Dodaj do ulubionych

Telefon + Internet na Kabatach

25.08.03, 12:09
Witam serdecznie,
korzystajac z Waszego doswiadczenia, chcialbym sie poradzic w
nastepujacej sprawie. Chcialbym zalozyc telefon oraz stale lacze u
nas na dzielni smile
Zastanawiam sie ktora wybrac oferte Aster City czy TPSA z
Neotrada... za kazdy glos rozsadku wink bede wdzieczny.
Czekam na Wsze opinie...

Pozdrawiam
G.
Obserwuj wątek
    • rubeus Re: Telefon + Internet na Kabatach 25.08.03, 18:26
      bo ja wiem... aster city masz wszytko na raz [telfon internet i kablowke], a
      jakbys z tepsy to masz tylko telefon + intenet [lepszy niz w ac ], a za
      kablowke musisz bulic osobno...
      • saloon.pl Re: Telefon + Internet na Kabatach 20.11.03, 00:30
        a podobno ac to lepszy wybór (masz stały IP)

        Szukam czegoś na kształt sieci osiedlowej (Ekologiczna 8)
        czy możecie pomóc?

        saloon.pl
        • magurka Re: Telefon + Internet na Kabatach 20.11.03, 09:06
          sieci osiedlowej czyli? przepraszam za takie pytania, ale ja malo obeznana z
          komputeramismile a jestem z ekologicznejsmile
    • magurka Re: Telefon + Internet na Kabatach 20.11.03, 09:06
      witam... Ja mam astera i nie narzekam... jak na razie wiekszych komplikacji nie
      bylo, raz czy dwa zdarzylo sie ze siec nie odbierala, a tak to wszystko w
      porzadku. cena umiarkowana, co okolo 100 zlotych. no i plusem jest to ze
      wszystko jest w jednym rachunku...
      co do neostrady... to mam mieszane uczucia... moze i jest szybsza... ale z tego
      jak mowili mi znajomi to czesto nawala... a dodzwonic sie potem do TPSA to
      istny horror...
      pozdrawiam
      • pawo77 Re: Telefon + Internet na Kabatach 01.01.04, 21:44
        to nie prawda kabel+internet ( i to w najwolniejszej wersji ) to około 150-155
        złp/miesiąc.
        • pianissima Re: Telefon + Internet na Kabatach 03.01.04, 17:27
          Sprawdz lepiej na poczatek czy w ogole mozesz miec tepse. Na Kabatach ilosc
          chetnych przekracza mozliwosci tpsy (okablowanie). Wtedy proponuja Ci telefon
          radiowy. O necie mozesz w takim wypadku zapomniec.
          • wozimek Re: Telefon + Internet na Kabatach 05.01.04, 19:43
            radiowy? Super. To abonenci Sferii będą mogli podsłuchiwać tepse i vice versa wink.
            Chyba z tym okablowaniem nie jest tak najgorzej, bo zauważyłem, że tepsa przy
            Dembego wymieniła szafkę z epoki Edzia Gierka na jakąś szafkę Siemensa (Fastlink
            czy jakoś podobnie?).
            Czy poza tepsa są jakieś możliwości przypęcia telefonu z kablem w okolicy
            Jeżewskiego/Dembego?
            • neco Re: Telefon + Internet na Kabatach 12.06.04, 21:48
              no właśnie.. Czy na Jeżewskiego TPSA może pociągnąć mi.. telefon?
              Aster mowi, że telefonu dać mi nie może..
              A czy TPSA da? Wiem..telepunkt, zgłoszenie..wtedy mi powiedzą - ale możę ktoś z Was ma doświadczenie? Bo nie wiem czy czekac 2 tyg. na "wywiad techniczny" tpsy, z którego się dowiem, że nie można.. czy może uda się (+neostrada), czy nie zawracac sobie głowy tylko ciągnąć internet od astera a o telefonie zapomniec?
    • mario201 Re: Telefon + Internet na Kabatach 27.01.04, 20:20
      witam,podaje namiary na firme ktora buduje osiedlowe sieci
      internetowe:www.cebit.com.pl
      za lacze 2mb biora 107 zl miesiecznie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka