Gość: MACIEJ
IP: *.c3-0.elm-ubr2.qens-elm.ny.cable.rcn.com
28.12.13, 17:30
www.festivaloftennis.co.nz/media/media/2013/12/28/qs.pdf
Coco wygrywa w eliminacjach,a Kania zagra z M.Sanchez USA w 1-szym meczu.
Rezai wrocila zwyciesko na kort i jest az 8 Amerykanek w eliminacjach a awansowac moga tylko tylko 3,bo w jednej cwiartce nie ma Amerykanek.