Gość: Lesheck IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.04, 19:46 Czy może ktoś ukończył w 1981... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ewa Re: PLSP w Supraślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 21:19 Ja ukończyłam PLSP w 1981r. ale niestety w Nowym Wiśniczu pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lesheck Re: PLSP w Supraślu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.09.04, 18:57 :) Odpowiedz Link Zgłoś