Witam Wszystkich serdecznie

od prawie roku podczytuję Zakątek regularnie i mniej więcej w tym
czasie zamieszkał za mną pewien szary pręgowany maluch zabrany z W-
wskich działek. Do tej pory pół-biernie uczestniczyłam w życiu
Zakątka ale bardzo chciałabym Was poznać. Wasze zangażowanie
mobilizuje do działania

Pozdrawiam Was serdecznie wraz z
Tequilą , zwaną częsciej Czubkiem

)