Dodaj do ulubionych

Tesco a Kodeks Drogowy

IP: 82.160.247.* 25.04.07, 09:25
Jak wszyscy wiecie, to jadąc do Tesco na zakupy, mamy do wyboru kilka wjazdów
na parkingi. Wszystko było by OK, gdyby nie to, że każdemu prawie pasuje,
wjechać na ten na wprost, a najlepiej jeszcze na miejsce dla inwalidy, lub
dla małych dzieci. Ponieważ są na tym wjeździe po obu stronach ustawione
znaki zakazu wjazdu, to każdy kto tam wjeżdża, łamie przepisy i naraża innych
na czołowe zderzenie.
Pytanie jest następujące - kto powinien się zająć tym problemem,
czy "drogówka", czy Tesco? Co do pierwszego przypadku - wątpię, odbiją
piłeczkę w stronę Tesco, bo to ich teren. Co powie Tesco, tego nie wiemy, ale
można domniemywać.
Tak samo jest w przypadku byłego MM. Tam sprawa dotyczy zakazu ruchu wokół
tego obiektu, od strony zjazdu z obwodnicy na wysokości bloków. Policji to
nie interesuje.
To olewanie tych znaków, doprowadzi kiedyś do poważnych kłopotów, a ich
rozwiązanie będzie trudne.
Rysuje się też pewna możliwość wyremontowanie swojego autka na cudzy koszt.
Wystarczy się tylko umiejętnie ustawić i zaryzykować.
Ja stojąc niedawno na parkingu przed namiotem ogrodniczym, przez pół godziny,
naliczyłem chyba z 30-tu kierowców, którzy z premedytacją wjeżdżali "pod
prąd".
Wyjeżdżając już z tego parkingu, namierzyłem dwie paniusie, które się
zabierały do wjazdu, zajechałem im częściowo drogę i pokazałem, że są tam
znaki. Niestety ich chamstwo było większe - i tak wjechały.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.07, 10:08
      Ludzie nie zajmujcie się pierdołami !!!
      Można to porównać do naszego rządu.
      • Gość: angol Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.07, 10:45
        Gościu!- przykro mi to pisać - ale to ty sam jesteś PIERDOŁA!!!

        A do "In" - bezwzględnie to policja powinna zająć się tym problemem; bo oprócz
        tego, że jest to teren prywatny, to przede wszystkim jest to teren publiczny -
        a w takim miejscu policja "może" pilnować porządku.
    • kubik_pl Re: Tesco a Kodeks Drogowy 25.04.07, 11:47
      nie przypatrzyłem się, ale chyba brakuje tabliczki przy wjeździe, że na terenie
      parkingu obowiązują zasady kodeksu drogowego. wiem że w Sosnowcu w Plejadzie
      jak i Real'u są takie.
      • Gość: Kierowca Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.faser.com.pl 25.04.07, 13:23
        To nie są pierdoły , ten co tak to nazwał należy właśnie do tych co parkują na
        miejscu do inwalidy .
    • Gość: Jardo Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.tpnet.pl 25.04.07, 15:32
      > Tak samo jest w przypadku byłego MM. Tam sprawa dotyczy zakazu ruchu wokół
      > tego obiektu, od strony zjazdu z obwodnicy na wysokości bloków.

      No tam jest zakaz, ale od strony ronda zakazu nie ma.
      • Gość: angol Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.07, 06:38
        No ale właśnie o to chodzi, że zakaz jest tylko od strony obwodnicy i totalnie
        nie jest przestrzegany - bardzo więc łatwo o kolizję (albo gorzej)!
    • Gość: annek Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.osadanet.pl 03.05.07, 09:48
      a ja chciałam zauważyc jeszcze jedna rzacz. Nigdy nie parkuje w miejscu dla
      inwalidów i rodziców z dziećmi chyba że akurat mam w samochodzie mojego
      dwulatka. I ostatnio wjeżdżam sobie na to miejsce dla rodziców z dziecmi z moim
      synkiem siedzacym w foteliku a tu mi facet porządkowy z tesco po chamsku woła,
      że tu się nie parkuje i dlaczego zabieram miesjce jakiemuś inwalidzie. Niestety
      nie zatrzymał sie na dalsza dyskusje tylko poszedł sobie a mnie zatkało.
      Zdążyłam tylko odpowiedzieć, że dla dzieci to też jest miejsce, bo jest na
      tablicy napisane ale on już mnie nie słuchał. Więc gdyby tacy ludzie mieli
      pilnować porzadku lub kodeksu drogowego to chyba byłoby nieporozumienie. Na
      przepisach ruchu drogowego trzeba się znać a przeciez nie każdy to potrafi,
      więc chyba raczej policja powinna się tym zająć i dawać nawt mandaty za złe
      parkowanie.

      pozdrawiam
      • Gość: Alr Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.07, 12:55
        Policja pomoże??? Sam widziałem pod Tesco radiowóz na miejscu dla
        inwalidów/rodziców z dziećmi, dzieci nie mieli, może inwalidzi... umysłowi
        chyba, bo z zakupami szli całkiem sprawnie, kto wie... .
        • Gość: annek Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.osadanet.pl 04.05.07, 07:54
          POWINNI a czy pomogą? jak sądze nie, z tego, co mówisz.

          pozdrawiam
        • Gość: Jaro... Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 08:31
          > Policja pomoże???
          Jaja sobie robisz. Policja i pomoc. To są dwie, same sobie zaprzeczające sprawy.

          Inwalidami umysłowymi możesz nazwać tylko Policjantów którzy to wola spałować
          pijaka i to w dodatku nieprzytomnego bo gdy stanie przed takim policjantem
          normalny gość, to od razu policjant wzywa, posiłki.
        • Gość: In Re: Tesco a Kodeks Drogowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.07, 08:42
          Taki przypadek nadaje się do prasy! Od dzisiaj biorę ze sobą, jadąc do Tesco
          aparat! Zdjęcia wrzucam do netu! A najlepiej je będzie wysłać do KG Policji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka