Dodaj do ulubionych

Witamy się :)

13.07.09, 22:38
Witam Wszystkich serdeczniewink
od prawie roku podczytuję Zakątek regularnie i mniej więcej w tym
czasie zamieszkał za mną pewien szary pręgowany maluch zabrany z W-
wskich działek. Do tej pory pół-biernie uczestniczyłam w życiu
Zakątka ale bardzo chciałabym Was poznać. Wasze zangażowanie
mobilizuje do działania smile Pozdrawiam Was serdecznie wraz z
Tequilą , zwaną częsciej Czubkiem wink)
Obserwuj wątek
    • kontik_71 Re: Witamy się :) 13.07.09, 23:10
      Witamy i prosimy o fotke malucha smile
      • paulina.galli Re: Witamy się :) 13.07.09, 23:23
        Witaj!
        Fotka koniecznie, no i napisz jak burasek ma na imię smile
        • paulina.galli Re: Witamy się :) 13.07.09, 23:24
          No tak - ślepota nie doczytała jak kotek ma na imie sad
          Witamy ciebie i Tequile (aka Czubka smile)
        • elka_77 Re: Witamy się :) 13.07.09, 23:34
          Paulina, wysłałam Ci na maila fotki, bo sama sobie nie poradzę.Więc
          jak możesz to pomóżsmile dziękuję
          • paulina.galli Re: Witamy się :) 14.07.09, 13:47
            Proszę:
            https://images43.fotosik.pl/162/e97e5ce4584424f6med.jpg

            https://images44.fotosik.pl/163/194ffa975ca1756bmed.jpg
            • paulina.galli Re: Witamy się :) 14.07.09, 13:47

              https://images50.fotosik.pl/162/4530ac0bcedd69ebmed.jpg

              https://images50.fotosik.pl/162/357370300a59d902med.jpg

              a tu link "szkoleniowy" jak wstawiać zdjęcia na forum (teraz nie trzeba juz wpisywac tych kwadratowych nawiasów - mając adres zdjęcia z "własciwości" klikamy ten niebieski prztyczek IMG i wklejamy tam link, robimy ok i już )
              forum.gazeta.pl/forum/w,10264,86324793,86324793,JAK_wkleic_ZDJECIE_na_forum_instrukcja_.html
            • muraszka1 Re: Witamy się :) 14.07.09, 14:02
              Elka_77,masz pieknego zwierzaczka smile
              • paulina.galli Re: Witamy się :) 14.07.09, 15:35
                To drugie jest swietne smile
                Bardzo mnie mina kota rozbawiła smile
                • wladziac Re: Witamy się :) 14.07.09, 23:03
                  witaj ślicznoto ze swoją Panią
    • wiewiorkowy.wiewiornik Re: Witamy się :) 15.07.09, 18:39
      Witam serdecznie,
      Z racji, że to mój pierwszy "aktywny" raz na forum, to również chciałabym się przywitać i niecnie podczepię się pod wątek Eli wink A witam się wraz z mężczyzną mojego życia emerytowanym już nieco, ale pieszczochowatym niezmiennie Edwardem wink Jak już opanuję zasady działania forum postaram się z Wami podzielić zdjęciami smile
      • mary4 Re: Witamy się :) 16.07.09, 08:50
        bardzo miło mi Was poznać wink
        fotki sa super!
        • awasiek Re: Witamy się :) 16.07.09, 11:37
          Witam wszystkich
          jestem świeżym obserwatorem z warszawy
          Oto mieszkanka naszego domu:
          https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/pa/hj/d5ye/yReAzbuN62ZfiHe2YX.jpg
          • wiesia.and.company Re: Witamy się :) 19.07.09, 01:10
            To już hurtem przywitam wink Bardzo miło mi Was widzieć w Zakątku i mam nadzieję
            słyszeć jak najwięcej o Waszych podopiecznych, a jeszcze jak się zdjęcia
            trafią... oj lubię, lubię!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka