Dodaj do ulubionych

Do Was ...

24.05.04, 15:02
Slo-onko i Kendo

Serdecznie dziekuje za urodzinowe zyczenia , mam szczescie bo i slo-nko tez
dzis swieci .
Pozdrawiam Was Obie
Henry
______________________________________________________________________________
Obserwuj wątek
    • jtka Re: Do Was ... 24.05.04, 17:50
      uu jak urodzinki , to i ja życzę dużo uśmiechów , słonka i zdrówkasmile)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka