Dodaj do ulubionych

Po to PiS "reformowal" sady

23.07.20, 08:53
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26151747,izba-dyscyplinarna-sn-uchylila-immunitet-prokuratorowi-jackowi.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
Prokuratura nie wskazuje jakich obowiązków miałem nie dopełnić i gdzie są one zapisane i sprecyzowane - skomentował dla Onetu. Brak wskazania przez prokuratora oskarżającego dowodów, na których się oparł, Gacek nazwał "przerażającym". Dodał, że w sprawie przesłuchano 10 innych prokuratorów, którzy potwierdzili, że śledztwo poprowadziliby w ten sam sposób, co jego zdaniem potwierdza, że była to prawidłowa droga

Zapowiedzianego przez Macierewicza kolejnego ostatecznego raportu jak nie bylo tak nie ma. Macierewicz ostatnio mowil ze bedzie ogloszony "jak pozwola na to warunki pandemii". Warunki pandemii pozwolily na dwie tury wyborow, ale na ogloszenie raportu nie...

Panstwo PiS w calej krasie...
Obserwuj wątek
    • astra18 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 09:20
      maria421 napisała:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26151747,izba-dyscyplinarna-sn-uchylila-immunitet-prokuratorowi-jackowi.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
      > Prokuratura nie wskazuje jakich obowiązków miałem nie dopełnić i gdzie są on
      > e zapisane i sprecyzowane - skomentował dla Onetu. Brak wskazania przez prokura
      > tora oskarżającego dowodów, na których się oparł, Gacek nazwał "przerażającym".
      > Dodał, że w sprawie przesłuchano 10 innych prokuratorów, którzy potwierdzili,
      > że śledztwo poprowadziliby w ten sam sposób, co jego zdaniem potwierdza, że był
      > a to prawidłowa droga

>
      > Zapowiedzianego przez Macierewicza kolejnego ostatecznego raportu jak nie bylo
      > tak nie ma. Macierewicz ostatnio mowil ze bedzie ogloszony "jak pozwola na to w
      > arunki pandemii". Warunki pandemii pozwolily na dwie tury wyborow, ale na oglos
      > zenie raportu nie...
      >
      > Panstwo PiS w calej krasie...

Hm..prokurator Gacek. Ten sam który nadzorował "nalot" na redakcję Wprost - oczywiście w ramach "wolności prasy", ten sam który odmówił śledztwa w sprawie Arabskiego i część rodzin sama była zmuszona wziąć sprawy w swoje ręce, co przyniosło jakiś tam skutek.
      Własnie tak działało państwo za czasów koalicji PO-PSL.
      I własnie po to jest są te sądy aby żaden funkcjonariusz publiczny nie czuł się bezkarny.
      • maria421 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 09:24
        astra18 napisał:

> Hm..prokurator Gacek. Ten sam który nadzorował "nalot" na redakcję Wprost - ocz
        > ywiście w ramach "wolności prasy", ten sam który odmówił śledztwa w sprawie Ara
        > bskiego i część rodzin sama była zmuszona wziąć sprawy w swoje ręce, co przynio
        > sło jakiś tam skutek.
        > Własnie tak działało państwo za czasów koalicji PO-PSL.
        > I własnie po to jest są te sądy aby żaden funkcjonariusz publiczny nie czuł si
        > ę bezkarny.

Astra, przeciez nie za to odebrali mu imunitet!
        Ale Ty, slepo poddana wyznawczyni PiSu popierasz, bo przeciez wszystko jedno za co go dorwa, wazne ze go dorwali, nie?

Jezeli zaden funkcjonariusz publiczny w panstwie PiS nie ma czuc sie bezkarny, to dlaczego Szumowski jest jeszcze ministrem???

• astra18 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 09:50
          maria421 napisała:

>
          > Astra, przeciez nie za to odebrali mu imunitet!

A ja napisałam, że za to? Ja tylko przypomniałam inne sprawy, których się nie "podjął" oraz słynny nalot na Wprost.
          Zanim zaczniesz tak krzyczeć wykrzyknikami to najpierw przeczytaj tekest ze zrozumieniem.

> Ale Ty, slepo poddana wyznawczyni PiSu popierasz, bo przeciez wszystko jedno za
          > co go dorwa, wazne ze go dorwali, nie?

Daj spokój, guzik wiesz i "ślepo poddańczo" emocjonujesz się szajbą ze szczyjni.

• maria421 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 11:14
            Astra, Ty zdajesz sobie sprawe z tego ze w swym zaslepieniu nie wiesz o czym piszesz?

Mowa jest o Izbie Dyscyplinarnej , o tym PiSowskim niekonstytucyjnym dziwolagu, o bacie na sedziow, prokuratorow, adwokatow, nie na "funkcjonaiuszy publicznych" jak napisalas.

To co z tym Szumowskim? Kiedy straci stanowisko ministra i imunitet?
            • astra18 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 11:25
              maria421 napisała:

> Astra, Ty zdajesz sobie sprawe z tego ze w swym zaslepieniu nie wiesz o czym pi
              > szesz?
              >
              > Mowa jest o Izbie Dyscyplinarnej , o tym PiSowskim niekonstytucyjnym dziwolagu,
              > o bacie na sedziow, prokuratorow, adwokatow, nie na "funkcjonaiuszy publicznyc
              > h" jak napisalas.
              >
              > To co z tym Szumowskim? Kiedy straci stanowisko ministra i imunitet?

Czy Ty zdajesz sobie, że z powodu braku wiedzy, a co za tym argumentów, piszesz kompletnie nie na temat?
              W swoim zaślepieniu nawet tego nie dostrzegasz?:))))))

Propozycja nr jeden:

- jak wyglądała wolność mediów za czasów PO-PSL, kiedy CBA weszło do redakcji WPROST ( na polecenie prokuratora Gacka )oraz wywalono z pracy z Rzepy pół działu krajowego, włącznie z naczelnym Rz.

• maria421 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 11:32
                Astra, specjalnie dla Ciebie :

Prokurator Józef Gacek decyzją Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego stracił immunitet. Radomska prokuratura twierdzi, że Gacek nie dopełnił obowiązków przy okazji prowadzonego przez niego śledztwa, związanego z katastrofą smoleńską. - To dla mnie kuriozum - mówi Gacek i zapowiada walkę o swoje prawa.

Wiec pisz na temat tego watku, a o wolnosci mediow mozesz zalozyc inny watek.
                • astra18 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 11:49
                  maria421 napisała:

> Astra, specjalnie dla Ciebie :
                  >
                  > Prokurator Józef Gacek decyzją Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego stracił
                  > immunitet. Radomska prokuratura twierdzi, że Gacek nie dopełnił obowiązków przy
                  > okazji prowadzonego przez niego śledztwa, związanego z katastrofą smoleńską. -
                  > To dla mnie kuriozum - mówi Gacek i zapowiada walkę o swoje prawa.

>
                  > Wiec pisz na temat tego watku, a o wolnosci mediow mozesz zalozyc inny watek.

Piszę na temat prokuratora Gacka.
                  To jest lead.
                  • maria421 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 12:49
                    Astra, nie prokurator Gacek jest tematem watku. Tematem watku jest do czego PiSowi "reforma sadow" sluzyla. Gacek jest tylko przykladem.

Ty jednak nie omieszkalas znow zademnostrowac ze jestes slepa fanatyczka PiSu. Wskazali Ci Gacka jako wroga, a Ty na hurra pedzisz do ataku na niego. Dokopac, opluc, z blotem zmieszac- wszystko wedlug aktualnego przekazu partii.
                    • astra18 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 14:13
                      maria421 napisała:

> Astra, nie prokurator Gacek jest tematem watku. Tematem watku jest do czego PiS
                      > owi "reforma sadow" sluzyla. Gacek jest tylko przykladem.

I do tego słuzył mój wpis, jak przebiegała kariera zawodowa prokuratora Gacek.
                      Bądź łaskawa mnie nie pouczać czy to co napisałam dotyczy tematu czy nie.

>
                      > Ty jednak nie omieszkalas znow zademnostrowac ze jestes slepa fanatyczka PiSu.

Nie powtarzaj tej składni dzieicaka z 4 B, na okrągło, bo mam wrażenie że Twój zasób słowotwórczy się po prostu zaciął.

> Wskazali Ci Gacka jako wroga,

Nikt nie wskazał, przypomniałam, szczególnie Tobie, jak sobie poczynał w latach kiedy rządziła PO-PSL.
                      Bo najwidoczniej takich rzeczy nie wiesz.
                      Bo niby skąd.

a Ty na hurra pedzisz do ataku na niego. Dokopac,
                      > opluc, z blotem zmieszac- wszystko wedlug aktualnego przekazu partii.

A TY co tu robisz codziennie??????
                      Lustro masz? To marsz:)
                      • maria421 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 16:11
                        Astra, Ty mnie przed lustro nie wysylaj, Ty sama stan przed lustrem i zobacz jak Ci codzienne "Matczak glupek" zle na urode wplywa :-)

Jezeli jestes wyzej niz ja, czyli wyzej niz 4 b, to powinnas wiedziec, ze KAZDY zarzut musi byc umotywowany.
                        Gacka pozbawiono imunitetu w zwiazku z zupelnie inna sprawa, ale Ty sie cieszysz, bo przeciez mu sie nalezalo, a kto by tam formulowaniem zarzutow prawnych sie przejmowal.
                        To, co piszesz, to nie jest nawet poziom 4b, to jest kacapskie rozumowanie "Dajcie mi czlowieka a ja paragraf znajde".

