Dodaj do ulubionych

Odchudzanie

19.02.15, 13:22
Odchudzacie się sami, szukając diet z internetu czy wolicie bezpiecznie odchudzać się pod okiem specjalisty? Ja już wiem, skorzystałam z usług Pani Sandry i jestem bardzo zadowolona z wyników, latem będę mogła pokazać się na naszej plaży nie wstydząc się swojego ciała!

Wszystkim, którzy planują zgubić kilka kilo do lata proponuję skorzystanie z usług profesjonalisty - Dietetyka Medycznego, więcej informacji i kontakt znajdziecie na dietetykmedyczny.pl/
Obserwuj wątek
    • jagoda_piatek Re: Odchudzanie 19.10.15, 17:50
      Dieta i ćwiczenia... Ale warto też się wspomóc np. zabiegami. Osobiście zrobiłam kilka zabiegów kriolipolizy, bardzo fajna sprawa, jest widoczna poprawa sylwetki. To wcale nie jest takie drogie, w salonie Vici w Krakowie mają fajne zniżki na vouchery, wystarczy poszukać na ich stronie internetowej :)
    • megimig Re: Odchudzanie 25.03.16, 21:43
      Ja za to polecam suplement, który dość niedawno pojawił się na polskim rynku, a daje naprawdę piękne rezultaty. Green Power Slim, bo o nim mowa, składa się z samych naturalnych składników, m.in. zielonej kawy. Do niego dodawana jest dieta dobrana do potrzeb osoby chcącej się odchudzić oraz plan treningowy. Przemiły trener personalny odpowiada na wszystkie pytania. Radzę spróbować;)
    • zielonka_01 Re: Odchudzanie 29.03.16, 11:16
      Jeśli nie ma się naprawdę dobrego pojęcia o tym, jaką dietę powinno się stosować, to lepiej iść do specjalisty i zniknie problem z ułożeniem diety. Mam tu na myśli rozsądne żywienie, a nie stosowanie na ślepo modnych diet, bo to moim zdaniem najgorsze rozwiązanie i największa szansa na efekt jo-jo.
    • cytrynowabeza Re: Odchudzanie 26.06.20, 20:01
      U mnie sprawdziła się dieta pudełkowa - to bardzo wygodna forma odchudzania, bo nie musisz nic wyliczać, stać przy garach i pilnować co jesz. Dostajesz 5 zbilansowanych posiłków każdego dnia i wiesz, że jesz zdrowo a waga spada. Zamówiłam dietę w firmie Vita Centrum - vitacentrum.eu/ i cieszę się z wyboru, bo posiłki są urozmaicone, bardzo ładnie podane i co najważniejsze robione z wysokiej jakości produktów od lokalnych dostawców. Dzięki temu są świeże, pachnące i zjada się je z apetytem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka