23.06.04, 22:30
czy ktoś chodził do tej szkoły?
Obserwuj wątek
    • windyga Re: PLSP 23.06.04, 23:05
      fritzek napisała:

      > czy ktoś chodził do tej szkoły?

      Ja nie, ale kupa moich znajomych - tak, z konsekwencjami na ASP...Jednak pewnie
      wczesniej niz Ty;))
      • fritzek Re: PLSP 28.06.04, 23:03
        heh!
        chyba jednak to ja później kończyłam tą szkółkę.
        też z 'konsekwencjami'(jak to nazwałaś)
        :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka