ziomal1981 07.11.07, 19:05 Niech to będzie czat na którym można sobie z kimś porozmawiać, nie koniecznie samemu ze sobą jak pan martynowski ale spróbujmy. pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
roman_j Re: Cz@t 08.11.07, 09:56 Myślę, że Ziomal chce zrobić czat z tego wątku. Nie wiem, czy to się uda. Czat powinien się obywać w czasie rzeczywistym, a my tu zwykle zaglądamy incydentalnie i nie przesiadujemy dłużej. Dlatego ewentualnie można na czacie Gazety otworzyć własny pokój. Może się zdarzy, że będzie nas w Sieci kilka osób, wtedy da się poczatować. Czat forumowy to i tak tutaj mamy. Ktoś zakłada wątek, ktoś odpowiada i leci. :-)) Odpowiedz Link
krzysiek_33 Re: Cz@t 08.11.07, 12:07 Miło by było pogadać na żywo w czadowym pokoju :) Odpowiedz Link
roman_j Re: Cz@t 08.11.07, 17:23 Już za tydzień będzie okazja sobie pogadać na żywo. Czy pokój będzie czadowy, tego nie wiem, ale sądzę, że będzie duży i mam nadzieję, że nie będzie "zaczadzony". ;-)) Odpowiedz Link