kena1 17.10.10, 20:49 Mogę odstąpić RC Renal w opak. 1,5 kg - została ponad połowa. Pierwsza diagnoza Karmela była na szczęście błędna i okazało się, że potrzebuje jednak Urinary Mogę umówić się na odbiór w W-wie w Śródmieściu albo na Bródnie. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cameoo Re: RC Renal do oddania - Warszawa 17.10.10, 21:42 Tylko Warszawka wchodzi w grę? Odpowiedz Link
jobenka Re: RC Renal do oddania - Warszawa 17.10.10, 23:35 proponuje oddac dla kociego azylu w konstancinie. 700 kotow, a sponsor zrezygnowal. jesli jeszcze nie oddalas, to proponuje oddam tam - na pewno karma nie zmarnuje sie! Odpowiedz Link
kena1 Re: RC Renal do oddania - Warszawa 18.10.10, 15:06 Myślałam o kocim azylu, ale z racji braku transportu (i czasu niestety) mogę ich tylko wspierać finansowo jak mogę. Jeśli ktoś z Was odwiedza azyl, chętnie przekażę karmę, dokupię jeszcze coś i postaram się rozszerzyć zakres dzielnic do przekazania żarła tak, tylko "warszawka" wchodzi w grę Odpowiedz Link
kena1 Re: RC Renal do oddania - Warszawa 22.10.10, 19:56 Naprawdę nikt z forum w Warszawie nie potrzebuje karmy dla nerkowców? Odpowiedz Link
wiesia.and.company Re: RC Renal do oddania - Warszawa 23.10.10, 19:32 Kena, na razie trzymaj karmę! Moja sąsiadka ma kotkę z niewydolnością nerek, ale kotka w ogóle nie jada karmy suchej (ma usuniętą część zębów - znaczy: kotka, chociaż i sąsiadka też ma dużo ubytków . Na pewno za chwilę ktoś się odezwie. A ta sucha karma, jeśli się ją zapakuje w torbę foliową, to się nie zepsuje. Masz dobre serce, poczekaj chwilkę, będzie odzew. Na pewno ktoś się bardzo bardzo ucieszy, bo karma RC Renal nie jest tania, oj nie... Odpowiedz Link