Dodaj do ulubionych

Maile Dworczyka

16.09.21, 15:06
"Mateusz, odwiedziłem rano ministra Muchę w pałacu i odbyliśmy rozmowę, w której grzecznie z należytą atencją ale stanowczo przedstawiłem sytuację odnośnie L. Boska. Początkowo przyjął to słabo ale po upewnieniu go o tym, że nikt nie chce politycznie tego wykorzystywać trochę się uspokoił. Po rozmowie z PAD (red. prezydentem Andrzejem Dudą) zadzwonił i przedstawił propozycję. Prosił o przygotowanie (o ile to możliwe pilne) listy osób, które krytycznie oceniasz i nie widzisz możliwości kontrasygnowania na stanowisko szefa nowej izby SN. Z pozostałych tzn. tych, którzy są do zaakceptowania przez Ciebie, PAD wybierze szefa. To rozwiązanie da wam obu możliwość wpływu na obsadę tego stanowiska. Rozmawiałem krótko telefonicznie wieczorem z prezes Julią i streściłem tę rozmowę. Odniosła się pozytywnie do pomysłu i poprosiła abyś do niej zadzwonił - chciałaby porozmawiać z Tobą na ten temat" - czytamy w e-mailu z poczty Dworczyka. Publikujemy oryginalną pisownię.
Więcej: wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Afera-e-mailowa-Dworczyka.-Julia-Przylebska-bierze-udzial-w-poufnych-naradach-PiS

Przypuszczam ze ten watek zostanie ominiety przez Astre i Azerke tak jak watki o reporcie Macierewicza i o wystapieniu Banasia w Sejmie.

Obserwuj wątek
    • astra18 Re: Maile Dworczyka 16.09.21, 15:18
      maria421 napisała:
      >
      > Przypuszczam ze ten watek zostanie ominiety przez Astre i Azerke

No a co tu komentować jakieś wpisy z niewiadomych źródeł ? Jak lubisz....

tak jak watki
      > o reporcie Macierewicza

No cóż, jakieś ziarno prawdy w tym jest, reszta to "podobno". To są wątki dla ciebie fascynujące .

i o wystapieniu Banasia w Sejmie.

A wiesz do końca jaka jest prawda?
      Banaś był zły dał ciebie jak mu wytykano jakieś niejasności przy nieruchomościach, teraz jest cacy bo dowala PiSowi, a gdzie leży prawda?
      >
    • maria421 Re: Maile Dworczyka 30.09.21, 08:54
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27630724,afera-mailowa-media-prezes-jp-to-zapewne-przylebska-miala.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=287&do_t=16&do_g=5&do_s=B&do_a=287&s=BoxNewsMT

Astra, Azerka - jakis komentarz?
      • astra18 Re: Maile Dworczyka 30.09.21, 10:00
        maria421 napisała:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27630724,afera-mailowa-media-prezes-jp-to-zapewne-przylebska-miala.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=287&do_t=16&do_g=5&do_s=B&do_a=287&s=BoxNewsMT
        >
        > Astra, Azerka - jakis komentarz?

A skąd wypłynęła ? Adresy IP???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka