu(idiotka!), a ON strzela z wiatrówki do pustej puszki po piwie.
        No, kretynizm 100%!!!
        • loggic Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 15:10
          Tej reklamy nie widziałem... gdzie to puszczają? Faktycznie porażka...
          Jak to sobie wyobrażam to się w duchu śmieję.... :)
          L.
    • dr_scott Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 21:03
      - pokaze wam jak obnirzyc rachunki za telefon...

      - tele2 slucham?

      - dzwonie bo chce obnirzyc rachunki za telefon, ale nie chce placic za
      aktywacje, za rozmowy, za gaz, za prad, za wode i nawet moj pier#olniety sasiad
      to moze zrobic!!
    • pendragon_pl Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 21:39
      Etopiryna , reklama w samolocie.
      Tragedia! Reklama taka, jagby wszyscy w niej byli naćpani.
      • pendragon_pl Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 21:43
        Acha , jeszcze mi sie przypomniało.

        Reklama Delicji.
        Leci to mniej więcej tak:

        - Tato pomóż mi z tą matematyką bo jej nie rozumię
        - Popatrz: cztery podzielić na dwa jest dwa , dwa dla Ciebie i dwa dla mnie.

        Każdy oglądający tą reklamęczłowiek, chyba pierwsze co pomyśli to: Co za durny
        dzieciak.
        • dr_scott Re: Nielubiana reklama w TV. 16.02.04, 21:43
          pendragon_pl napisał:

          > Acha , jeszcze mi sie przypomniało.
          >
          > Reklama Delicji.
          > Leci to mniej więcej tak:
          >
          > - Tato pomóż mi z tą matematyką bo jej nie rozumię
          > - Popatrz: cztery podzielić na dwa jest dwa , dwa dla Ciebie i dwa dla mnie.
          >
          > Każdy oglądający tą reklamęczłowiek, chyba pierwsze co pomyśli to: Co za durny
          > dzieciak.
          >

          hahaha. fakt
    • drcarlos tele 2 slucham 16.02.04, 22:42
    • loggic ALPAJN 19.04.04, 07:53
      Taki sponsor sportu na TVN.
      Cytat:
      "Alpajn, producent sprzetu samochodowego audio - video"

      Ciekawe to video w samochodzie...
      L.
      • Gość: radek Re: ALPAJN IP: *.osadanet.pl 19.04.04, 17:02
        no tak na scislosc to sa takie zabawki, np DVD kosztuje okolo 5 tysiecy, do
        tego monitorek o przekatnej w granicach 7-10 caliza jedyne 3 tysiace.
        have fun!
        • drcarlos Re: ALPAJN 19.04.04, 19:39
          Gość portalu: radek napisał(a):

          > no tak na scislosc to sa takie zabawki, np DVD kosztuje okolo 5 tysiecy, do
          > tego monitorek o przekatnej w granicach 7-10 caliza jedyne 3 tysiace.
          > have fun!

          no ale co?? nie producent?? drogie bo drogie ale jest...
          w jakichs amerykanskich autach monitorki np w zaglowkach to juz chyba
          codziennosc.... no ale to ameryka....
    • loggic Bulion Knorr'a - śmieszne 20.05.04, 13:32
      bo pani jak kupuje marchewki na targu to jednej nie wsadza do koszyka tylko jej
      wyłazi poza... Zobaczcie sobie bo leci na TVN przed pogodą.
      L.
    • drcarlos Re: Nielubiana reklama w TV. 20.05.04, 22:43
      mediamarkt.... powinni tego zabronić...
    • drcarlos Re: Nielubiana reklama w TV. 21.05.04, 11:36
      nie ma smaku!! szybko! kucharek!! wsypcie całą torebke!!
      jest smak!! :D
      :/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka