Dodaj do ulubionych

samochod do sprzedania

05.04.06, 09:24
hej

sprzedaje swoj samochod:

Audi A4 Avant, 2.5 TDI V6 Multitronic S line (aut.), 163 ch, 05/2003, 50 000
km, serwisowany w Audi (potwierdzenia), garazowany, dlugie trasy, idealny stan

kolor: gris Dauphin, Xenon, Bose sound system, CD changer (6 CD),
klimatyzacja automatyczna 2-strefowa, pack S-Line (chromowane dodatki,
skora), parking assist. z tylu, anti-car jacking syst., fabrycznie obnizone
zawieszenie, elektrycznie skladane lusterka

samochod zarejestrowany w Belgii (EUR)

cena: 23.000€

jesli kogos interesuje, to piszcie na gazetowy mail

jesli ktos
Obserwuj wątek
    • kasiabru Re: samochod do sprzedania 05.04.06, 14:05
      niezle cacko... tez sie kiedys nad takim zastanawialam. Niestety, juz nie ta
      polka....
    • paw_dady epsy takimi biednymi wozkami jezdza? 05.04.06, 20:02
      a slyszalem ze takei superbryki a tu patrz pani...

      > Audi A4 Avant, 2.5 TDI V6 Multitronic S line (aut.), 163 ch, 05/2003, 50 000
      > km, serwisowany w Audi (potwierdzenia), garazowany, dlugie trasy, idealny stan

      to tak jak z singlami po 30 stan nieby idealny a wciaz single...


      > klimatyzacja automatyczna 2-strefowa, pack S-Line (chromowane dodatki,
      > skora), parking assist. z tylu, anti-car jacking syst., fabrycznie obnizone
      > zawieszenie

      w tych dziurach w Belgii niesamowicie przydatne
    • kasia108 Re: samochod do sprzedania 06.04.06, 12:22
      czy samochod kupilas bez TVA? iczy kupujacy bedzie musial go zaplacic?
      • kasiabru Re: samochod do sprzedania 06.04.06, 12:39
        VAT obowiazuje osobe sprzedajaca do uiszczenia w przypadku gdy sprzeda auto w
        przeciagu 6 miesiecy od zakupu. Ty jako potencjalny nabywca nie martwisz sie o
        to.

        Auto jest z maja 2003 i to oznacza, ze G jest zwolniona z VATu a ty kupujesz
        auto po cenia jaka jest Tobie przedstawiona.

        Simple...
      • antybe Re: samochod do sprzedania 06.04.06, 21:44
        ze tez jeszcze niektore epsy nie zrozumialy ze podatku nie mozna od pewnych rzeczy odliczyc,lub liczyc na jego zwrot :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka