07.11.07, 19:05
Niech to będzie czat na którym można sobie z kimś porozmawiać, nie
koniecznie samemu ze sobą jak pan martynowski ale spróbujmy.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • krzysiek_33 Re: Cz@t 07.11.07, 20:42
      Ale co ale jak ale gdzie?
      • roman_j Re: Cz@t 08.11.07, 09:56
        Myślę, że Ziomal chce zrobić czat z tego wątku. Nie wiem, czy to się uda. Czat
        powinien się obywać w czasie rzeczywistym, a my tu zwykle zaglądamy
        incydentalnie i nie przesiadujemy dłużej. Dlatego ewentualnie można na czacie
        Gazety otworzyć własny pokój. Może się zdarzy, że będzie nas w Sieci kilka osób,
        wtedy da się poczatować. Czat forumowy to i tak tutaj mamy. Ktoś zakłada wątek,
        ktoś odpowiada i leci. :-))
        • krzysiek_33 Re: Cz@t 08.11.07, 12:07
          Miło by było pogadać na żywo w czadowym pokoju :)
          • roman_j Re: Cz@t 08.11.07, 17:23
            Już za tydzień będzie okazja sobie pogadać na żywo. Czy pokój będzie czadowy,
            tego nie wiem, ale sądzę, że będzie duży i mam nadzieję, że nie będzie
            "zaczadzony". ;-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka