Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.05, 20:10 a czy ktoś wie kiedy będzie jakiś zjazd absolwentów plsp? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj