24.06.10, 17:09
Czytam was juz od dawna, ale jeszcze nie pochwalilam sie moim Tygryskiem.
Mam nadzieje ze uda mi sie wkleic linki do zdjec.
Tygrys ma prawie 3 lata i jest z nami od roku.
Witamy wszystkich.
https://img691.imageshack.us/img691/9024/img0261z.jpg

https://img204.imageshack.us/img204/9951/img0216tx.jpg

ps. Moze ktos mi podpowie jak zmniejszyc zdjecia
Obserwuj wątek
    • ladyjay Re: Witamy 24.06.10, 17:10
      chyba jednak sie nie udalosad
      • wadera3 Re: Witamy 24.06.10, 17:46
        https://img413.imageshack.us/img413/9951/img0216tx.jpg

        https://img251.imageshack.us/img251/8057/img0261zx.jpg




        Jak ściągasz sobie obrazek na imageshack'u, to ustaw wielkość "dla pól
        wiadomości" wtedy jest ok.
        • ladyjay Re: Witamy 24.06.10, 18:07
          dzieki waderasmile
          • wadera3 Re: Witamy 24.06.10, 19:09
            Drobiazgsmile
    • alhana82 Re: Witamy 24.06.10, 20:10
      Witamy
      Tygrys jest sliczny
      • macarthur Re: Witamy 24.06.10, 23:03
        witam ja i kotki dwa

        czyli Helmut
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ci/rb/aexa/6xlRgl5qEMTLraWlbX.jpg
        czy my się już gdzieś nie widzieliśmy smile ?

        i Ramzes z Helmutem czyli pogotowie zamkowe smile
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ci/rb/aexa/2Wfdz8KUauCrZYHzBX.jpg
        uważaj na cztery poociągnę a ty wtedy przekręć klucz
        • ladyjay Re: Witamy 28.06.10, 19:14
          Piekny rudzielec i rownie piekny czarnysmile
    • mary4 Re: Witamy 25.06.10, 08:26
      witaj, miło Was poznać,
      wow, boski kocio, mam słabośc do rudych wink
      • a.kudla5 Re: Witamy 26.06.10, 11:57
        Przepiekny,najpiekniejsze sa rude.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka