Dodaj do ulubionych

Rosyjski wniosek

25.11.20, 16:54
o udostepnienie nagrania ostatniej rozmowy braci Kaczynskich:

www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,26546170,rosyjska-prokuratura-sklada-do-polski-wniosek-ws-katastrofy.html?fbclid=IwAR0m6lDI1XlRcvDhn3-Xc_zNHo_ctb5h44YEkyLRcZV4tDux6n0ZTNYwVs0
Dlaczego dopiero teraz z tym wystepuja?
Po tym jak Macierewicz przestal grzac temat "zamachu w Smolensku".....
Obserwuj wątek
    • astra18 Re: Rosyjski wniosek 25.11.20, 17:03
      maria421 napisała:

> o udostepnienie nagrania ostatniej rozmowy braci Kaczynskich:
      >
      > www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,26546170,rosyjska-prokuratura-sklada-do-polski-wniosek-ws-katastrofy.html?fbclid=IwAR0m6lDI1XlRcvDhn3-Xc_zNHo_ctb5h44YEkyLRcZV4tDux6n0ZTNYwVs0
      > Dlaczego dopiero teraz z tym wystepuja?
      > Po tym jak Macierewicz przestal grzac temat "zamachu w Smolensku".....

Były sędzia Laczewski "zna treść rozmowy" i dlatego - jak twierdzi - Ziobro się na niego uwzial.
      To niech się w końcu zdecyduje czy ma haka bo Lasek uważa że:

www.wprost.pl/418785/ostatnia-rozmowa-kaczynskich-bez-zwiazku-z-katastrofa-smolenska.html

• astra18 Re: Rosyjski wniosek 25.11.20, 19:29
          maria421 napisała:

> Astra, mnie nie obchodzi ostatnia rozmowa braci Kaczynskich. Bardziej mnie inte
          > resuje dlaczego ona interesuje Rosjan dopiero teraz.

Tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie dlaczego ich interesuje.
          >
          • maria421 Re: Rosyjski wniosek 25.11.20, 19:37
            astra18 napisał:

> Tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie dlaczego ich interesuje.

Nie tyle ze ich interesuje , ale ze TERAZ ich interesuje. Teraz, kiedy Macierewiczowi wyczerpal sie temat.

• zbyfauch Re: Rosyjski wniosek 25.11.20, 19:38
      Tak się napalacie na tę rozmowę a tam: "dupa mnie swędzi ... mówiłem ci, cobyś moich gaci nie brał, źle wypłukałem ... a mamusia jak? zjadła żurek? ... tak, ale ją wzdęło ... pamiętaj o pióropuszu ..."
      • maria421 Re: Rosyjski wniosek 25.11.20, 19:40
        zbyfauch napisał:

> Tak się napalacie na tę rozmowę a tam: "dupa mnie swędzi ... mówiłem ci, cobyś
        > moich gaci nie brał, źle wypłukałem ... a mamusia jak? zjadła żurek? ... tak, a
        > le ją wzdęło ... pamiętaj o pióropuszu ..."
        >

Pisalam ze mnie tresc nie interesuje, tylko nagle zaintersowanie Rosjan ta sprawa, akurat w czasie jak sie Antoniemu paliwo smolenskie skonczylo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka