hdp 24.05.04, 15:02 Slo-onko i Kendo Serdecznie dziekuje za urodzinowe zyczenia , mam szczescie bo i slo-nko tez dzis swieci . Pozdrawiam Was Obie Henry ______________________________________________________________________________ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jtka Re: Do Was ... 24.05.04, 17:50 uu jak urodzinki , to i ja życzę dużo uśmiechów , słonka i zdrówka))))) Odpowiedz Link