Dodaj do ulubionych

Dunczyk???

30.09.04, 12:42
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2315146.html
Ma jakies nietypowe dunskie imie i nazwisko.
Swoja droga, ktos musi wreszcie zaczac robic porzadek z ta arabska piata
kolumna w Europie. W wiekszosci sa beneficjenatmi opieki spolecznej, a forse
sla na wiadome cele do swoich krajow. Nikt z nimi nie moze zrobic porzadku
vide przypadek mully Krekara w Norwegii. Takie typki w trybie natychmaistowym
powinne byc odsylane do stron rodzinnych.
Obserwuj wątek
    • arius5 a Dunczyk 30.09.04, 14:02
      teraz Dunczycy sa rozni
      ja tez ponoc jestem Dunczykiem
      • fri_ex Re: dp pia.ed 06.10.04, 11:08
        tu masz odpowiedz na skandynawska naiwnosc
        wszystko musi sie odbywac na zasadach humanitarnych i z poszanowaniem praw
        obywatelskich
        podobnie jest z tym szwedzkim serbem, zwykly morderca ale wedlug skandynawskiej
        mentalnosci raczej chory czlowiek, ktorego nalezy leczyc
        >wychodza z zalozenia, iz gdyby byl calkiem zdrowy na umysle to by nie zabil<
        podziwiam to, chyle czola ale sie nie zgadzam bo wychowany jestem w innym
        systemie i innej kulturze
        tak ten "dunczyk jak i szwed" powinni zgnic w wiezieniu, dunczyk jeszcze nie
        zabil (kto wie, wszystkiego nie mowi) ale jest na najlepszej drodze
        sa juz psycholodzy, dunscy ma sie rozumiec, ktorzy twierdza, ze to typowy
        syndrom tortur, oczywiscie amerykanskich tortur i czlowiekowi nalezy pomoc a
        nie karac
        och Boze jaka to naiwnosc i to mialem na mysli, droga pia.ed
        • anniken Re: dp pia.ed 06.10.04, 13:56
          Co rozumiesz pod pojeciem "zwykly morderca"?
          • fri_ex Re: dp pia.ed 06.10.04, 14:48
            anniken napisała:

            > Co rozumiesz pod pojeciem "zwykly morderca"?


            zwykly, pospolity lub jak wolisz morderca, tzn. ten co zabil czyli, pozbawil
            kogos zycia wszystko jedno z jakiego powodu

            • anniken Re: dp pia.ed 06.10.04, 15:59
              fri_ex napisała:

              > anniken napisała:
              >
              > > Co rozumiesz pod pojeciem "zwykly morderca"?
              >
              >
              > zwykly, pospolity lub jak wolisz morderca, tzn. ten co zabil czyli, pozbawil
              > kogos zycia wszystko jedno z jakiego powodu

              A jakie posiadasz kompetencje, ktore pozwalaja Ci twierdzic, ze ten "zwykly
              morderca" jest czlowiekiem "calkiem zdrowym na umysle", i poddawac w watpliwosc
              orzeczenia szwedzkich specjalistow?


              • jajareks Re: dp pia.ed 06.10.04, 17:12
                Odpowiem ci krotko. Kompetencji to ja nie mam ale mieszkajac od 17 lat w
                Szwecji, w ktorej wtym czasie bardzo durzo sie zmienilo stwierdzam ze caly
                system karny jest chory i nie pasuje do dnia dzisiejszego.
                • fri_ex Re: do anniken 06.10.04, 20:07
                  już nie muszę, szanowny kolega ci odpowiedział
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka