dama-z-wachlarzem
04.02.16, 04:48
Dzień dobry!
Chciałabym zapytać Was o następujące zachowanie mojego szefostwa: przebywam w biurze razem z szefem. Jest to jedno pomieszczenie. W osobnym pomieszczeniu pracuje dyrektor. Zwykle obie osoby spotykają się w biurze, gdzie i ja jestem, i rozmawiają. Czasami nakazują mi wyjść, bo chcą porozmawiać o sprawach, o których nie mam wiedzieć. Jest to dla mnie dość niezręczne. Dodam, że nie ma możliwości spotkania w biurze dyrektora. Czy zachowanie szefostwa jest poprawne wg s-v? A może powinni zaczekać na koniec mojej pracy i wtedy rozpoczynać te rozmowy?