fritzek 23.06.04, 22:30 czy ktoś chodził do tej szkoły? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
windyga Re: PLSP 23.06.04, 23:05 fritzek napisała: > czy ktoś chodził do tej szkoły? Ja nie, ale kupa moich znajomych - tak, z konsekwencjami na ASP...Jednak pewnie wczesniej niz Ty;)) Odpowiedz Link
fritzek Re: PLSP 28.06.04, 23:03 heh! chyba jednak to ja później kończyłam tą szkółkę. też z 'konsekwencjami'(jak to nazwałaś) :) Odpowiedz Link