14.04.07, 20:36
Dostałam mailem reklamę zumi.pl, przed chwilą pokazali reklamę w tv.
Złośliwie kazałam sobie poszukać najbliższego kina.
To, że na pierwszym miejscu jest łódzkie kino, nie dziwi zbytnio. Na trzecim
miejscu jest kino w Zielonej Górze. Warszawskich kin nie ma w pierwszej
dziesiątce.
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: Zumi 14.04.07, 20:45
      Kolejna ciekawostka.
      Kazałam sobie poszukać apteki, wpisałam miasto i ulicę. Wyskoczyło sporo
      różnych, wcale nie najbliższych. Przypomniałam sobie, że mieszkam przy całkeim
      długiej ulicy, wpisałam numer bloku - i cud nad Wisłą. Z wyników wyszukiwania
      zniknęły ulice. Sa tylko nazwy i numery ulic.
    • roman_j Re: Zumi 14.04.07, 21:39
      Ja na próbę kazałem poszukać schroniska młodzieżowego w Gorzowie Wielkopolskim.
      Nie znalazł. Najbliższe kilka kilometrów na południe. A w internecie bez
      problemu znalazłem to schronisko. :-))
    • ernest_pinch Re: Zumi 14.04.07, 23:04
      Przetestowalem zumi na najwazniejszych dla mnie adresach a takze trasach. Dziala
      fajowo, lepiej wg mnie niz map24.interia.pl odnosnie terenu Polski.
      Ciekawe czy mozna zanabyc taki program, wtedy moznaby se wgrac do laptopa i
      chrzanic navi z 3,5" displejem ;)
      • mortuus Re: Zumi 21.04.07, 12:35
        Ponieważ wiem jak wygląda współpraca z działem, który programował Zumi powiem
        tak: cieszcie się, że cokolwiek wam się wyświetliło. Nie liczcie, że tam będzie
        coś działało.
        ;)
        • roman_j Re: Zumi 21.04.07, 17:21
          A w przyszłości? Wszystko co nowe, musi się dotrzeć. :-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka