Dodaj do ulubionych

CIARKI.....

17.09.03, 08:40
CIARKI mnie przechodza, jak slysze jezyk rosyjski...
i to chyba jest nieuleczalne....
Krycha
Obserwuj wątek
    • natalia_sankowska1 Re: CIARKI..... 17.09.03, 09:52
      Dlaczego ciarki?
      Czy dlatego, że dzisiaj 17 września?
      PZDRV.
      • jprus Re: CIARKI..... 17.09.03, 10:12
        cholera, za grosz romantyzmu.
        bynajmniej nie ma to z wrzesniem nic wspolnego, a zwlaszcza 17.
        to chodzi ogolnie o rosyjski jezyk.
        i to sa bardzo przyjemne CIARKI.
        Sie po prostu serce z piersi rwie.
        krycha
        • natalia_sankowska1 Re: CIARKI..... 17.09.03, 10:34
          Cieszę się, że to przyjemne ciarki...
          A ja dziś mam ochotę na Bloka:
          "Po wieczeram nad restoranami..."
          Pozdrawiam,
          Natalia.
          • agnya Re: CIARKI..... 10.11.03, 01:32
            По вечерам , над ресторанами
            Горячий воздух дик и глих
            И правит окриками пьяными
            Весенний и тлетворный дух...:-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka