Dodaj do ulubionych

PLSP w Supraślu

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.04, 19:46
Czy może ktoś ukończył w 1981...
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewa Re: PLSP w Supraślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 21:19
      Ja ukończyłam PLSP w 1981r. ale niestety w Nowym Wiśniczu
      pozdrawiam
      • Gość: lesheck Re: PLSP w Supraślu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.09.04, 18:57
        :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka