jprus 17.09.03, 08:40 CIARKI mnie przechodza, jak slysze jezyk rosyjski... i to chyba jest nieuleczalne.... Krycha Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
natalia_sankowska1 Re: CIARKI..... 17.09.03, 09:52 Dlaczego ciarki? Czy dlatego, że dzisiaj 17 września? PZDRV. Odpowiedz Link
jprus Re: CIARKI..... 17.09.03, 10:12 cholera, za grosz romantyzmu. bynajmniej nie ma to z wrzesniem nic wspolnego, a zwlaszcza 17. to chodzi ogolnie o rosyjski jezyk. i to sa bardzo przyjemne CIARKI. Sie po prostu serce z piersi rwie. krycha Odpowiedz Link
natalia_sankowska1 Re: CIARKI..... 17.09.03, 10:34 Cieszę się, że to przyjemne ciarki... A ja dziś mam ochotę na Bloka: "Po wieczeram nad restoranami..." Pozdrawiam, Natalia. Odpowiedz Link
agnya Re: CIARKI..... 10.11.03, 01:32 По вечерам , над ресторанами Горячий воздух дик и глих И правит окриками пьяными Весенний и тлетворный дух...:-) Odpowiedz Link