ladyjay 24.06.10, 17:09 Czytam was juz od dawna, ale jeszcze nie pochwalilam sie moim Tygryskiem. Mam nadzieje ze uda mi sie wkleic linki do zdjec. Tygrys ma prawie 3 lata i jest z nami od roku. Witamy wszystkich. ps. Moze ktos mi podpowie jak zmniejszyc zdjecia Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wadera3 Re: Witamy 24.06.10, 17:46 Jak ściągasz sobie obrazek na imageshack'u, to ustaw wielkość "dla pól wiadomości" wtedy jest ok. Odpowiedz Link
macarthur Re: Witamy 24.06.10, 23:03 witam ja i kotki dwa czyli Helmut czy my się już gdzieś nie widzieliśmy ? i Ramzes z Helmutem czyli pogotowie zamkowe uważaj na cztery poociągnę a ty wtedy przekręć klucz Odpowiedz Link
mary4 Re: Witamy 25.06.10, 08:26 witaj, miło Was poznać, wow, boski kocio, mam słabośc do rudych Odpowiedz Link