• astra18 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 14:14
          stephen_s napisał:

> > I własnie po to jest są te sądy aby żaden funkcjonariusz publiczny nie cz
          > uł się bezkarny.
          >
          > To kiedy Kaczyński zostanie przesłuchany na okoliczność dwóch wież..?

A na jaką okoliczność?
              • maria421 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 16:34
                astra18 napisał:

> > Na okolicznosc §286kk
                >
                > A miała taka miejsce?

O tym, czy miala miejsce, stwierdza sad, ale do zadnej sprawy przed sadem nie doszlo, bo Ziobrowa prokuratura nie zajmuje sie oskarzeniami wobec "krysztalowego " Kaczynskiego.

Ot, "dobra zmiana". Dla Pisowcow.

• astra18 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 17:10
                  maria421 napisała:

>
                  > O tym, czy miala miejsce, stwierdza sad,

I bardzo ładnie napisałaś, wbrew twoim oskarżeniom o oszustwo Kaczyńskiego .
                  Widzisz jak ci się rozjeżdża narracja?

ale do zadnej sprawy przed sadem nie d
                  > oszlo, bo Ziobrowa prokuratura nie zajmuje sie oskarzeniami wobec "krysztaloweg
                  > o " Kaczynskiego.

Trzeba mieć podstawy aby podjąć czynności śledcze .
                  >
                  > Ot, "dobra zmiana". Dla Pisowcow.

A Ty bardzo z tego powodu cierpisz. Zdalnie oczywiście:)
                  >
                    • astra18 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 17:25
                      maria421 napisała:

> Astra, moja narracja jest spojna- Birgfellner mial wszelkie podstawy do zaskarz
                      > enia Kaczysnkiego,

Ale to jest tylko i wyłącznie twoja subiektywna opinia.
                      Natomiast mieliśmy dostep do informacji publicznej w postaci jakiegoś świstka który był nazywana faktura, co z punktu widzenia rachunkowości w ogóle nie była.

ale spotkal sie z murem chroniacym Waszego "krysztalowego i
                      > nieprzesluchiwalnego" Wodza.
                      >
                      Czy ty aby nie przesadzasz z tym "kryształowym"?:) Może jakiś słownik JP by ci się przydał:)
                      >
                      • maria421 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 18:20
                        Mielismy dostep do nagran, moglas byla posluchac to bys wiedziala, ze nie chodzi o to ze faktura nie byla z punktu widzenia rachunkowosci faktura, ale o to, ze byla wystawiona na Nuneaton, ktora to spolka (corka Srebrnej) nie mogla dostac kredytu , a Kaczynski nie chcial zeby Srebrna udzielila pozyczki Nuneatonowi na zaplate faktury bo wiedzial, ze Srebrna tych pieniedzy nie odzyska.

Biore "krysztalowy" w cudzyslow piszac o Kaczynskim, bo to jego wierni poddani tak go okreslili.

• a000000 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 18:25
              maria421 napisała:

> astra18 napisał:
              >
              > > A na jaką okoliczność?
              >
              > Na okolicznosc §286kk

Art.286.§1. Kto, wcelu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej wbłąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,

a ponieważ Kaczyński nie miał żadnych perspektyw na osiągnięcie korzyści majątkowej, bo wieże miały być własnością Fundacji, wynika, że paragraf mówi o Birgfellnerze i jego dziwnej fakturze opiewającej na niewspółmiernie większą sumę niż to co wykonał na rzecz budowy... Chciał doprowadzić Kaczora do niekorzystnego rozporządzenia cudzym mieniem.
        • maria421 Re: Po to PiS "reformowal" sady 23.07.20, 15:57
          stephen_s napisał:

> To kiedy Kaczyński zostanie przesłuchany na okoliczność dwóch wież..?

Kaczynski jest "krysztalowy" , wiec nieprzesluchiwalny.
          Za jego niewinnosc Astra i Azerka klada obie rece w ogien.

Minister Szumowski tez jest nadal ministrem, Sasin wyrzucil w bloto 70 mln, ale panstwo (podatnik za niego zaplaci), co tam takie sprawy przy wielkich przestepstwach sedziow ktorzy nie podali ze naleza do jakiegos stowarzyszenia sedziow czy prokuratora Gacka ktory .... no wlasnie- czym zawinil?

Teraz Nowaka scigaja (slusznie czy nie, nie wiem, nie bede sie wypowiadac) , dziwne tylko ze akurat w trakcie wyborow go podsluchiwali :

tvn24.pl/polska/areszt-dla-slawomira-nowaka-pytania-o-podsluchy-komentuje-ryszard-terlecki-borys-budka-wladyslaw-kosiniak-kamysz-4645582

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka